STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

Rurcia (offline)

19-02-2010 20:54:54

Ujazd/Tomaszów Maz.
Smuteczku z niecierpliwością czekam na jutrzejszy wynik smiling smiley trzymam kciuki za 2 krechy smiling smiley

Eva ja bede testować dopiero 9 marca wiec jeszcze duuuzo czasu, a jak tam Twoja wizyta u gin? kiedy ona miała być? 22?dobrze pamietam?

właśnie HeloPoli jak tam Twoja fasolinka? smiling smiley

a gdzie reszta dziewczynek???

musze sie przyznać że ostatnio coś minie naszło na ciasta?! jak nigdy smiling smiley tydz. temu zrobiłam ciasteczka francuskie makaroniki czy jakoś tak sie to zwało a dziś pokusiłam sie o sernik na zimno, zawioze go jutro teściowej na imieniny kobita sie ucieszy a ze sie bardzo lubimy to i mi będzie miło smiling smiley
no i jeszcze co mnie spotkało taka fajne uczucie jak byłam w kościele na drodze krzyżowej staneła koło mnie kobieta która jest w ciąży bliźniaczej(wiecie mieszkamy w małej miejscowosci gdzie wszyscy sie znają chociażby z widzenia) i jak tak koło mnie stała takie dziwne i fajne uczucie zarazem nie przeszło nie umiem tego opisać ale było to miłe smiling smiley może to był ZNAK? winking smiley

opowiem wam jeszcze prawdziwą historię która zdarzyła się dziewczynie z mojej miejscowości. Ma ona w tej chwili 34 lata i małą duże problemy z zajsciem w ciąze, odwiedziła tylu lekarzy ze szok, padła diagnoza "pani nie moze miec dzieci" dziewczyna sie z tym pogodziła i z mężem postanowili zaadoptować dziecko. kiedy to adoptowane dziecko było już u nich w domu któregoś dnia podczas zabawy z tym dzieckiem poczuła ze coś jej w brzuchu buszuje i wyobraźcie sobie jakież jej było zdziwienie gdy okazało sie że jest w ciąży?! w tej chwili mają dwie ładne córeczki swoją i tą adoptowaną. morał z tego taki że czasem jak sie już zupełnie poddamy szczęście przychodzi do nas z nienacka smiling smiley

ale sie rozpisałam mam nadzieje że mi wybaczycie a ta historia podbuduje co niektóre osoby które tracą nadzieje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

19-02-2010 21:19:33

płock
Rurciadobrze, że na ciasta Cię wzięło kucharo smiling smiley ja też niedługo powracam do kuchni hehesmiling smiley co do tej historii o adopcji to właśnie wczoraj skończyłam czytać książkę " Droga po dziecko" identyko historia, wiek prawie ten sam i jak para już jechała po dziecko(bo miało być z innego kraju) nagle dziewczyna ocknęła się, że już miesiąc okresu nie ma... no i co też szczęśliwa dwójka smiling smiley ryczałam jak bóbr na końcu tej książki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wiolek87 (offline)

19-02-2010 22:20:40

Holandia
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie hot smiley Jestem tu po raz pierwszy, wsumie tak z ciekawosci tu zajrzalam i znalazlam cos dla siebie....Razem z moim mężusiem kochanym tez staramy sie o dzidziusia od jakiegos czasu i jak juz sie wkoncu udalo( tak bardzo sie cieszylismy) to płód umarł w 10 tyg, myslalam ze w depreche wpadne ale mąż mnie trzymal na duchu i jest juz coraz lepiej. staramy sie znowu i zobaczymy co bedzie, okolo 28 lutego powinnam dostac @, wiec czekam albo raczej wolalabym sie jej niedoczekac, Oboje z mezem jestesmy dobrej mysli smiling smiley pozdrawiam goraco smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

19-02-2010 22:22:04

italia
beatko u mnie nie ma konfliktu, mowilam o badaniach genetycznych.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

19-02-2010 23:51:57

Gdynia
smuteczku Czekam z niecierpliwościąsmiling smiley

eva Ciągle czekamy na zdjęcie w sukni ślubnejsmiling smiley

beata Z M to tak różnie, dziś też była kłótnia, nie wywiązuje się z niczego, wkurza mnie to strasznie ale też wydaje mi się że ja trochę przesadzam, kurcze czasami normalnie nie panuję nad sobą i o byle co robię mu awanturę.

Przed chwilą odkryłam że mam guza na czole (efekt porannego zderzenia z drzwiami), który jurto zamieni się w pięknego siniaka. Ale Piotruś będzie miał ładną mamę w dniu urodzintongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

20-02-2010 08:51:51

Ujazd/Tomaszów Maz.
Smuteczku jak teścik???

Ulinko dla Piotrusia najlepsze życzonka, niech sie zdrowo chowa w ciągłym uśmiechu, niech nigdy nie zazna smutku no i w ogóle wszystkiego naj smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

smuteczek (offline)

20-02-2010 08:54:48

Kołobrzeg
ulinka
Najlepsze życzenia dla Piotrusia jak najwięcej zdrówka!!!!


Co do testu to jak zwykle jedna krechasad smiley sad smileysad smileysad smileysad smileysad smileysad smiley........poczekam kolejny tydzień...jeśli@ nie przyjdzie zrobię kolejny test ten najczulszy 10 bo teraz zrobiłam normalny 25sad smiley sad smiley sad smileysad smileysad smiley sad smileysad smileysad smileysad smileysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

20-02-2010 09:00:51

Ujazd/Tomaszów Maz.
Smuteczku tak jak któraś z dziewczyn wcześniej napisała nie musza wyjść 2 krechy więc poczekaj jeszcze kilka dni i rób kolejny teścior bo z opisanych przez Ciebie objawów wynika co innego smiling smiley głowa do góry smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

20-02-2010 09:01:17

italia
Wszystkiego najlepszego dla naszego Piotrusia. Duzo zdrowka, usmiechu na twarzy i samych szczesliwych dni. urodzinowe baloniki

Ulinko przygotowujesz tort na dzisaj. Ilu bedzie gosci, jakie atrakcje. Zdradz troche szczegolow!!!!!!!!!

Myslalam, ze bede pierwsza a tu Rurcia mnie ubiegla. Tak wczesnie sie obudzilam. Obiecalam sobie, ze w sobote i niedziele sie wyspie a tu zoonk. Od 7:00 jestem na nogach. Spilam kawke i siadam za kompem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

20-02-2010 09:03:43

italia
Jak pisalam wyskoczyly inne posty.

Smuteczku nie przejmuj sie i poczekaj jeszcze troche. @ masz dostac dopiero jutro, wiec poczekaj jeszcze pare dni i zrob ten czulszy. Nie doluj sie koffana, bedzie dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.