Grudzien 2013 vol. 4 JUSTYSZAK wita xDmłody rycerz

Wysłane przez Justyszak 

Justyszak (offline)

12-07-2015 18:08:51

Piekny byl dzien, ale sie rozpadalo okropnie grinning smiley na szczescie po kapielach/relaksach winking smiley zastalo nas przy obiedzie, ale akurat ppd dachem, w Olandii, bardzo sympatyczne miejsce niedaleko Sierakowa, polecam jakby ktos mial chec wycieczki smiling smiley chyba Eli i beti by mialy w miare rozsadne odleglosci...

Ja na Natalii bloga weszlam przy pierwszym poscie, ale potem juz jakos nie. I Brianka ogladalam na tej stronie Showear, ale tez dawno. Moze cos przy okazji zajrze smiling smiley

Monte naprawde te sztuczne rzesy Ci az takie spustoszenie zrobily?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-07-2015 18:33:25

Białystok
Taaaaaak sad smiley
Dobrze ze przed założeniem miałam watle,ale tak po tych sztucznych to.mam wrażenie że Lyse powieki


[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

12-07-2015 18:38:06

Kurde slyszalam, ze niszcza, ale zeby tak... w sumie jedna znajoma regularnie sobie robi rzesy od lat (az do brwi hihi), ale nigdy nie pytalam jaki procent jest jej winking smiley

No nic, musza odrosnac buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-07-2015 18:48:38

Nawet ja się zastanawiałam nad rzęsami...ale w takim razie odpuszczam. Pięknych nie mam ale coś tam jest, to szkoda winking smiley

I my wrócilismy. Deszcz nas złapał, jak wsiadaliśmy do samochodu winking smiley
Miało byc jeszcze jedno miejsce...ale to już na inny dzień winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-07-2015 20:54:39

Białystok
No ja nie polecę.Aczkolwiek moje.kumy ktore robią x czasu patrzyły na mnie z niedowierzaniem.
Tak samo jak ja po 2 latach nakładania tipsów miałam paznokcie jak nigdy e życiu,a niby tipsy niszczą.
Co komu.
Wojtek dopiero zasnął.Oczywiście po całym dniu latania na powietrzu szopka z zaśnięciem...


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-07-2015 20:57:33

Białystok
Tak w ogóle o mały włos nie wyszla raka vhryja z podwyżkam...dobrze ze w porę to wylapslysmy.

Zapominam ze to juz publiczne forum.i czasem chce za dużo napisać


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

12-07-2015 21:30:28

Warszawa
Oj tak czlowiek sie zapomina. Chyba ze znowu poprosimy Natke zeby nam.zrobila prywatne


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-07-2015 21:33:18

Białystok
Siostra ze szwagrem w pt w nocy wybywają do stanów,chyba że 3,5 tyg ich nie będzie...
A ja akurat w tym czasie na stół...namyslalysmy się kiedy mam mamie powiedzieć ale obie stwierdziłysmy ze dobrego momentu nie będzie...choć jak widzę z jakim obrzydzeniem ma mnie patrzy to kto wietongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

12-07-2015 22:14:26

Ooo siorka fajnie ma, Stany teraz modne, z reszta jest co ogladac grinning smiley
No co Ty Monte, wlasna mama na pewno z obrzydzeniem nie patrzy. Ja sie jeszcze rozroslam na wakacjach, ehhh... to podjadanie mnie gubi, i to ze co najmniej 2x w tygodniu wypada jakas specjalna okazja do obzarstwa, masakra. A naprawde nie mam kiedy wyskoczyc na jakiekolwiek cwiczenia, ani robic ich w domu. My i tak z B. wiecznie zarabani obowiazkami.... wlasciwie w ogole czasu wolnego nie mamy...
Moja praca dosc statyczna,no i Justyszak co raz grubszy winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.