Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

Oliwia28 (offline)

23-04-2011 21:22:28

Warszawa
Dziewczynki,

Życzę Wam Radosnych Pogodnych I Rodzinnych Świąt Narodzenia Pańskiego, jajeczka pysznego i nie-bardzo-mokrego Lanego Poniedziałkugrinning smiley

Dzień bardzo intensywny, ale M pomagał cały czas i tylko dzięki niemu nie padłam na mordkę i wszystko zgodnie z planem zrobiłam...
Żurek, sałatka, jajeczka faszerowane, święconka, wizyta u taty...i uwaga - SKRĘCANIE ŁÓŻECZKAgrinning smileygrinning smileygrinning smiley Nie wiem co się stało M (może po wizycie w szpitalu weny dostał) ale fajnie, ze się sam do tego ochoczo zabrałsmiling smiley Oczywiście mu asystowalam, bo śrubek i dziwnych części tam coniemiarasmiling smiley

Wogóle to porobiłam różne fotki moich dekoracji świątecznych itp, poza tym mam świeży brzuszek i pamiętam o ubrankach i takich tamsmiling smiley
Te co mam na komórce wrzucę w poniedziałekwinking smiley A wyprawkę porobię aparatem jak M mnie przeszkolismiling smiley
Ściskam Was wszystkie Świątecznie raz jeszcze:*

evcia - jeszcze raz gratulacje kochanagrinning smiley
ulinka, kanak - zdrówka dla Dzieciaczków Waszychsmiling smiley Udanej wizyty u teściówsmiling smiley
herbaciana - o rany jak Twoja córcia zaczytanagrinning smiley uspersmiling smiley
beatka - ten krem to bioderma phofoderm mineral 100ml spf 50? czy jest b.tlusty i o gęstej konsystencji? jak się rozporwadza? Życzę pięknej uroczystości i udanych zdjęćgrinning smiley Czekamy na fotkismiling smiley
aguska - siedzieliśmy w klimatyzowanej salce, więc nie bl omi duszno....tak jakoś słabo mi się zrobiło nie wiedzieć czemu....
daria - korzystaj z czasu z spędzonego z rodzinką i ładnej pogodysmiling smiley
agab - po świętach obiecuję bardziej się oszczędzać i mniej "biegać"smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bidonek86 (offline)

23-04-2011 22:05:17

Świętoszów
evcia gratuluje kochana a saszetki trzymaj poczytam o nich po świętach jak wróce
ulinko dużo zdrówka dla ciebie i dzieci
oliwia28 a co lekarz na te twoje omdlenia?

Kochane życzę wam wszystkich i waszym rodziną zdrowych i pogodnych świąt spędzonych w gronie rodzinnym, bogatego zająca i mokrego dyngusa


[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

24-04-2011 00:02:26

Kraków
Hej, przepraszam, ale nie miałam czasu nadrobić, chyba dopiero w poniedziałek. Wpadłam, żeby zobaczyć czy nasz Evciowy dzidziulek się ładnie zagnieździł no i oczywiście, żeby wam złożyć życzenia! Tak wię, kochane moje, życzę Wam cudownych, radosnych świąt, smacznego jajeczka i mokrego dyngusa i żeby zajączek pospełniał Wasze najskrytsze marzenia!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasi241 (offline)

24-04-2011 12:16:16

Kopenhaga
WESOLEGO ALLELUJA, SMACZNEGO JAJKA I BARDZO, BARDZO MOKREGO DYNGUSA!!! tworzenie pisanek
Witam w swiateczny poranek, a moze i popoludnie byloby na miejscu. Ja dopiero oczy otwieram. Caly tydzien taki mlyn ze nie mialam nawet sily usiasc do kompa. Wpadalam do domu, cos na zab i lulu, chca mnie chyba wykonczyc.
Dostalam awans... no i wiecej roboty, teraz jestem supervizerem... i nie za bardzo mi sie to usmiecha, bo nie lubie ochrzaniac ludzi za zle zrobiona prace ale sama jak mam poprawiac to bym wcale z roboty nie wyszla. A i poza tym staramy sie, staramy... czy cos wyjdzie, obadamy.

Ulinka, wracajcie do zdrowka, pogoda piekna, szkoda czasu na chorobska.

Za chwilke nadrobie zaleglosci dziewuszki i popisze wiecej
Buziaki ogromne


Aniolek Kingusia [13-03-2008] 22 tydz. [*][*][*] Kochamy Cie!!!!
Aniołek Alex [01.02.2009] 23 tydz.[*][*][*] Jesteśmy z Tobą!!!
Aniolek Niko [12-02-2010] 22 tydz.[*][*][*] Zawsze w moim sercu!!!

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Aguska24 (offline)

24-04-2011 18:43:07

Tychy
Hej hej wszystkie się gdzieś pewnie gościcie a my w domku sad smiley bo nie mamy gdzie jechać .. zaczynam żałować, że na wieś nie pojechałam hehe smiling smiley ale jadę tam za 2 tyg to już niedługo tongue sticking out smiley

ulinka (offline)

24-04-2011 19:25:44

Gdynia
Wesołych Świąt

Piotrek ma zapalenie oskrzeli i prawdopodobnie zapalenie ucha, ja mam zapalenie gardła a Madzia póki co tylko katar.

Wczoraj z okazji rocznicy ślubu chcieliśmy zostawić dzieci i gdzies wyjść ale po pół godzinie teściowa zadzwoniła że dzieci ryczą i mamy wracać do domu. Nosz kurna jakoś z moją mamą nigdy nie ryczały.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

24-04-2011 20:11:38

Kraków
Oj, Ulinko, to szkoda! Nie mogła sobie poradzić zwłaszcza że wiedziała, że to wasza rocznica? Bez sensu, no ale może za tydzień sobie nadrobicie czy kiedyś. Kuruj Piotrusia! I oby Madzia nic więcej nie podłapała.

Kasia, to gratulacje awansu!!! A czym wogóle się zajmujesz? I kiedy masz dostać @?

Oliwia, Ty coś za często tak mdlejesz! Co lekarz powiedział?

Agab, a Wy ja święta spędzaliście bo nie pamiętam.

Beatko, czekamy na relację z chrzcin!

Herbaciana, ale Gabrysia już duża! Fajna dziewczynka. A bracia? Przepadają za nią? Pomagają coś?

My dzisiaj jedliśmy śniadanko świąteczne ze znajomymi, później sobie siedzieliśmy i na obiadek żur, który był fantastyczny jak zawsze! i grill. I moja koleżanka zrobiła sałatkę Gyros i jest przepyszna!!! Acha, pytałyście o przepis na żurek, zapomniałam wam napisać, właśnie chodzi o to, że on robi bez przepisu! Wszystko na oko i za każdym razem coś tam nowego sobie wymyśli. On tak ma, jak w lodówce nie ma nic, to on i tak z tego zrobi coś pysznego! A jak jeszcze to przyozdobi! Miodzio. Kiedyś sobie ugotował taką zupę, właśnie na zasadzie czystki w lodówce, co było, to wrzucił, doprawił i powiedział, że to jego wymarzona, najpyszniejsza zupa! Ale już nigdy nie potrafił tego powtórzyć, hehe.
Jeżeli chodzi o naszego świrniętego psa, to narazie postanowiliśmy mu kupić taką obrożę z pilotem i jak ucieka albo nie słucha to przyciska się guzik i dostaje ostrzeżenie dzwiękowe, ja to nie podziała to impuls. Nie ma innej rady na niego. Są takie na ebayu, nie są tanie, no ale narazie spróbujemy, lepsze to iż go oddanie, a jak już to nie pomoże to nie wiem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

25-04-2011 06:04:03

płock
witam w poniedziałkowy świąteczny poranek o dziwnej porzesmiling smiley ale to dlatego , że Zosia się przebudziła i przyszła do nas a ja już nie zasnęlam więc korzystam z okazji i i piszęsmiling smiley chrzciny super jestem mega zadowolonagrinning smiley w kościele Zosia zasnęła i nic jej nie ruszało nawet"cudne"śpiewy grinning smiley spała jak zabita ale musiałam ja obudzić na ochrzczenie- bez protestu wstała i śmiała się do wszystkich w kołosmiling smiley w domku szok bo była mega grzeczna , ciągle z dziećmi się bawiła i wspinała po mnie jak po drzewie oraz całą mnie wycałowała czyt. ciekła po mnie jej ślinkagrinning smiley wszystko się udało poza tym, że prawie nic nie zjadłam bo jakoś czasu brakowało na jeddzeniesmiling smiley ale lodówka pełna więc zaraz wstajemy na wyżerkęsmiling smiley zdjęć chyba nie zrobimy bo pogoda się popsuła ale to nic umówimy się z panią fotograf w tygodniu. Zdjęcia dam później takie nasze które również są piękne smiling smiley

odpiszę to co pamiętam i może zamknę jeszcze okosmiling smiley

Misia- słuszna decyzja moim zdaniem próbować warto my z Alisiem robiliśmy wszystko co w naszej mocy sporo nas to kosztowało ale było warto bo piękne lata z nim przeżyliśmy

Ulinka-zdrówka!

Oliwia-tak dokładnie to ten krem. Bardzo dobrze się rozprowadzasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

25-04-2011 09:43:12

Dzień dobry smiling smiley

odpiszę szybciutko co pamiętam smiling smiley

Oliwia nie ciekawie.. sad smiley Nie znam nikogo kto by miał z mdleniem aż taki problem. Daria też miała takie przygody ale chyba nie tyle razy. Dobrze że nie byłaś sama. Czekamy na fotki smiling smiley

Ulinko jak dzieci? Lepiej?? 300tys na beznadziejnym osiedlu to dużo sad smiley U nas (PŃ) w świetnym punkcie, super mieszkanie 3 pokojowe kupisz za 280 tys już odremontowane- wiem bo moja mama tam mieszka a nasi znajomi własnie chcą sprzedać. 3 pokoje. 800tys to kosmos. Kupisz za to działkę i dom wybudujesz ...! Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy smiling smiley A na teściową słów brak po prostu sad smiley

Bidonku trzymam wszystko i czekam na wieści smiling smiley Jak nie to wyrzucę..

Kasia241 trzymam kciuki za owocne starania smiling smiley

Misia szkoda że nie macie przepisu na żurek bo liczyłam na przełom smiling smiley Podziwiam Twojego M smiling smiley Mój tata tak miał- ja nie mam takich zdolności. Myślę że ta obroża to dobry pomysł smiling smiley

Beata super że wszystko poszło po Waszej myśli smiling smiley Nie mam tel od kilku dni- od pt wieczora winking smiley Odbiorę to dam znak życia smiling smiley

Agab jak Mati? Pokażesz nam go? Pewno rośnie jak na drożdżach smiling smiley

Herbaciana Twój M ma dar do opowiadania bajek- bez 2 zdań smiling smiley

lecę kobietki smiling smiley

Aguska24 (offline)

25-04-2011 10:47:02

Tychy
hejka, Misia no to ciekawe czy psiakowi teraz to pomoże grinning smiley no też mam żur, który jest tak syty , że jako jedno danie wystarczy grinning smiley

Beatko to super, że chrzciny udane , czekamy na fotki..tongue sticking out smiley

Ulinko oj to niedobrze że dzieciaki chore wrrr;/ cholerne chorubska... Wszystkiego Najlepszego z Okazji kolejnej Waszej Rocznicy :*

No a my po śniadaniu po południu chyba pójdziemy do kościoła.. a tak to nic nowego..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.