Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

butterly (offline)

03-09-2015 10:54:40

Sokoły
hlatek
Ja też tak uważam a chcę wyeliminować wszystkie potencjalne problemy.

Nie dziękuję za to powodzenie! Kupiłam sobie sadzonki wrzosu na podwóreczko, więc zajmę się w sobotę...oh i mam tyle okien do mycia...nie będę się nudzić smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

hlatek (offline)

03-09-2015 11:00:04

Warszawa
Może kup jakiś test i zrób. Mogłaś mieć dłuższą niz zwykle pierwszą fazę cyklu i owulacja była tydzień później, druga faza raczej chyba nie wydłużyła się. Może wtedy było za wcześnie na betę, a teraz test pokaże ciążę. Przy najbliższej okazji, jak będziesz pobierala krew zrób sobie jeszcze raz tsh.

butterly (offline)

03-09-2015 11:08:55

Sokoły
hlatek
Kochana, test robilam w niedziele ubiegłą.
TSH ponownie? ale cyz przy moich wynikach byłoby to możliwe...


[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

03-09-2015 11:19:25

Bytom
Butterly skoro przy dobrych wszystkich wynikach ciężko zajść czasem to i odwrotnie można różnie bywa a jakoś super złych chyba nie masz nie ?


butterly (offline)

03-09-2015 11:22:10

Sokoły
Marzenko ten mój progesteron w 20 dc wskazywal, ze owu nie bylo. Nie wiem, jestem glupia. Nie chce widziec jednej kreski ani bety 2.0. Do wtorku juz niedaleko, wole zeby mi powiedziala, ze macica ogromna grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

03-09-2015 14:44:22

Bytom
No to czekamy na brak @, pozytywne testy i do wtorku na wizytę butterly smiling smileysmiling smiley


butterly (offline)

03-09-2015 14:47:01

Sokoły
Hehe. Ostatnio popadłam w paranoję i wydaje mi się, że większość o ile nie wszystkie staraczki robią obłędnie testy... W tym mcu przed tę głupią @, wydałam 50zł na testy hehehe...potem i tak zrobiłam bete - 30zl....itd.
Dobrze, że Was "mam" to taka odskocznia w pracy...

Lena powodzenia!


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-03 14:47 przez butterly.

hlatek (offline)

03-09-2015 16:18:47

Warszawa
butterly ja w tym cyklu zrobiłam kilkanaście testów, mimo że mieliśmy się nie starć.
tsh dobrze gdybyś powtórzyła, bo przy tej wartości mieć tarczycy. Jak każdy hormon, tsh jest wrazliwe na wszystko i dobrze jest powtórzyć gdy ma sie nieco wysokie ale jeszcze w normach, bo moze się okazać że przy powtórce wyskoczy 3,5 i lepiej brać euthyrox. Jak ktoś ma 1,5 jak kasia_sz to super, tarczyca zdrowiutka. Ale 2,5 to warto kontrolować, tak mi się wydaje.

butterly (offline)

03-09-2015 16:23:31

Sokoły
hlatek
kochana, ja bede chciala lek na obnizenie - na pewno, bo jest za duze na starania - to wiem. Ja juz testow nie bede robic, bete jak cos...


[link widoczny po zalogowaniu]

Wena (offline)

03-09-2015 19:31:45

Wrocław
Cześć dziewczyny,

jestem ostatnio dość przygnębiona, dlatego trudno mi być na bieżąco.

Honia, trzymam kciuki za dwie kreski.

Kasia, oby i u Ciebie pojawiły się dwie kreski.

Butterly, może w końcu uda się przerwać złą passę i nareszcie będziesz pisała szczęśliwe wieści smiling smiley

Monique, trzymam kciuki, żeby wszystko pozytywnie się rozwijało.

Hlatek, powodzenia w staraniach.

U mnie jakby wszystko szło pod górę. W ubiegłą niedzielę byliśmy na urodzinach kolei mojej córci, a dzień później jego mama zadzwoniła z informacją, że inne dziecko (z którym moja córa miała duży kontakt) ma ospę :/ Moja córa nie była szczepiona, do tej pory tego nie robiliśmy, planowałam to zrobić teraz, przy posyłaniu jej do przedszkola.
Ale wszystko się krzyżuje. Nie dość, że musimy czekać do 2 tygodni na wystąpienie ewentualnych objawów, przez co pójście do przedszkola się opóźni, to nie wiem, jak to się ma do naszych starań.
Czy któraś z Was się orientuje? Jeśli przechorowałam w dzieciństwie ospę, to czy powinniśmy w tym cyklu odpuścić starania, bo np. moja córka mogłaby zarazić się ospą? Czy, nie wiem, powinnam zrobić badania na obecność przeciwciał itp? Moja gin jeszcze mi nie odpowiedziała, a niebawem teoretycznie powinniśmy zacząć starania. Ech jestem tak psychicznie zmęczona, że już sama nie wiem, co robić sad smiley Chciałabym, żeby ta nieprzychylna passa się skończyła, bo ileż można. Ziółka piję chyba od 4 dnia cyklu, bo dopiero wtedy je dostałam. Ech... czuję się dobita.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.