STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

bidonek86 (offline)

19-02-2010 08:14:09

Świętoszów
rurcia a powiedzx mi jeszcze przez jaki czas będziesz brała te leki kiedy zaczniecie się starać?


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

19-02-2010 09:00:24

płock
Martano to super, że trafiłaś do dobrego ginekologa bo to podstawa!!! mam nadzieję, że z nią uda się szybciutko !smiling smiley
Dariaw ciąży jesteś to możesz troszkę pomarudzić hehe smiling smiley u nas też dzisiaj ładne ale tylko 2stsmiling smiley tylko, że wszystko się roztapia a chciałam iść na spacer tylko kaloszy brak smiling smileywinking smileysmiling smileysmiling smiley a powiedz mi czujesz już ruchy Lorenzo?smiling smiley
Smuteczkumam nadzieję, że nie wyjedzie bez Ciebie.... zresztą lepiej by było gdybyś mieszkała u tej ciotki bo to jednak tylko 120 km.... no ale nie wiem co tam postanowicie, róbcie tak żeby było Wam dobrzesmiling smiley
HeloPolidzisiaj Twoja wizyta u gina tak?? dawaj znać no i pojawiaj się częściej!
Miśka, Evciawracajcie tu szybciutko!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

19-02-2010 10:03:57

Ujazd/Tomaszów Maz.
Cześć dziewczyny grinning smiley

Ja od rana mam świetny humor bo obudziła mnie dobra nowina smiling smiley sąsiadka a zarazem moja kuzynka dziś rano urodziła córeczke dziewczynka w łóżeczku i teraz juz ma parke smiling smiley

Bidonku w zeszłym cyklu byłam u gina i przepisał mi zestawik clo+ duphaston. no i w zeszłym cyklu wziełam tylko duphaston bo tak mi kazał a od tego wziełam clo (od 3 do 7dc - 2x1) i od poniedziałku mam brać duphaston ( od 14 do 23 dc także 2x1) no i jesli przez pół roku nie zaciąże mam sie do niego zgłosić na badania razem z S, min. mówił o laparoskopii i o sprawdzaniu drożności jajowodów. starac sie powinnismy zacząć od przyszłego tyg tak gdzieś od wtorku smiling smiley teraz obserwuje sluz i jestem w szoku bo jakieś 2 dni temu był a teraz go ni ma wcale i nie wiem co jest no ale to dopiero 2 tydz. cyklu wiec dni płodne powinny pojawić sie w trzecim, a poza tym jak czytałam ulotke o clo to tam jest napisane ze owulacja nastepuje zazwyczaj między 11 a 15 dc wiec jakby tak na to patrzec to dzisiaj powinny sie zacząć Te dni i i jestem ogłupiałą pod tym względem przewracjący oczami

Dziewczynki wstawać mamy przecież dzisiaj tak piękny, słoneczny i szykuje sie ciepły dzień smiling smiley u mnie jest + 70 C i pewnie jeszcze urośnie


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

HeloPoli (offline)

19-02-2010 10:10:45

Beata tak dziś wizyta u gina o 17, już siedzę jak na szpilkach. Teraz czekam aż zwymiotuję, bo mi niedobrze i trzeba by zjeść śniadanko.

Daria ale zazdroszczę Ci słoneczka, no u nas dziś też świeci, ale ciepło to tylko przez okno jest, a z tą kupka mam tak samo, niesamowicie mnie blokuje, choć wcinam dużo owoców, soków.

Smuteczku, nie puszczaj nigdzie tego swojego K! Chyba aż tak źle nie macie żeby musiał wyjeżdżać, nowy domek i dzidzia w drodze to chyba wystarczające powody, i co robiłaś ta sałatkę z mojego przepisu?

Marta wreszcie się pojawiłaś, fakt dużo zależy od gina, ja spotkałam swojego i bardzo mi "przypadł do gustu" wiec nie chcę go zmieniać choć to wiąże się z ok 60 km dojazdu. Jak bezie wszystko w porządku to potem zmienię na innego tu bliżej.

Zaglądam codziennie, tylko nie piszę, bo u mnie nic ciekawego się nie dzieje to co będę wam przynudzać, poradzić w sprawach starań, tez nie za wiele pomogę, bo na szczęście nie zeszło nam długo i nie trzeba było wspomagaczy w postaci tabletek. Dobra dziewczynki trzymajcie kciuki, żeby stresior prze wizyta minął, i oczywiście żeby z dzidzią było ok. ciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

smuteczek (offline)

19-02-2010 12:02:47

Kołobrzeg
HeloPoli
Kochana ja jeszcze nie wiem czy mam fasolkęsmiling smiley Test robię dopiero w sobotę/niedzielęsmiling smiley Tak robiłam sałatkę którą poleciłaś i była pysznasmiling smiley Rurci też bo ja uwielbiam wszystko co jest z kurczakiemsmiling smiley

Na razie temat wyjazdu ucichł, mam nadzieję że na dłuuuuuuuuuugosmiling smiley
Jejciu...dziś jest piąteksmiling smiley Teraz nie wiem kiedy zrobić tan test jutro czy w niedzielę.... Nadal bolą mnie strasznie sutki, brzuch już troszkę mniej, za to wieczorem pobolewa mocniej... Jejku jednak się nakręcamsad smiley a zawsze jak robię sobie jakąkolwiek nadzieję to nic z tego!!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

19-02-2010 12:57:31

płock
Rurciano to super, że parka się trafiła smiling smiley też mi się marzy.... u nas też doszło do 9st i właśnie wróciłam z godzinnego spacerku, ale się dotleniłam smiling smiley
Smuteczkurozumiem, że się nakręcasz... każda z nas miała za każdym razem nadzieję, że fasolka się zagnieżdza... trzymam kciuki za II wyraźne krechy !!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

19-02-2010 13:39:31

Kraków
Smuteczku, waśnie z tymi piersiami to ja tk miałam, duże sutki, jakby opuchnięte! Może się udało!!! Wtedy napewno K nie pojedzie. A co go wogóle tak nagle na wyjazd wzieło???

Patrycja, witaj. Ja też jestem z Krakowa!!! Tyle, że mieszkam na stałe w UK.

Ulinko, a czemu taki masz humor? Przez pogodę? U nas dwa dni temu zapachniało wiosną, ale to tylko dla zmyłki było, dalej beznadzieja! Zazdroszę Darii! Takiej to dobrze, nawe okna umyła, a ja nie mam zaprcia, żeby z podłogi chociażby zabawki pozbierać!

U mnie tak sobie, ręce nadal bolą i drętwieją, biorę te tabletki, ale po nich jest mi bardzo niedobrze i żygać mi się chce! Takie mają skutki uboczne. Burdel w domu jak nie wiem, ale nie chce świrować, bo w necie wyczytałam, że przy tej chorobie (jeżeli ją mam) to chorą ręką wogóle się nie powinno nic robić az do rozwiązania problemu, a ja mam chore obie Jeszczenie nie wiadomo, czy to to, ale lekarz powiedział, że na tą chorobę mu to wygląda, a ja po przeczytaniu objawów też tak myślę. To się nazywa 'zespół cieśni nadgarstka'. Moje kochanie poiedziało, że mam nic nie robić, że on wszystko posprząta jak wróci!

A, dzisiaj Małysz skacze, oby było złoto.

Acha, pytam jeszcze raz, co z Anją, wiecie coś???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

19-02-2010 13:50:39

Kraków
Heh, a j przeskoczyłam dwie strony waszych postów, zakręcona jestem. Już wiem, czemu Ulnka miała zły humor i czemu K chciał wyjechać, wybaczcie moje przeoczenie. Idę się zdrzemnąć bo Majka śpi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agawka1981 (offline)

19-02-2010 14:23:12

Żyrardów
Hej dziewczyny, u mnie też dziś piękna pogoda, ale na spacer wybiorę się po obiadku. Fajnie tu na tym forum, tak rodzinnie bym powiedziała. Pozdawiam Was wszystke serdecznie smiling smiley

daria (offline)

19-02-2010 14:35:29

italia
czesc lasencje.

Ja juz w domku. Od rana w lataniu jestem. Bylam pozalatwiac pare spraw bo w poniedzialek mam miec ta aminopunkcje i po niej mam odpoczywac 3 dni. Od dzisiaj zaczelam brac tabletki przeciwskurczowe a w niedziele mam wziac antybiotyk zebym nie dostala zakazenia. Ale to wszystko tak zapobiegawczo bo ja sie bardzo dobrze czuje. Ani razu nie wymiotowalam w tej ciazy, nie mam nudnosci i w ogole dobrze sie czuje. Tylko popoludniami czuje sie zmeczona ale mysle, ze mam do tego prawo. Jak sobie pomysle co ja przezylam w ciazy z Alinka.... Brrrrrrrrrrr

Smuteczku zastanowcie sie nad tym wyjazdem. Ja bym sie obawiala, ze sie od siebie oddalimy i jechalabym z nim. Ale przemyslcie wszystkie za i przeciw. NIE PUSZCZAJ CHLOPA SAMEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rurcia no to moze teraz ci sie zaczna te dni. Do dziela kochana.............

Helo Poli ja tez jem duzo warzyw i owocow, jogurty i kiwi co mi zawsze pomagaly a teraz nic mi nie pomaga. Nawet saszetki ktore mi przepisal lekarz.

Ide kochaniutkie troche sie polozyc bo jestem zmeczona. Zajrze pozniej. Pa, pa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.