WRZEŚNIÓWKI 2014

Wysłane przez Spinka82 

natula (offline)

06-04-2014 11:33:45

Łęczna
hejka kobietki grinning smileygrinning smiley

ja pościeli do wózka nie miałam z tego względu że miałam chłopaków "wiosennych" i wystarczał najpierw cieniutki kocyk a w lato pieluchatongue sticking out smiley teraz na jesień i zimę mam koc "włochaty" jak to synek mówi więc myśle że starczy bo jest mega ciepłysmiling smiley

ewcia ja z chęcią bym na basen poszła!!!!żartowniś tylko u mnie są dwa powodu dla których nie mam jaktongue sticking out smiley najbliższy basen jest ponad 50km od mojego miejsca zamieszkania a po drugie z dzieciakami mi się to nie widzitongue sticking out smiley bardziej bym się umęczyła niż odprężyła... o i trzeci powód to że nie mam prawa jazdy i autobusem trzeba jechać hehehe grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

dziewczyny nie ma co się na złe nakręcać:joliecouette: to że komuś się nie udaje z dzidzią to nie znaczy że i was to dotknie!!!! dbacie o siebie, jesteście wspaniałymi mamami i robicie wszystko żeby z waszymi bobasami wszystko było ok. Tak więc proszę włączyć pozytywne myślenie i się nie stresować bez powoduciąża


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

MySweetAngel (offline)

06-04-2014 23:10:03

Małopolska
Wrześnióweczki moje kochane :joliecouette: :joliecouette: :joliecouette:
Wiecie że jesteśmy wyróżnieni na stronie głównej eBobas. W rubryce "najpopularniejsze dyskusje" żartowniś



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

06-04-2014 23:15:58

Słupca
Taaa winking smiley Wow smiling smiley Tylko ostatnio coś tu cicho sad smiley Wszystkie się dotleniają czy co smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Polamamuska (offline)

07-04-2014 07:43:05

Luboń
co Ty mówisz?smiling smiley Nawet nie wiedziałamsmiling smiley Bo kurcze jakoś tak nie wpadłam na to żeby zajrzećsmiling smiley hehehehesmiling smiley Czyli wrześnióweczki 2014 góra hehegrinning smiley Dziewczyny to co więtujemysmiling smiley Soczek bananowy w dłońsmiling smiley I na zdrowiegrinning smiley hehe


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

07-04-2014 08:35:08

Słupca
Za soczek bananowy podziękuję smiling smiley Nie dałabym rady wypić sad smiley Jakoś jestem anty teraz do bananów smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

07-04-2014 09:39:29

Stargard Szczeciński
Cześć Wam. smiling smiley
Wczoraj byłą taka piękna pogoda i w końcu nie wiało, więc naspacerowałam się trochę, a dziś biodro mnie boli :/ w sumie już wieczorem mnie bolało. A dziś w ogóle jakaś zaspana i bez sił jestem...

Chciałam zamówić tort lodowy, bo w kwietniu ja i synek mamy urodziny,a le jak się okazuje nie ma gdzie :/ chyba będziemy musieli zadowolić się takim tradycyjnym.

Ja na banany i pochodne bananów też nie mam jakoś ochoty. Wolę bardziej soczyste owoce.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agatalove (offline)

07-04-2014 09:43:09

Słupca
Ja intensywnie wertuję internet w poszukiwaniu wózka. Jednak winking smiley Widzicie jaka kobieta jest zmienna? Wczoraj zamówiłam też synkowi trampolinę do ogrodu. Dzielnie zbierał pieniądze od urodzin. Nawet nie wiecie jakbym sobie na niej poskakała, a tu lipa sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Polamamuska (offline)

07-04-2014 11:33:11

Luboń
ej a ja jestem jakaś ślepa chyba ale nie widzę nigdzie tego naszego tematu jako najpopularniejsze dyskusje.... ale mniejsza o to...
swoją drogą prześledziłam forum marcówek, kwietniówek, majówek itp.... i powiem wam szczerze że na naszym naprawdę się dużo dzieje a tam wszędzie....to masakra..... hehehehehehesmiling smiley

A jak ogólnie nastroje dzisiaj u was kobitki?smiling smiley
Ja siedzę sama w chacie młoda w przedszkolu, S w robocie...a ja siedze i najpierw dwa odcinki malanowskiego, potem dzień który zmienił moje życie, teraz jakieś durne dlaczego ja odcinek, który leciał już chyba setki razy...masakra.... sterta naczyń do pomycia, znowu od wczoraj prania się nazbierało, makabra co mnie podkusiło żeby brać ciemne meble?.... zapamiętać na przyszłośc wybierać jasne bardzo jasne kolory mebli zakaz kupowania cemnych bo 10razy dziennie przecierasz i kurde masakra ciągle widać kurz.... to mnie irytuje.....


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ewelinafear (offline)

07-04-2014 13:34:10

Stargard Szczeciński
Ja zmęczona dziś jestem, nie wiem czym.
Zjedliśmy zupkę pomidorową, męża wysłałam na dwór z Gabrysiem, a ja ległam z laptopem na kanapie. Zaraz wezme się za oglądanie kolejnego odcinka Grimm'a i będę czekała na relację z kupna bakłażana grinning smiley bo chcę później ratatuille zrobić, a nigdzie nie ma w pobliżu, ani w Biedro, ani w 2 warzywniakach pobliskich, ani w 2 sklepach osiedlowych :/ więc mąż ma zajrzeć jeszcze do Netto i Lidla.

A u nas nowi sąsiedzi wprowadzają się na 4 piętro i okropnie hałasują jak wnoszą wszystkie swoje klamoty. zakurzona kanapa

Pola też miałam ciemne meble, ale teraz po przeprowadzce prawie w ogóle nie mamy jeszcze mebli i jak przyjdzie co do czego to na pewno znów nie wybiorę ciemnych. Okropny jest ten kurz, choćby nie wiem jak się człowiek starał to za 5 min i tak jest zakurzone...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewcia65 (offline)

07-04-2014 13:43:37

Wołomin
A ja prawie nie mam mebli i nie muszę sprzątać tongue sticking out smiley W salonie mam kanapę, stolik kawowy, stolik pod TV i akwarium, którym zajmuje się mąż. Wytarcie kurzy zajmuje mi 3 minuty radość

U nas dziś ładna pogoda, więc rano był spacerek, potem bieganie za psami na podwórku i teraz Ala śpi a ja odpoczywam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548040, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.