STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

beata1988 (offline)

20-02-2010 09:08:23

płock
jestemsmiling smiley
Ulinkohahahha to miałaś zderzenie pierwszego stopnia smiling smiley co do czepiania się swojego M to wiem o co chodzi bo ja też tak czasami mam czepiam się i czepiam byle by się czepnąćsmiling smiley a tak na prawdę to nie ma o co i później żałuję...dobra a najważniejsze co chciałam napisać to STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM PIOTRUSIEK MALUTKI, SAMEGO UŚMIECHU NA TWARZY, SAMYH RADOSNYCH I KOLOROWYCH DNI I DUŻO DUŻO ZDRÓWKA
Smuteczkuspokojnie... dopóki @ nie ma to nie można się smucić !!!!!
Dariaja też chciałam dzisiaj pospać a noc miałam tragiczną obudziłam się o 5 i nie spałam do 7 wierciłam się jak głupia i już chciałam odpuścić sensmiling smileyale zobaczyłam, że M tak słodko śpi to mówię nie no próbuję dalej i zasnęłam smiling smiley
Evciawłaśnie ZDJĘCIA Kochana nie odpuścimy Ci tak łatwo, proszę wrzuć fotkę!!!

Jakie plany na dzisiaj Kochane macie ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

20-02-2010 09:11:50

Ujazd/Tomaszów Maz.
Daria czesto tak mam ze jak pisze posta to w trakcie wyskakuja nowe smiling smiley a co do spania to od tygodznia jak S wstaje do pracy o 4.20 rano to ja razem z nim angry smiley ale potem kłade sie jeszcze spać no ale i tak wstaje wczesnie. na szczeście od poniedziałku bedzie wstawał gdzieś o 7.30 to taka pora bardziej mi odpowiada smiling smiley

witam Wiole bo coś przeoczyłam z poprzedniej strony


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

20-02-2010 09:14:36

płock
Rurciafajne zdjęcia dodałaś ślicznie wyglądaliściesmiling smiley
Dariaa Ty już masz resztę zdjęć ślubnych???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

20-02-2010 09:18:31

Ujazd/Tomaszów Maz.
a dziękować Beatko smiling smiley chciałam jeszcze wstawić jakieś zdjęcie teraźniejsze ale jakoś nie moge znaleźć odpowiedniego smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-20 09:19 przez Rurcia.

Sympatyczna (offline)

20-02-2010 12:23:36

Piotrusiu kochany rośnij duży i zdrowy,
żeby mamusia i tatuś radowali się każdym Waszym wspólnym dniem,
a wkrótce bądź dzielnym starszym bratem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

HeloPoli (offline)

20-02-2010 12:38:21

No jestem wreszcie. Wczoraj nie pisałam bo późno wróciliśmy, już włączyłam kompa ale że prędkość nam obcięli to długo schodziło i M się złościł bo chciał już iść spać, a ja jako przytulanka musiałam się z nim położyć. :-)

A więc tak widzieliśmy naszego dzidziusia! Niesamowite wrażenie, no w sumie na razie to taka ciemna kuleczka która bawi się mniejsza piłeczka ale jest!!! Szok ale to jest super. :sleeping_baby_55:

Ale co do wizyty chmmm, chyba jednak poszukam lekarza bliżej, za daleko droga mecząca, i na lekarzu też troszkę się zawiodłam,miły i delikatny jak zawsze, ale poza usg "dowcipnym" nic nie zrobił, żadnej cytologi, badania piersi, witaminki powiedział jak chce to mogę kupić i brać, no skierowanie napisał na inne badania w laboratorium. Nawet w sumie nie wiem kiedy mam się umówić na następną wizytę? Za miesiąc? Spodziewałam się czegoś więcej. No ale może jestem przewrażliwiona. W szoku byłam to o dużo rzeczy sama nie zapytałam, a on tez nic nie mówił ważnego. No ale. Teraz jestem wreszcie przekonana i szczęśliwa. Mój M nawet zaniemówił i oczka mu się zaszkliły, słodkie to było.

Smuteczku poczekaj jeszcze kilka dni wiem że Cię korci, ale spróbuj myśleć o czymś innym.
Ulinka ja tez się przyłączam do życzonek dla Piotrusia, udanej imprezki.

Dobra zmykam bo mój kochany tatusiek zaraz wróci więc muszę troszkę mieszkanie ogarnąć. Miłego weekendu życzę Wam wszystkie dziewuszki.


[link widoczny po zalogowaniu]

wiolek87 (offline)

20-02-2010 12:39:39

Holandia
tez Cie witam Rurcia smiling smiley
widze że ciągle coś tu sie dzieje a ja nowa i jak zwykle nic nie wiem i nie w temacie
ale przy okazji dolączam sie do życzen dla PIOTRUSIA 100 lat !!!!



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

danpie4 (offline)

20-02-2010 16:32:29

Ulinko radość NAJLEPSZEGO DLA PIOTRUSIA!!!
Witam dziewczyny!!!
Wczoraj zasiedzialam sie z Areczkiem u kuzynki i wrocilismy dopiero po 24 do domu:-) Oczywiscie ok 21 Arus zasnal i musialam go niesc jakies 500m do domu:-) Nawet sie nie przebudzil:-) Tez bym chciala miec taki twardy sen jak on:-)
Starsznie tesknie za moim D:-( Jeszcze tydzien!!!
Dobrze, ze mam zajecie bo w domu bym nie wytrzymala!!! Chociaz czasami mam juz dosc tej gonitwy w pracy. Moi tescie mieszkaja na wsi i tam naprawde odpoczywam!!! Kazdy zyje w spokoju, wiadomo maja tez problemy jak kazdy ale w miescie zyje sie inaczej!!! Zawsze sa plusy i minusy!!!
Wczoraj bylam pierwszy raz z Arkiem na łyżwach!!! Tzn. ja juz kilka razy jezdzilam to jest jak z jazda na rowerze, nie zapomina sie tego:-)
I powiem Wam, ze nawet mu wychodzilo:-) Postaram sie wkleic jakas fotke!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

danpie4 (offline)

20-02-2010 17:10:20

HeloPoli i wiolek ktory kod w suwaczku skopiowalyscie? Ja mam ten pierwszy ale nie pokazuje mi zdjecia?!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

wiolek87 (offline)

20-02-2010 17:39:25

Holandia
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.