Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

monique203 (offline)

03-09-2015 20:50:45

Wena ospa zaraza sie 2 tyg do wysypu mysle ze sie nie zarazila moja corka w zeszlym roku chodzila do przedszkola fdze panowala ospa I nie zachorowala


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Roma86 (offline)

04-09-2015 01:45:58

Flensburg
hej dziewczyny! co niektóre dziewczyny, te które zadomowiły się już tu na dłużej może jeszcze mnie pamiętają. Dawno się nie odzywałam, ale poczytuję was nadal w wolnej chwili. Ostatnio pisałam wam, że przeprowadzam się do Niemiec i od miesiąca już tu mieszkam. Przed wyjazdem jednak zaraz na początku lipca byłam u gin. Specjalnie powiedziałam jej, że staramy się z mężem ponad rok, a ona w sumie powiedziała tylko że mam tyle o tym nie myśleć a na pewno niedługo zajdę. I tyle żadnych badań, tym bardziej, że powiedziałam jej że mam bardzo nieregularne cykle a okres potrafi mi się spóźniać nawet 10 dni. Ale potem w połowie lipca dostałam okres oczywiście 4 dni po terminie który trwał tylko 1 dzień! Następnie licząc od tego jednodniowego okresu, w 16-stym dniu cyklu w końcu dostałam normalny okres. To było na 3 dni przed moją przeprowadzką do Niemiec. Coś mnie tchnęło, miałam już dość tej nieregularności i pojechałam do szpitala zrobić prywatnie badania. I okazało się że TSH prawie 5! A ft3 i ft4 w normie. Z dnia na dzień umówiłam sie prywatnie do endokrynolog, powiedziała że muszę zrobić sobie badania wszystkich hormonów ale w związku z tym, że staramy się o dziecko przepisała euthoryx. Kazała brać po pół tabletki, ale na własną rękę biorę całą bo to tylko 25mg. Dziś jestem w 30 dniu cylku i od trzech dni znowu plamię ale na razie nic poza tym. W sumie będzie miesiąc jak biorę tabletki a po okresie chcę zapisać się do miejscowego gina aby zlecił mi badania hormonów. Jestem już tym wszystkim załamana mam wrażenie że nigdy nie zajdę w ciąże. W sumie w październiku stuknie rok jak się staramy, z przerwą 2-miesiączną kiedy to mąż sam wyjechał do Niemiec. Wspomnę tylko że mam już córkę która ma już 4,5 roku, czas leci, mała coraz starsza, a różnica między ewentualnym rodzeństwem coraz większa. Mam więc straszną presję czasu tym bardziej że mała codziennie mówi że chce mieć rodzeństwo, nawet lalki nazywa swoimi siostrami... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

butterly (offline)

04-09-2015 09:01:36

Sokoły
Roma86
Wiem co czujesz, oj nie jestes sama...

Wena
Co do ospy to ja nie mam pojecia, nie mam dzieci. sad smiley

Najgorsze jest to, ze ja czuje sie beznadziejnie, bo jestem mloda, zdrowa i nie wychodzi...


[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

04-09-2015 09:12:43

Bytom
Butterly to życie niesprawiedliwe jest sad smiley kurcze ja się nawet nie starałam jeszcze poważnie byłam przekonana ze to dni nie plodne i to dosłownie 3 razy może tylko się przytulalismy i widzisz a już mam tą jedną Maje a np Ty biedna starasz się chodzisz sprawdzasz leczysz i co ? :/ czemu tak jest :/ ale ja wiem ze uda Wam się też będziesz miała maluszka zobaczysz może to kwestia jednych tabletek i będzie dobrze !!!

Roma jeju ja myślałam że może Ty się już cieszysz a tu dalej takie problemy :/ jeszcze taki lekarz w sumie olal sprawę ehh :/ dobrze ze te tabletki dostałaś przy takim wyniku to mogłabyś się starać i starać ehh :/


butterly (offline)

04-09-2015 09:34:14

Sokoły
Nom niestety. Niesrpawiedliwie jakos tak jest - racja. Pamietam jak szukalam pracy, szukam, bo chce zajsc w ciaze...a juz 1,5 roku pracuje i nic... sad smiley Oczywiście bolą mnie piersi, macica ciągnie, a @ brak, co się dzieje, dlaczego to tak boli? PO łyżeczkowaniu? ale od 20 lipca już dużo czasu minęło a nic mnie nie bolało...co sie dzieje...sad smileysad smileysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 09:43 przez butterly.

monique203 (offline)

04-09-2015 09:45:58

romato mala dawka euthyroxu ja mialam Tsh 3,2 I dostalam euthyrox 50 po calej tabletce


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

butterly (offline)

04-09-2015 09:52:06

Sokoły
Chyba im wieksza dawka tym szybciej to TSH zostanie zbite? Ja tez bede pytala o wieksza, ciekawe co mi powie...


[link widoczny po zalogowaniu]

Honia1984 (offline)

04-09-2015 10:06:07

Toruń
Dziewczyny..no niestety na 99% nie jestem w ciąży...temp nie rośnie...z piersiami nic się nie dzieje..no i wczoraj robiłam test bo mąż chciał...no i negatywny..a to 26dc był..także czekam na @...czyli tak jak podejrzewałam rozminęliśmy się z jajeczkiem...
Roma...no lekarz dał ciała...na całego..
Butterly...jeszcze nie [email protected] nic prolaktyna blokuje...tsh też..i będzie Cię wszystko bolało a @ nie przyjdzie...też tak miałam...a jak w końcu przyszła to umierałam z bólu.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

butterly (offline)

04-09-2015 10:16:43

Sokoły
Honia
Eh wszystko jest niesprawiedliwe.
Nie strasz mnie... co zrobic, zeby przyszla @? Zrobilam test wlasnie i pierwszy raz w zyciu wyszedl mi niewazny. Pewnie wadliwy.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 10:17 przez butterly.

Marzena5 (offline)

04-09-2015 10:19:39

Bytom
Butterly jak nie ważny nic ci na nim nie wyszło tak ? No coś ty.. a masz jeszcze jeden ?
Honia 26dc jeszcze nic straconego pisałaś ze w niedziele masz dostać to czekamy do niedzieli narazie jeszcze nic nie.jest pewne :*


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.