Grudzien 2013 vol. 4 JUSTYSZAK wita xDmłody rycerz

Wysłane przez Justyszak 

Elizabet1204 (offline)

11-07-2015 23:31:52

Ja to bym chętnie dłużej nad morzem pobyła, i wcale mi do domu spieszno nie było winking smiley
Tylko skąd na to wszystko kasę brać tongue sticking out smiley
24h dla rodziny - bezcenne...już pisałam, że obawiałam się strasznego zmęczenia z Kają nad morzem, a było zupełnie na odwrót. Kaja to bardzo dobry kompan do podróży. Jedyny dzień jaki nas umęczyła to był dzień 1. Na plaży ciągle uciekała, nie usiedziała ani sekudy, kradła zabawki tongue sticking out smiley Ale później jej to minęło. Chyba w szoku była, że tyle wody i piachu. I można pouciekać tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

11-07-2015 23:57:08

Hihi, jak dla mnie labirynt 6D spoko, jesli nie brac ceny (wygorowanej) pod uwage. Natomiast bylam z Olka po zakonczeniu roku w takim labiryncie w Poznaniu (ten sam wlasciciel) i Ola byla zachwycona. Jak babki polecily Kolobrzeg to juz nam nie odpuscila.... w sumie wszystkie dzieci, ktore wychodzily z tego labiryntu 6d, ktore widzialam sie bardzo entuzjazmowaly, ze super. Nawet Lusia nosila okulary 3D na gumce... natomiast rodzice, ze za 20 min. dla rodziny 4-5 dych pofrunelo wiec nie do konca zadowoleni winking smiley

Ale to w Poznaniu polecam, o wiele fajniej pomyslane, i bilety mozna nabyc podobno na grouponie po taniosci smiling smiley bo po tej normalbej cenie troche suchar....

Stragany sa STRASZNE, no ale ktos na nich kupuje przewracjący oczami

Mysmy Lusie na drzemke kladli na plazy, tak 11-11:30 i do 13, czasem ciut dluzej sobie spala, miedzy 13 a 14 byl obiad, akurat sie spasowalo elegancko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

12-07-2015 00:08:16

A ogrody oba odwiedzilismy, Spectabilis bedzie spectabilis, ale kurcze jeszcze z 5 lat potrzebuje, zeby bylo widac ten rozmach smiling smiley na wiezymialam kolana z galaretki LOL nawet wozikiem w labirynt wjechalam, jakos sie udalo wyjsc grinning smiley
W tych starych ogrodach bylam tylko z mama, ze wzgl. na to, ze wozkiem wjezdzac nie mozna, a potem zalowalam zesmy nie poszli bez, bo naprawde przebogate,moglibysmy z dziewczynami i 3-4 h spedzic, wolno z przystankami i Lusi i Oli by sie tez podobalo. Ola co prawda na 16:30 miala zajecia w osrodku wiec nie bardzo byla chetna na ogrody tongue sticking out smiley

Ogolnie ta Dobrzyca najfajniejsza i skansen w Koszalinie, malutki ale super, pusciutenki, muzealniczka opowiadala nam roznosci, na koniec nawet dziewczynom lizaki dala, swoje prywatne grinning smiley gdyby nie Lusia to bysmy cale muzeum obejrzeli, ale nie wiem jak by sie zachowywala (i ile eksponatow oraz nerwow by ucierpialo cha cha) oraz chcielismy dotrzec do Pozka o rozsadnej porze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-07-2015 07:22:03

My w ostatni dzień Rewal zachaczyliśmy...i miał być własnie Trzęsacz...ale z Trzęsacza zrezygnowaliśmy, bo było strasznie upalnie, odpuściliśmy i jechaliśmy do domu. Ale w Parku wieloryba kilka godzin spędziliśmy winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-07-2015 07:23:58

My z tych drugich ogrodów zrezygnowaliśmy własnie przez to że wózkiem nie można...ale też nie potrzenie. Kaja dała by radę. Ale z racji pięknej pogody plażowanie w sumie wygrało z ogrodami tongue sticking out smiley

Ja myślę do tematycznych jechać kiedyś w maju jak kwitną tulipany grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-07-2015 08:48:53

Białystok
Dzien dobrysmiling smiley
Ja już w pracy.
Fajnie ze kolejny wypadzik udanysmiling smiley
Przyjaciola miała być po 8 ale oczywiście zaspala,wiec siedze i czekam bo nie bardzo wiem od czego się zaczynatongue sticking out smiley
Pogoda się robi,chlodnawo deczko ale słoneczko i brak czarnych chmur.

Fajnie to wszystko brzmi o czym piszecie...Czekam na fotki Justyszak


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-07-2015 09:43:19

My w trasie. Robimy sobie wycieczkę po naszym województwie: D
Kaja od wstania z butami pod drZwiami : P


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

12-07-2015 15:30:35

Warszawa
Ja nadal na wsi generalnie ok u nas.
Czasem wchodze na jej blog ale zdjęć nie ogladalam przyznam.
Ja dzis sie kiepsko czuje pospalam z marcinem. Ja wstalam od od 13 jeszcze spi.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

12-07-2015 16:44:48

Białystok
My grillujemy.A najlepsza sałatka siostry z sałaty lodowejtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.