Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

beata1988 (offline)

26-04-2011 09:27:01

płock
witam wpadłam życzyć miłego dzionka bo my zaraz zmykamy na wojaże bo pogoda cudna po prostu smiling smiley musimy kupić Zosi cieniutką czapeczkę i inne pierdy smiling smiley

Ulinka-to dla Zosi z poliestru by się nie nadawała ona musi mieć czystą bawełenkę szlachcianka smiling smiley na razie w kolekcji mamy jedną chustę i 3 apaszki mam nadzieję, że dzisiaj się nawinie kolejna smiling smiley a Wy którego macie te chrzciny ?jak się czujecie ??

Evcia- no pewnie tak będzie z wózkiem grinning smiley postanowiliśmy, ze wieczorne spacery będą się odbywały samochodzikiem żeby Zosia się na noc dotleniła i nie zasnęła w wóziu tylko śmigała autem to jest pirat drogowy grinning smiley super w rocznicę macie wizytę i serduszko usłyszyciesmiling smiley my już w niedzielę mamysmiling smiley wymyśliłaś już coś z prezentem ?

Misia- i jak zamówiłaś tą obrożę ?ile ona u Was kosztuje ?u nas to koszt paru tys.... takiej już na prawdę dobrej .... wierzę, że będzie dobrze i Borys wyrośnie z tego smiling smiley oja ale mi narobiłaś ochoty na ten film muszę ściągnąć koniecznie ....mój M łez nie ukrywa jak trzeba, nie jest twardzielem ale też nie beksą takim jak ja grinning smileygrinning smiley

Miłego dnia kobietki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

26-04-2011 09:44:06

Gdynia
eva Co będzie za 10 czy 20 lat to nikt nie wie. Najchętniej to ja bym w ogóle żadnego kredytu nie brała tylko bez kredytu to nic sobie nie kupimy. Kredyt we frankach zawsze można przewalutować na złotówki. Fryzjer czy kosmetyczka to może rzeczywiście jest taniej, ale ciuchy czy buty to bym nie powiedziała, w markowych sklepach są takie same ceny, na bazarku raczej też podobne. Ostatnio chciałam kupić Piotrusiowi spodnie na bazarku w Słupsku, ale były beznadziejne i w końcu kupiłam mu w tej samej cenie w galerii super portki. Ostatnio kupiłam sobie balerinki w deichmanie za 69zł, teściowa powiedziała że to strasznie drogo, że ona kupuje buty za 19zł, no ale obawiam się że takich butów to bym nawet za darmo nie chciała. Za mieszkanie moja mama płaci mniej więcej tyle samo co koleżanka w Gdyni, więc ja tam wielkiej różnicy nie widzę, no jedynie to OC to kilkaset zł różnicy no ale to też da sie obejść. Uda się Wam, czemu miałoby się nie udać?

beata Chyba kupię Madzikowi taką zwykłą bandamkę na allegro, bo zanim sie wybiorę do jakiegos sklepu to wieki miną, Piotruś ma taką bandankę i super się sprawdza. Chrzest mamy za 8 maja. Piotruś czuje się chyba lepiej, antybiotyk działa, tylko strasznie marudny jest dzisiaj, Madzik ma straszny katar, rano trochę kaszlała, zarejestrowałam ją do pediatry ale chyba nie pójdę bo kaszel minął, gorączki nie ma a z samym katarem nie chcę iść, ma jeszcze chrypkę ale to podejrzewam że od ulewania a ja się czuję znacznie lepiej. A Wy kiedy macie tą sesję?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-26 09:50 przez ulinka.

beata1988 (offline)

26-04-2011 09:58:05

płock
Sesję mamy tego dnia co Madzik chrzciny smiling smiley 69 zł to dużo za buty ?chyba zwariowała..... też nie chciałabym nosić tych za 19 już czuję jakie są wygodne.... ja mam pod nosem 2 fajne galerie więc problemu z ubrankami dla Zosi nie ma smiling smiley

Ja już gotowa, wózek stoi i czeka, torba spakowana a Zosia śpi i śpi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

26-04-2011 10:24:00

Dzień dobry smiling smiley

Beata a co to jest ta Twoja "gorsza połowa"?? grinning smiley Wymyśliliśmy kompromisowe rozwiązanie smiling smiley Bo masaż, sauna i ogólnie SPA odpada ze wzgl na ciążę. Po wizycie u gin jedziemy gdzieś i kupimy sobie prezencik ale każdy z nas będzie mógł zdecydować co. tzn mamy już wymyślone co sobie kupimy (ja M a M mi) i nie wiemy co to jest ale pozwolę aby M sobie wybrał i on mi tak samosmiling smiley Ja mu wybrałam portfel skórzany (bo ma ciut zużyty) i perfum a on mi nie wiem grinning smiley Chcemy też wspólnie kupić coś dla naszego maluszka (uniwersalnego bo kto wie czy to on czy ona smiling smiley) Oby tylko to maleńkie serduszko biło i było wszystko ok. A co wymyśliłaś na rocznicę ??

Ulinko możliwe. Nie będę się upierać bo pewno co miejscowość to inne ceny i realia. Nie wiem czemu miałoby się nie udać. Ale się boję. Żeby serduszko biło, żeby wszystko było ok. Żeby Moni wszystko się przykleiło.. Pocieszam się ze nie znam nikogo kto ma chore dziecko (z tych co niedawno urodzili- nie mówię o latach wstecz) i na pewno i nam się uda.. Inaczej oszaleję winking smiley Z czego są buty za 19zł? Nawet nie wiedziałam że są buty za tyle grinning smileygrinning smiley Tyle to chyba kosztuje gazeta z japonkami z gumy co? grinning smiley

ulinka (offline)

26-04-2011 10:50:28

Gdynia
beata No właśnie ja pod domem nic nie mam, musiałabym jechać do miasta a tam też te sklepy jakoś tak porozrzucane, że nawet nie wiem gdzie bym miała szukać apaszki. Fajna galeria jest w Gdańsku, tak w jednym miejscu jest wszystko tylko to za daleko, nie chce mi się tam jechać bo to by mi pół dnia zajęło.

eva Przestań się denerwować i zamartwiać, czy wszystko będzie ok, bo na pewno będzie a takim zamartwianiem tylko zaszkodzisz dziecku - piszę Ci to z własnego doświadczenia. Z Piotrusiem ja się ciągle zamartwiałam bo to takie pierwsze wyczekane dziecko, strasznie długo się o niego staraliśmy i jeszcze przez całą ciążę coś było nie tak, a to za mały pęcherzyk, a to za niska beta a to jakieś bóle brzucha przez niemal całą ciążę, ogólnie to miał być mały i słaby a urodził się chłop jak dąb, ale za to strasznie nerwowy a przyczyniły się do tego również stresy w pracy. A z Madzią ... pełen luzik, zero stresu i Madziula jest zupełnie inna, taka spokojna, fajna mała kluseczka. Z czego są te buty to nie wiem i nawet nie chcę wiedzieć, ale to nie japonki tylko takie jakby czółenka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Aguska24 (offline)

26-04-2011 10:53:36

Tychy
Dzieńdoberek!

Beatko cudnie wyglądałyście na chrzcinach :*

hmm ładnie się robi ponownie to można na dwór wyjść smiling smiley pod koniec tygodnia chyba już pojedziemy na wieś , troszkę wypocząć grinning smiley

eva2009 (offline)

26-04-2011 10:59:08

Ulinka wiem kurcze sad smiley I sobie tłumaczę że będzie ok ale te obawy gdzieś głęboko siedzą i nic na to nie mogę. Chyba zacznę pić codziennie meliske- może pomoże. A jak byłas w ciąży z Madzią to nie przeszło Ci przez myśl że może być coś nie tak? Też bym chciała nie nerwową kluskę grinning smiley Może po tym najważniejszym badaniu w 13 tyg trochę odetchnę?? No i Monia za 2 dni.

Aguśka zapisałaś się do gina???

Aguska24 (offline)

26-04-2011 11:00:59

Tychy
Ewcia nie dopiero mi się okres skończył tongue sticking out smiley

eva2009 (offline)

26-04-2011 11:04:37

Aguśka to marsz! Na co jeszcze czekasz? Powinnaś już w trakcie @ zadzwonić bo pewno termin i tak nie będzie na jutro

Aguska24 (offline)

26-04-2011 11:06:04

Tychy
Ale niewiem nadal do którego czy do tego co byłam rok temu? opieprzy mnie..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.