LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

Marzena5 (offline)

25-05-2015 21:56:17

Bytom
Pregnant to dobrze już tam nie pcham paluchow w celach naukowych grinning smiley teraz się witaminkujemy uważamy na siebie i czekamy na wizytę grinning smiley a Ty chodzisz prywatnie czy nfz ?


pregnant (offline)

25-05-2015 21:56:27

Powiem Ci szczerze ze nie dociera do,mnie to że jestem w ciąży..nie wierzę jeszcze w to..

pregnant (offline)

25-05-2015 21:58:18

Marzena
Ja chodzę tylko po to żeby mieli mnie w komputerze bo jak zachoruje to będę miała wizyty darmowe i wysyłaja mi listy na usg ale takich usg w całej ciąży jest tylko 4. A tamto będę jeździła prywatnie..za dwa tyg jadę prywatnie
.wole zapłacić i mieć pewność

Marzena5 (offline)

25-05-2015 22:04:22

Bytom
Ja idę prywatnie teraz na ta wizytę ale kolo 9 tyg prywatnie pójdę na jedną wizytę tak dla pewności. Ja chodzę ciągle do tej samej co mi ciążę z Mają prowadziła z nfz i fajnie bo w sumie co wizytę miałam usg bo ona nie zapisuje tylko pyta i zawsze gadałam ze nie miałam :p i skierowanie na prenatalne tez mi dala a tak 200 zł nie moje wiec zostaje przy niej a prywatnie raz tylko pójdę żeby mieć zdjęcie tez bo moja nie ma takiej opcji a bardzo bym chciała smiling smiley


pregnant (offline)

25-05-2015 22:12:45

Jak bym nie szła prywatnie to usg miała bym dopiero 12 tyg Ciąży a ja nie chce tyle czekać bo byłam na lekach i się martwię...mam nadzieje ze będzie dobrze.. Boli Cie brzuch??

Marzena5 (offline)

26-05-2015 07:55:51

Bytom
Witam ;*
Pregnant powiem Ci ze w nocy w jednym momencie się obudziłam bo tak mnie zaczął boleć ale ja mam wrażenie ze to przez te moje gazy z którymi odkąd zaszłam mam problem ale tak bolał ze myślałam że będę płakać :/ ale chwile tylko. Ogólnie juz mnie brzuch boli mniej w ciągu dnia zobaczymy dzisiaj grinning smiley no ja usg będę miała od razu teraz jak pójdę na wizytę wiec wiesz trochę inaczej ..


Marzena5 (offline)

26-05-2015 08:06:27

Bytom
Pregnant zrobiłam dzisiaj kolejny test bo jeszcze miałam i ta kreska wyszła bardziej blada niż wczoraj taka cienka jak igła jest czemu tak ? W ogóle teraz jak wstałam bardzo boli mnie podbrzusze :/ tak wręcz pali :/ zaraz mnie coś trafi do gina nawet nie mam po co iść bo to dopiero początek 5 tygodnia bardzo wcześnie na usg może nic nie być widać bez sensu ehh ale mnie boli musze leżec sad smiley a ten test mowie ci taka blada i cienka jak igła ta kreska :/


Marzena5 (offline)

26-05-2015 08:21:43

Bytom
Z tym testem może za mało nasikalam bo wcześniej dawałam z 5 kropli a teraz 2 i pół wiec może dlatego a z tego wczoraj bo teraz spojrzałam taka sama cienka linia jak igła się zrobiła może taka uroda tych testów w końcu 4.99 heh w piątek zrobię ale to normalnym takim co kiedyś robiłam za 10 zł i linie były normalne winking smiley oj mdli mnie mdli.. winking smiley


pregnant (offline)

26-05-2015 08:21:59

Marzena
Wyślij mi zdjęcie na messengera

pregnant (offline)

26-05-2015 08:26:01

No ja też nie czuje się za ciekawe..takie samo kiepskie samopoczucie jak wczoraj z rana
Pijesz kawę???
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561899, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.