Grudzien 2013 vol. 4 JUSTYSZAK wita xDmłody rycerz

Wysłane przez Justyszak 

monteblack (offline)

11-07-2015 09:04:13

Białystok
My mieliśmy do Augustowa jechać,taka nasza fajna miejscowość nad 2 jeziorami,ale z okazji pogody tez zrezygnowaliśmy.


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

11-07-2015 09:09:07

Na długoterminowej kolejne 2 niedziele taki same...więc jak sie nic nie zmieni, to zajebiste te wakacje tongue sticking out smiley hot smiley hłe hłe.

My też nad 2 jeziora. do perły Lubuskiej Łagowa. W sumie nie o samo plażowanie nam chodzi, bardzie spacer, lody, zwiedzanie zamku i po drodze może drugiego.
Jutro zdecydujemy. Bo pogody sie różnią,..na niektórych dopiero późnym popołudniem ma padać, na innych od rana tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

11-07-2015 13:33:18

Białystok
I bakteria e-coli w Mielnie,Unieściu i Sarbinowie.
Ciemno,pada i wieje...


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

11-07-2015 20:53:33

Białystok
No i minęła sobotka.
Była mama,potem trzeba było odwieźć i jakoś zleciało.
Wojtek padł mi po 17 tzn mojemu i spał do 19 wiec na razie kolba.
Jutro grill u siostry po pracy,stary przysłał im jakiś to chcą przetestować.


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

11-07-2015 20:57:06

Białystok
Od dwóch dni moje wyjśćie z domu łączy się z takim rykiem małego ze szok...


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

11-07-2015 22:36:02

Białystok
Dopiero załapałam o blogu natali naszej.
Zobaczyłam foty Brianka z ojcem prawie jakby byli braćmiwinking smiley
Musiałam galgan.uśpić siłą.idę i ja


[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

11-07-2015 23:02:25

Wrocilam do cywilizacji smiling smiley wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej smiling smiley
Dobrze, ze te Gąski to taka pipidowa, cisza, spokoj, osrodek zaraz przy morzu, jedzenie bylo na miejscu, od niczego mi tak lekko nie bylo jak od tego, ze posilkow nie musze szykowac, nawet bym nie podejrzewala.
Wyjazd stacjonarny, leniwy taki, wiadomo z Lusia ciezko by bylo inaczej, ale przez ten tydzien zobaczylismy kolobrzeska starowke, taki labirynt 6D w Kolobrzegu, mini oceanarium tez w Kolobrzegu, latarnie w Gaskach i skansen w Koszalinie, no i ogrody w Dobrzycy, takze zawsze cos. W sumie tak jak do kupy zebrac to brzmi jakbysmy gdzies bywali, ale szczerze to takie atrakcje na godzine kazda. No poza ogrodami, w ktorych bylismy 3h, a bylibusmy dluzej gdyby nie pospiech na kolacje winking smiley Strasznie chcielismy jechac do Trzesacza, ale jakos nie wyszlo, z reszta to dosc daleko bylo smiling smiley a tak to spacery i lezing/plazing/smazing.

Rano plaza do obiadu, po obiedzie albo jakad atrakcja albo u znajomych 2x bylismy.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

11-07-2015 23:09:06

No i zesmy codziennie 2-3h na grach spedzali grinning smiley

Ale tak szczerze, to polskie morze jest okrutnie zatloczone... miasteczka nadmorskie choc moglyby byc urocze, po uliczkach, budynkach widac, zastawione straganami z chinszczyzna, jakies zabawki pamiatki, przejsc nie ma jak. Moze jakis dzikus jestem, ale bylo dla mnie tego wszystkiego i ludzi 10x przekroczony max... dobrze, ze nasz osrodek na samym koncu malych Gasek, na plazy bez tloku chociaz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

11-07-2015 23:15:45

Super, że pobyt się udał smiling smiley
Ja Ci powiem, że my na "masto" czyli na te pseudo stragany poza obiadem (który częśto koło osrodka jedliśmy, o mieliśmy 2 fajne miejsca) mało co byliśmy. Po pierwsze nie było kiedy, po drugie nie było po co tongue sticking out smiley
Plaża, konkretne miejsce do zwiedzenia, czy grill wieczorem, zachód słońca to był nasz cel winking smiley

W których ogrodach byliście? My w tych specjabilis z labiryntem smiling smiley Zresztą zdjęcia z wszystkich miejsc gdzie bylismy masz na FB, na moim profilu winking smiley

I czekam na wasze foty smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

11-07-2015 23:21:03

Warto było na ten labirynt 6D?
Bo w planach mieliśmy, ale czasu na Kołobrzeg nam już zabrakło, a po drugie opinie w necie mnie zniechęciły, że drogo a krótko strasznie...

A co do posiłków na konretną godzinę,...tego właśnie unikamy winking smiley
Nas jedynie ograniczała drzemka Kai...choć nie do końca ograniczała, Bo ona spała powiedzmy po środku dnia, tak jak w domu ok 13.30 lub zasypiała jak gdzieś jechaliśmy coś zwiedzić. Więc całe do południe i całe popołudnie po drzemce mielismy do dyspozycji. A kolacja była często późno wieczorem winking smiley Jak Kaja juz spała smiling smiley Bo Kaja na kolację ma stały repertuar...kaszka winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.