LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

pregnant (offline)

27-05-2015 08:27:14

Marzena
Ja czuję się bardzo dobrze tylko jestem nie wyspana wyspana przez sąsiadó. Mieszkamy w apartamencie i sąsiedzi mają z tej samej strony sypialnie co my no i urządzają sobie GLOSNE pogawędki nawet o 3 w nocy!! Dra się niesamowicie a ja czasami ze złości mam ochotę walić w ścianę żeby się Uciszyli. mało tego..jak juz zasnął to on zaczyna tak chrapac głośno ze mam wrażenie jak by leżał ze mną w łóżku..a jak już jestem tak.zmęczona ze zasypiam nawet jak on chrapie to o 7 rano dzwoni budzik u nich i nasi cudowni sąsiedzi nie mają ochoty go wyłączać '!!!! I tak mam dzień w dzień

I miałam taki straszy sen.bo śniło mi się ze dostałam okresu!!

Marzena5 (offline)

27-05-2015 09:48:57

Bytom
Pregnant no faktycznie ciężka noc :/ a zwracaliscie im uwagę czy tam u was się tak nie robi ? Bo u nas to od razu ktos by mi przyszedł jakbym tak robiła :p
Nawet nie mów koszmar :/ ale na szczęście jest dobrze a to tylko sen smiling smileysmiling smiley
No ja też dzisiaj ok się czuje mam energię grinning smiley


pregnant (offline)

27-05-2015 10:07:41

Marzena no mi jest głupio iśc i zwracać uwage ale skoro już nie daja spac z samego rana to ja sie biore za sprzatanie i jestem baaaaaaaardzo głośno smiling smiley

Marzena5 (offline)

27-05-2015 10:11:27

Bytom
Pregnant a to jesteś taka jak ja.. mimo że czasem mnie sąsiad po prostu wkur... to ja też nie pójdę i nie zwrócę uwagi ale też staram się odegrać grinning smiley


ika88 (offline)

27-05-2015 10:19:41

Francja
oj dziewczyny tak czytam wasze historie z sąsiadami i się cieszę że mieszkamy w domku na swoim i że nie mamy takich problemów smiling smiley

a ja teraz odpoczywam 15 dni od pracy, bo wczoraj byłam u rodzinnego i odrazu dała mi zwolnienie


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

27-05-2015 10:25:48

Bytom
Ika to odpoczywaj ile możesz grinning smiley no ja się już nie mogę doczekać jak będziemy na swoim my dopiero na wiosnę będziemy kupować dom ale już chociaż wiem ze czekam na to konkretnie na wiosnę a nie ze kiedyś może kupimy smiling smiley trochę mnie przeraża wizja małego dziecka i remont domu itd ale damy rade smiling smiley a zwolnienie masz bo coś się dzieje czy tak po prostu chciałaś odpocząć ?


pregnant (offline)

27-05-2015 10:34:31

Ika
A widać po brzuszku ciążę??
Marzena
Podobno w drugiej ciąży szybciej widać brzuszek.
Kurde a my 18.08 lecimy na wakacje na 14 dni i szczerze nie chce mi się tych wakacji..juz sobie wyobrażam.jaki upał będzie..

ika88 (offline)

27-05-2015 10:35:16

Francja
Marzena5 wiesz co w pracy się okropnie czuję, nie wiem dlaczego. W domku jest super itp. A jak wczoraj poszłam do pracy to po 2 godzinach wróciłam do domu bo przez 1,5 godziny wychodziłam 3 razy więc nie było sensu zostawać. Po 20-30 minutach pracy robi mi się słabo i czarno przed oczami, wczoraj to już nawet mnie wynosili z hali bo sama nie byłam na silach wyjść


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

27-05-2015 10:36:55

Bytom
Pregnant a widziałaś brzuszek Anki w 5tyg jak się nie mylę ? Mi zdjęcie wysłała yawning smiley a teraz w 12 to ma w ogóle ogromny super smiling smiley ja ci powiem w tej poprzedniej ciąży co poroniłam teraz to w 8 tyg było u mnie już widać normalnie ciekawe jak teraz smiling smiley


ika88 (offline)

27-05-2015 10:38:11

Francja
pregnant hmm może troszkę coś widać ale to tak minimalnie, chociaż waga stoi w miejscu i jak narazie się z tego cieszę bo ciekawe co będzie potem. Boję się że po ciązy zostanie mi dużo kilo, a niestety mam skłonności do tycia. Jeszcze dwa lata temu ważyłam 90 kg.. masakra


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.