Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

kokosek (offline)

14-04-2016 09:45:01

Prabuty
masz jakieś skurcze czy coś?


Martako_1112 (offline)

14-04-2016 09:48:58

Staroguby
Natalia pewnie wszystko jest oki, trzymaj się i ja trzymam kciuki żeby nic nie było Maluszkowi i żeby ten alarm był fałszywy...




magda_lena2016 (offline)

14-04-2016 09:49:49

Starachowice
Natalia badz dobrej mysli. Czekamy na wiadomość. Ja w 6tyg mialam taka zywa krew przy podcieraniu i okazalo sie ze to krwiak. Bralam duphaston i teraz jestem na luteinie. Na szczescie juz go nie ma.
Trzymaj sie kochana


[link widoczny po zalogowaniu]

Promyk_91 (offline)

14-04-2016 10:55:38

Twardogóra
No tak się martwiłam i dziś znowu mnie kuje i ciągnie, teraz to zaczynam się martwić, czy aby nie za mocno :O Nie dogodzisz...

Natalia, szybko pędź na SOR! Wszystko będzie w porządku, bądź dobrej myśli - dzidziusia miałaś zdrowego podczas badań, to i teraz tak na pewno jest! Dostaniesz tabletki, będziesz leżała i będzie dobrze! Trzymam kciuki za Was! :joliecouette:




kokosek (offline)

14-04-2016 10:57:59

Prabuty
Promyk tak to jest z kobietami nie dogodzisz..

Ciekawe co u Natali... oby wszystko było ok.


Promyk_91 (offline)

14-04-2016 11:12:10

Twardogóra
Na pewno jest wszystko dobrze.

Dziewczyny, nie przemęczajcie się w ciąży. Ja to nawet swojemu psu nie pozwalam na siebie wskakiwać, bo się boję, że na brzuch mi naciśnie. Po tych zakupach z moim mężem, zrozumiałam, że siły tyle nie mam. Jak stoję dłużej, to mi zaraz się w głowie kręci. Oszczędzać się! To rozkaz od Promyka! smiling smiley




kokosek (offline)

14-04-2016 11:49:48

Prabuty
Ja też uważam bardzo na zwierzęta swoje zeby na brzuch nie skoczyły czy coś. choć Luna nasz skacze tylko na męża od pewnego czasu nawet nie podskakuje do mnie - moze cos wyczuwa

A jak na coś nie mam siły albo nie chce mi się to nie robie, na prawdę zwolniłam tempo w ciąży, nie zwracam uwagi na jakieś pierdoły typu " było odkurzane 2 dni temu trzeba odkurzyć" a teraz jak nie dziś to jutro, na spokojnie.


Martako_1112 (offline)

14-04-2016 12:04:18

Staroguby
Ja niby tez zwolnilam obroty, ale w domu mam 4-latke, wiec u mnie nie ma ze moze odloze na jutro. Ale moja mala stara mi sie pomagac. Sprzata swoj pokoic (zabawki), po obiadku albo kolacji pomaga zaniesc kubki albo talerze do zlewu.
A wczoraj bardzo mnie zaskoczyla. Cichutko siedziala w swoim pokoiku i myslalam ze zasnela po przedszkolu, a Ona z szafek wyrzucila ubranka i zaczela rozdzielac je na dwie kupki. Wchodze do pokoju i sie pytam - Sylwcia co robisz? A Sylwia - mamusiu to sa moje ubranka, a te dla dzidziusia. Spodnie sa zakrotkie, bluzki male. A jutro do zielonego pokoju zaniose misie ;D
haha a w niedziele siedzielismy przez Tv i ogladalismy Kraine Lodu i nagle Sylwia wola - a moze chlopczyka nazwiemy GNOJEK? haha haha




kokosek (offline)

14-04-2016 12:05:58

Prabuty
Gnojek - bardzo ładnie ! smiling smileysmiling smiley

Ale sie cieszy Twoja córcia ! Super smiling smiley


Martako_1112 (offline)

14-04-2016 12:16:19

Staroguby
Na razie sie cieszy winking smiley i powoli ja przygotowujemy ze w domku bedzie mala Dzidzia i ze stanie sie starsza siostra. Mowimy jej takze ze nawet jesli Mama z Tata beda zajmowac sie Dzidziusiem i moze nie beda miec tyle czasu dla Niej to i tak bedziemy Ja baaaardzo mocno kochac. Na poczatku na pewno bedzie zazdrosna, bo rodzicow teraz ma aby dla siebie, a nie dlugo zacznie sie dzielic.
Ostatnio na dobranoc czytam jej "Basia i nowy braciszek" i uwazam ze jest to super ksiazka dla dziecka ktore bedzie miec rodzenstwo. Nie dosc ze Mala oswaja sie z mozliwoscia zmian jakie nadejda, to i dla rodzicow jest wielka podpora.




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.