LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

pregnant (offline)

27-05-2015 13:10:44

Zaziewam się na śmierć dzisiaj...

Marzena5 (offline)

27-05-2015 13:12:48

Bytom
Pregnant a mnie cały dzień mdli co się szybciej ruszę to masakra jest i mam takie coś od wczoraj że co 3 godziny muszę choćby biszkopta zjeść bo od razu mi tak niedobrze że tragedia i jak w zegarku co 3 godziny.. dzisiaj jadę do mojej mamy tak mnie kusi się wygadać ale nie muszę być twarda. smiling smiley
U Ciebie też pogoda do kitu ? U mnie szaro ;/


_karolina_ (offline)

27-05-2015 13:21:08

Ciąża jak najbardziej planowana :-) wcześniej nie próbowaliśmy - w sumie to od 3 miesięcy się staramy. Więc w miarę szybko nam się udało. Właściwie to tylko brak okresu (w poniedziałek miał być) i lekki ból piersi, ale nie wytrzymałam i poleciałam zrobić beta-hcg :-)) dzisiaj test ciążowy i są dwie kreseczki. W piątek pójdę zrobić kolejną betę żeby zobaczyć czy się poziom hcg podnosi - i pierwsza wizyta 8 czerwca ;-) byłam u lekarza wczoraj, ale to za szybko żeby cokolwiek mogła zobaczyć. Okropnie się cieszę :-) byle przetrwać do pierwszego usg :-)

witam wszystkich serdecznie! Ja na razie na krótkim zwolnieniu od lekarza rodzinnego, bo leczę się na nadciśnienie i nie wiem jak mój organizm na ciążę zareaguje.

mam nadzieję, że dopisałam się poprawnie do tej tabelki i dane się zapisały :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

27-05-2015 13:24:22

Bytom
Karolina tak wszystko jest w tabelce jak trzeba dzięki smiling smiley Tak zawsze można zerknąć kto co kiedy łatwiej smiling smiley No mamy w tym samym dniu wizytę na którą masz godzinę ? Ja ma 13 i już się doczekać nie mogę smiling smiley Super że tak szybko Wam się udało mi zawsze wpada w pierwszym cyklu tylko gorzej z utrzymaniem ale z Mają się udalo to teraz tez jestem dobrej myśli raz sie nie udalo potem tak potem znów nie więc teraz wypada tak ! smiling smiley hi hi no pewnie to korzystaj i odpoczywaj smiling smileysmiling smiley


_karolina_ (offline)

27-05-2015 13:30:53

Akurat na popołudnie :-) na 17 ponieważ pierwsza wizyta będzie prywatna, moja gin jest na urlopie i nie chcę tak długo czekać :-) łykam na razie sam kwas foliowy - żadnych dodatkowych suplementów - wyniki krwi mam w porządku :-) tylko niestety muszę zajęcia fitness odstawić na bok, bo przy moim nadciśnieniu lepiej nie ryzykować. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie być już w ciąży. To musiało być trudne przeżycie dla Ciebie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

27-05-2015 13:35:42

Bytom
Karolina nie powiem nie było łatwo ale tak miało być.. po prostu. winking smiley
A tak normalnie chodzisz z NFZ bo ja tak. Ja łykam wzmocniony kwas foliowy i witaminki ciążowe smiling smiley Badań żadnych nie robiłam jeszcze bo dopiero dostanę skierowanie na wizycie od ginki mojej smiling smiley
No fitness nie jest wskazany w takiej sytuacji sad smiley ale teraz będziesz miala zajęcie jakieś badania wizyty zawsze ten czas jakoś leci bo się czeka od jednej wizyty do drugiej smiling smiley


Marzena5 (offline)

27-05-2015 13:36:14

Bytom
A rodziłaś naturalnie poprzednio czy cc ? Ja cc i teraz też będę miała gdzies w połowie stycznia pewnie .


_karolina_ (offline)

27-05-2015 13:40:14

no jasne, że na NFZ - zabierają mi składki to nie będę napychała dodatkowo kieszeni lekarzom :-) wolę coś mojej córce kupić. Plus każde badanie płatne i tak grosz do gorsza i na małą wyprawkę by się uzbierało :-) pewnie do końca czerwca jeszcze popracuję i później l4 - moja praca dla ciężarnych nie jest wskazana - za dużo stresu i nerwów, ciągły bieg i brak czasu nawet na zjedzenie :-) dokończę zaczęte projekty i się pożegnam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

_karolina_ (offline)

27-05-2015 13:41:55

poród naturalny :-) bardzo lekki. Cała akcja porodowa trwała 2,5 godziny :-) od pierwszego skurczu do pojawienia się mojej Kruszynki :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

27-05-2015 13:44:19

Bytom
A to gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć ? Ja jestem tego samego zdania szkoda mi kasy bo jeszcze żeby to tylko wizyta bylo to okej te raz na miesiąc ale badania wszystkie ... też mi szkoda kasy a prywatnie pójdę tylko raz koło 9 tyg bo z prywatnej wizyty mam fotke z usg więc raz pójdę żeby mieć zdjęcie żebym mogla pokazać wszystkim winking smiley bo niestety moja gin nie ma opcji zdjęcia i zawsze telefonem robie tylko ale to nie to samo.
a powiedz mi pewnie słyszałaś że już od grudnia tego roku kobiety mają przez 12 miesięcy po 1000zł dostawać o ile spełniasz warunki wiadomo fajnie właściwie przez rok mam za darmo dziecko gdzie moim zdaniem zawsze najwiecej idzie na takiego malucha kasy.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.