sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Anna1987 (offline)

15-05-2015 21:52:36

Rybnik
Beatrix. Zyczę zdrówka dla synka. oby jak najszybciej wyzdrowiał.
A co myslicie o tanich produktach dla dzieci takich jak bambino? tylko wiadomo tu jest wszystko osobno. ale sa to tanie kosmetyki i przeznaczone dla niemowląt od pierwszych dni życia. Zastanawiam sie czy nie iść starą metodą pielęgnacji- bynajmniej na poczatku? confused smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

16-05-2015 09:36:32

ania 1987 ja akurat nie widze w tym nic zlego czy bambino czy linomag nie sa wcale zle.ja do pupy kupilam linomag masc,chyba na dozie jest najtanszy 6,30 ostatnio widzialam,krem tez byl dobry czy szampon ...
ja pieluchy mam kupione dada i BD jakies Pampersy tez moze kupie na promocji ale jak cos idzie z pupy i prosto do kosza to po co przepłacac.i tak miesieczny koszt procz jedzenia i oplat to beda glownie pieluchy...
a dziecku tak na prawde wszystko ejdno byle czulo sie kochane..

kass89 mozliwe, kazdyz reszta robi jak uwaza..dzieki za linka do allegro,juz zamawiam bo neipredko bede na miescie..

my po snaidanku,musze zlecic malemu jakies zadania coby czas szybciej lecial..


[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

16-05-2015 09:57:25

Serock
dziewczyny przesyłam linka do kosmetyków nivea baby, gdzie jest napisane że sa od 1 dni.


[link widoczny po zalogowaniu]

Każda mama i tak sama zdecyduje jakies firmy będzię uzywać kosmetykow winking smiley zawsze później można się podzielić opinia na ten temat.




[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

16-05-2015 10:51:52

Rybnik
Beatrix . masz racje. Uwazam ze bambini jest ok. Nivea tez nie jest droga wiec mozna sprobowac.
A pieluchy tez xaczynam od tych tanich. Jak czytalam opinie to nawet slynne drogie pieluchy firmy pampers mialy czasem zle opinie wsrod matek. Najpierw trzeba samemu sprobowac zeby wiedziec co jest najlepsze dla naszego maluszka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

16-05-2015 18:47:55

Anna co do pieluch Pampersa zalezy jaka seria bo am abrdzo sluzyly slep^play a duzo ludzi narzeka,te premium bez szału,za to hugiessy sa do niczego wszystko zawsze wyplywa bokiem nogawka alboo pleckami..az nie chce mi sie myslec o tej rozciapcianej kupie,juz o praniu nie wspomne..

tylko tzreba uwazac na niektore tansze chusteczki nawilzane bo powoduja uczulenie..jzu nie pamietam firm.
kass89 dzieki za inf o Nivea.W szpitalu tez pewnie dostaniemy jakies paczuszki,probki,ja juz duzo rzeczy przetestowalam przy 1 dziecku, wiec juz sie troche orientuje co warte zakupu...

termometr zamowilam bo wydal mi sie fajny w przystepnej cenie, ,aspiratorek chyba kupie w dozie...zaraz biore sie za leki malucha,jeszcze poczytamy o owadach i robalach kolacja i spac.
a to oglada moj synsmiling smiley [link widoczny po zalogowaniu] i tak lepsze robale life niz jakies ningago..


[link widoczny po zalogowaniu]

izabela_zuza_zuza (offline)

16-05-2015 20:22:42

legionowo
No właśnie co do robali. Czeka nas SIERPIEŃ, czyli WAKACJE, LATO, UPAŁY, BURZE no i KOMARY ITP. Macie już może jakieś preparaty, by uchronić maluszki????????? z tego co ja narazie widziałam w sklepach to większość preparatów jest od 1 roku życia....
A od pierwszych dni życia nie ma?????





[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

17-05-2015 08:38:04

Serock
Hej mamusie winking smiley jeszcze 2 dni i dowiem się czegoś więcej.. co jak i kiedy.
Dziś jest Nasza 9 rocznica jak jesteśmy razem smiling smiley tylko szkda, że nie możemy nigdzie wyjść sad smiley tak jak co roku.. no nic.. za to na 10 rocznicę będziemy już z Synkiem i razem spędzimy miło ten dzień smiling smiley

Jak się czujecie? Ja powiem szczerze, że czuję się super smiling smiley nic mnie nie boli, nie ciągnie ale i tak uważam na siebie i duuużo leżę. Powiem Wam szczerze, że i tak coś czuję że Alek przyjdzie na świat jeszcze w lipcu.. Ordynator mi wcześniej powiedziała, że jest 90 % szans na wcześniejszy poród a jeszcze jak mam normalnie termin na 16 sierpnia a z usg na 3 sierpnia, to czuję, że Synek będzie Lipcowy jak mama smiling smiley tyle że mama z pczątku lipca a Alek niech lepiej poczeka do końca lipca.

Miłego dnia dziewczyny!

[link widoczny po zalogowaniu]

GosiaczeqN (offline)

17-05-2015 10:26:12

Gorzów Wielkopolski
Hey dziewczyny,
Jak wam weekend mija?
Ja jestem sama. Odpoczywam. Pogoda jest tragiczna....
Mój mąż robi ostatnie szlify w remontiwaniu mieszkania. Z racji na mój stan i przeciw wskazania do pracy wynajelismy panią sprzedającą.
Jak skończy będziemy powili się przeprowadzać, skręcać mebelki i łóżeczka smiling smiley rozpoczniemy wielkie pranie. Już się nie mogę doczekać.

We wtorek wizyta. Ciekawe czy tetaz czy za dwa tygodnie dostanę skierowanie do szpitala na resztę sterydów.
A później to już z górki będzie. smiling smiley

Anna1987 (offline)

17-05-2015 11:04:15

Rybnik
Kass89. Trzymam kciuki abys mogla isc do domku lub chociaz na male spacery.
Gosia. Szkoda ze jestes sama ale Twoj maz zrobi co trzeba i potem bedzie sie cieszyl z Toba pokoikiem dla dzieciaczkow.
A my dzisiaj jedziemy zobaczyc łózeczkosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

17-05-2015 12:50:54

Serock
Miałam dziś pierwsze ktg ponieważ dziś 27tc smiling smiley i dostałam pozwolenie by wyjść na powietrze przed budynek tak, by mnie widziały i z kimś smiling smiley za pół godzny, będzie mój M więc zlapię trochę świeżego powietrza grinning smiley cieszę się jak dziecko smiling smiley 10 dni nie wychodziłam, więc chwila na dworze to dla mnie wielka radość smiling smiley

Miłego dnia dziewczyny ! smiling smiley

Gosia - dasz radę winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-17 12:51 przez Kass89.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.