Grudzien 2013 vol. 4 JUSTYSZAK wita xDmłody rycerz

Wysłane przez Justyszak 

Elizabet1204 (offline)

12-08-2015 10:41:56

Ja w ogóle mam swira...jak Martynka ostatnio narzekała na bóle brzucha....to ja od razu wizja, że już zaraz kobietkę w domu będę mieć....za wcześnie, zdecydowanie za wcześnie ;/
Już planuje jak to uczcić, żeby to był dla niej dzień wyjątkowy tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-08-2015 10:44:51

Białystok
Dla mnie był to kompletny szokgrinning smiley
2 lata chodziłam do kościoła i modliłam się żeby Bozia zabrala mi okres.
Spodenki gimnastyczne,codziennie wf i gruba podpaska w rozowym worku Bella.


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-08-2015 10:46:00

Dobra dziewczynki spadam na razie, lecimy do mnie do pracy, bo coś tam jeszcze do podpisania a szefowej od jutra nie ma winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-08-2015 10:46:59

Dla mnie to też był szok....opowiedziałabym gdybyśmy nie były publiczne...smieszna historia ale też za bardzo prywatna tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

12-08-2015 10:58:55

O Monte brzmi cudownie ;/

Eli masz dobre podejscie do okresu. Mnie to obrzydza mysl, ze Ola mialaby dostac okres sad smiley

No fakt, ze na bloga, zeby ktos wszedl, to trzeba troche sensacji poszukac, nie ma co ukrywac....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-08-2015 11:19:48

Białystok
Ja dostałam we wrześniu w 5 klasie.I bylam pwsza ze wsiech znanych mi jednostek.
Ble i fu u takiego dziecka masz racjesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

12-08-2015 11:39:07

Warszawa
Oj Eli nie pomoge, nie mam pojecie ale moze faktycznie warto do galerii zajrzeć i jakas S przymierzyć.
My dzis wynieśliśmy lozeczko. To sie zdziwi Marcin jak wroci ze zlobka. Choć z pól roku będzie luzu w pokoju.
Mój zaraz do pracy wychodzi. Za godz po Marcina isc. Trochę w chalupce ogarnięte.
Ale najgorszy ten upal. Mam.go dość...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

12-08-2015 11:48:37

A Olusia na obozie byla do 29.07, potem za tata i w koncu dzis wraca hot smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

12-08-2015 11:50:26

Na sb/nd ja wzielam nad jezioro jak jechalismy i do Rogalina palac zwiedzac, bo troche juz na glowe distawalam bez dziecka starszego. Ale tak to u taty.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-08-2015 12:37:11

Parno...słońce za chmurami...jakby na deszcz się zbierało, nie ma czy oddychać...
Wziełam ostatni"kawałek" wypłaty, podpisałam co trzeba...kawę z dziewczynami i z Kają wypiłam i wróciłyśmy do domu winking smiley

Co do okresu. ja dostałam na prawdę mega wcześnie też pierwsza wśród koleżanek (co nie które dostały dopiero w wieku 16 - 18 lat wielkie oczy ) a ja? biedna 11 lat nie miałam sad smiley to był grudzień, a 11 lat kończyłam w kwietniu...czyli miałam 10,5. A moja Martynka skończyła 10 sad smiley

Płakać mi się chce, bo nie jest chucherkiem, tylko dośc rozwinięta...taka już kolej rzeczy że musimy być przygotowane sad smiley

I dlatego chcę by choć ten dzień był wyjątkowy o ile w ogóle może być, by miała co wspominać i opowiadać swoim dzieciom tongue sticking out smiley....Mam w planach bukiet kwiatów, który wręczy jej tata, tak właśnie tata, bo ojciec też pełni bardzo ważną rolę w życiu drastającej córki...i kolację/obiad w restauracji bez Kajci, taki nasz dzień.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.