sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Anna1987 (offline)

15-05-2015 10:52:37

Rybnik
Majowa. U mnie to Franek bardzo popularne imie wsrod dzieci. Na 5 chlopcow 1-2 to Franek. A moj tato to Franciszek wiec u nas odpadasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

15-05-2015 11:39:22

Serock
Majowa czekam cierpliwie na ten moment, na ten dzień, kiedy wyjdziemy ze szpitala z Alkiiem i pojedziemy do domu smiling smiley to będzie najpiękniejszy dzień poza narodzinami smiling smiley
Czas szybko leci, więc zanim się zorientujemy, to już będziemy z dzieciaczkami w domkach smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Jak na razie, czekam niecierpliwie do wtorku, do tej kontroli. Bardzo jestem ciekawa co dalej.. ile jeszcze będę musiała leżeć i jak to się trzyma, czy nie idzie dalej.. Ale raczej nie, na pewno nie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

15-05-2015 13:34:59

Kass89 zdrowka, moze akurat Cie na troche wypuszcza..
Majowa ja mialam sasiada Franka duzo palil,padl na raka pluc czy mozgu..za to nie widuje zadnych leszkow,zbyszkow ...jak na lekarstwo..tojuz predzej malego Leona mozna spotkac..

ja mialam dzis prasowac ale nie idzie mi wcale,synek kaszle obloznie chory etz nie ejst bo nie spi, neidlugo do lekarza jedziemy ,niech go oslucha..mysle ze to alergiczne bo teraz wszedzie i wszystko pryskaja..goraczki nie ma.
odebralam za to 2 kurierów i mam troche niemowlecych zakupow z glowy.. malej na razie kupilismy tylko szafe oraz wozek ,a przewijak w czerwcu/lipcu...


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 13:44 przez beatrix.

Kass89 (offline)

15-05-2015 14:03:01

Serock
Beatrix- myślę, że przed porodem na pewno mnie wypuszczą smiling smiley tylko pytanie kiedy grinning smiley czy we wtorek najbliższy czy za 5 lub 10 tygodni tongue sticking out smiley damy radę. Niektóre mamy leżą od samego początku do samego końca więc u Nas i tak nie jest źle nie ma co płakać smiling smiley częstko mnie koleżanki odwiedzają, więc mogę trochę poplotkować tongue sticking out smiley już mam umówione wizyty na następny tydzień tongue sticking out smiley tylko te cholerne wieczory... Na szczęcie istneje coś takiego jak FaceTime dzięki któremu porozumiewam się z moim M i go widzę i caaaały domek smiling smiley i mojego kochanego pieska grinning smiley i moje łóźeczko i podusie ktrórą mi zabrał tongue sticking out smiley by mieć mnie obok smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

15-05-2015 14:10:12

Rybnik
Kass89. Nie jest zle, mysle ze jak tylko bede mogli to Cie wypuszcza. A ja dzisiaj piwinnam dostac nianie elektroniczna. Maz wybieral taka z monotorkiem z czego sie ciesze bo zawsze cokolwiek idzie zobaczyc co u malenstwa gdy spi. Mam nadzieje ze zda egzamin . smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

15-05-2015 20:27:03

Kass89 to tzrymam kciuki za wtorek.

Mnie teraz bedzie mniej bo musze podleczyc szkraba,dostal antybiotyki,inhalacje syropy,jemu szybko z nosa zlatuje na oskrzela i ma stan zapalny ale tym arzem antybiotyk w tabletach
mam dosc Klacidu i tych wszystkich zawiesin..przyjda tez meble wiec bedziemy powoli skrecac i przenosic malego coby nauczyl sie do sierpnia spac sam w pokoju..ale to juz jak wyzdrowieje nie chce go nazbyt obciazac..


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

15-05-2015 20:52:36

Cześć dziewczyny.

Beatrix żebyś się od Remka nie pochorowała i Ty.

Kasia wkleisz mi nazwę tych produktów nivea a od pierwszych dni ? Myślę o nich ala na stronie prodecenta jest napisane o wszystkich powyżej 1 miesiąca...

Dzisiaj wymyśliłam na obiad zupę krem z pieczonej papryki, byłam na targu po warzywa świeże. Kupiłam truskawki i jutro robię ciasto. winking smiley Na coś mam ochotę a sama nie wiem na co. Wydarłam się o pierdołę na męża, później żałowałam... chyba powoli mnie wykańcza ta ciąża. Mała dziś szaleje, cały czas widzę jak przesuwa mi się coś po brzuchu. Czasem jak walnie mi gdzieś w pęcherz to eh.. winking smiley

Jakie macie plany na weekend ?

beatrix (offline)

15-05-2015 21:14:00

klaudia1 az tak czarnego scenariusza nie przewiduje ,juz dosc sie wychorowalam tej wiosny ale dziekuje za troske buziak od dziecka
majowa jednym sie podoba takie drugim inne imie,ale to prezent na cale zycie wiec tak czy owak musi byc premyslane.

Kass a to chyba Hipp jest od pierwszych dni zycia,bo nivea chyba nie,niby Oilatum tak tyle ze parafina nie jest korzystna dla wszystkich mauchów..

kupujecie jakies leki dla maluszkow np. przeciwgoraczkowe?

przy okazji wizyty w aptece rozgladalam sie za jakims sensownym termometrem i aspiratorem do nosa bo majac doswiadczenie z moim niedmuchajacym noc synem to gruszka okazala sie porazka,juz o czyszczeniu jej nie wspominaujac..


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

15-05-2015 21:25:45

Beatrix właśnie myślę też o aspiratorze, tym do odkurzacza chyba bo jakoś nie widzi mi się używać tego do wciągnia samodzielnie...

kinderbueno mam bratanicę Lenkę. Jak jest grzeczna to mówimy jej Lenusia a jak daje w kość to jej starsza siostra wynyśliła Lenola. grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

15-05-2015 21:39:57

Serock
Dziewczyny one są od 1 dni a też wiem bo leże w instytucie matki i dziecka a te kosmetyki sa polecane przez ten instytut. Dziewczyny po porodzie dostaja je dla malych i nie musza brac swoich z domu i na wyjscie tez daja kosmetyki nivea.
Zaraz ich poszukam w necie i prześle linki

ja termometr mam taki [link widoczny po zalogowaniu]
a aspirator taki [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 21:42 przez Kass89.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.