Grudzien 2013 vol. 4 JUSTYSZAK wita xDmłody rycerz

Wysłane przez Justyszak 

Justyszak (offline)

12-08-2015 14:08:46

Tzn mi figura nie przeszkadzala, jedynie dla Olki bym wolala opoznic ten scenariusz winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

12-08-2015 14:16:17

Warszawa
No ja mialam 12,5 roku i akurat u siostry jak bylam na wakacjach dostalalm okres. Ale mama ze mna nie rozmawiala. Generalnie temat tabu u mnie w domu byl i wogole o wielu rzeczach sie nie mowilo, dużo milczalo do czego mam zal.
Tu w rodzinie Darka zupelnie inaczej. Jest otwartość. Mówienie wszystkiego. I chyba juz sie tego nauczylam.
Eli to skoro ty tak wczesnie dojrzalas to i chyba martynka ma ,,szanse" szybko dorosnąć. Taka kolej rzeczy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-08-2015 14:28:02

No niestety tak może być...
Mnie mama nie przygotowała, bo sama się niespodziewała, ze to tak wcześnie nastąpiwinking smiley

Łazienkę wysprzątałam na błysk, to można odpocząć winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-08-2015 17:13:04

I chyba nici ze spadających gwiazd...2 tygodnie bezchmurnego nieba a akurat dziś niebo zachmurzone...to się nazywa kulawe szczęściethe finger smiley
Jak już są chmury to mogłoby popadać tongue sticking out smiley choć tyle dobrego by było winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-08-2015 19:47:19

Białystok
U nas jutro zapowiadaja 27 i burze.
Pokój mamy tak nagrzanym,mimo zaslonietych rolet,że nawet teraz.jak balkon otwarty to się w ogóle nie czuje świeżego powietrza.A wiatrak chodzi non stop.
Wojtek chyba tez juz zmęczony,po żłobku zaszliśmy do Biedry,troszkę przeszliśmy cieniem i jakurat wróciliśmy to więcej przelezal niż się pobawil.Zasnął niedawno.


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-08-2015 20:50:38

Białystok
W Biedrze łosoś po 2.99 za 100 gram.
Normalnie u nas poniżej 4 dych to nie kupisz.
Wzięłam dwie tacki na wyrost.
Zmeczylam jakoś butelkę wody,więcej nie dam rady.kazali więcej pić no ale nie przeskoczewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

12-08-2015 21:13:01

Warszawa
To i tak Monte Malo.pijesz. Choć fakt ty mi inaczej teraz odczuwasz. U nas woda idzie hektolitrami
Ooo.to tak tani.łosoś. Oj nie pamietam.kiedy jadlam.rybe.
A zjadlabym.pieczony w sosie miodowo musztardowym i sreberku z piekarnika. Plus warzywa.
My na placu zabaw bylismy na koniec dnia. Marcin zarywal jak później sie okazali do 2,5 latki ale dostal kosza.... A taka fajna filigranowa blondyneczka z kręconymi wloskami. Dwa razy mniejsza od Marcina!! Co byl.dla mnie szok. A koniec końców lazila potem za nim. Kobiety....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

12-08-2015 21:14:28

Warszawa
A ja nawet nie wiem jakie mam niebo... Jak Marcin uśnie to pójdę na balkon posiedziec.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

12-08-2015 21:59:06

Warszawa
Dziewczyny mowilam wam ze w tej ciazy rosna bardzo szybko. I caly czas mnie cos zaskakuje. Usiadlam sobie teraz na balkonie, wygodnie nogi oparlam o drugi fotel a tu raptem czuje poniezej pępka jak cos mi sie wierci i raptobliwie musnelo ścianę od strony brzucha, niczym palec po ekranie smartfona... No to chyba za wczesnie no ale CZULAM!!! a to jelita nie byly napewno...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

13-08-2015 07:54:26

Białystok
Agus ja przed zabiegiem wypijałam 1,5-2 butelki Galicjanki dziennie zima,latem to nawet nie wiem...
Co do brzusia...Cudnesmiling smiley
Dzis dobrze pospaliśmy,Jojtal u siebie,wiatrak na nas,tylko oczywiście budzi się na budzik choć cicho nastawiony.Ale jakos do 6 doklepalismy.
O 7 już buciki wladal to wcześniej do zloba zaprowadziłam,tymbardziej ze do wyjścia zdazyl już lype rozwalić,zabijcie a nie wiem gdzie.
U nas ochlodzilo się,niebo czarne,cos podgrzmiewa z daleka...Na 14.30 umowilam Jojta do fryzjera obok zlobka.Ostatnio było kiepsko podczas scinania.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.