30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

Gosia75 (offline)

18-05-2011 19:26:15

Dziewczyny nie wiem czy,ktorejs sie to przyda...
MAJ MIESIĄCEM PRZYJAZNYM DLA MĘŻCZYZN

Klinika GRAVITA z Łodzi zaprasza wszystkich mężczyzn chcących skontrolować swoje zdrowie na bezpłatne badania nasienia. Akcja odbywa się w dniach 17.05.2011- 31.05.2011 w siedzibie kliniki GRAVITA, przy ulicy gen. K. Kniaziewicza 20a w Łodzi.

Bardzo prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie badania.
Informacje oraz umawianie badań:
Tel. 42 651-90-10
Kom. 504-078-78
.



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

Donia78 (offline)

18-05-2011 19:58:37

Gdynia
Gosiu hmm ja wiem czy mi to wynagrodzi??? wiesz dziecko małe 1,5 roku, no może dodatkowe rece sie przydadzą, ale ten maluch taki chorowity, nie wiem czy damy sobie rade he hewinking smiley mam nadzieje ze długo nie bedzie siedziec hi hi. Troche jodu powdychają to może nabierze kolorków maluszek winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Gosia75 (offline)

18-05-2011 20:37:50

Donia...napewno dasz rade,duza dziewczynka z Ciebie...mnie pobyt z dzieciaczkami podbudowuje i napelnia pozytywna energia...szczegolnie z maluszkami,moj L sie dziwi,ze tak jest ,bo raczej powinnam unikac kontaktu...a ja mam inaczej..hehe..pewnie,ze mam kryzys czasami ,ale wtedy mowie sobie"dam rade,jestem silna,i mnie to szczescie tez spotka...tylko musze wwiecej popracowac jak inni..."


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

pubugola (offline)

19-05-2011 08:49:32

Warszawa
Cześć dziewczyny.
Biedna jesteś Miniuch z tym brzuchem, mam nadzieję, że ci zaraz przejdzie, albo , że to ciąża smiling smiley)))).
Gosia ja mam tak samo z dzieciakami, tylko zdarza się, że jak juz sobie pojadą to ja sobie popłaczę, bo tak pusto i cicho się robi.
Gosia jak ciebie czytam, to przyjmuję twoją postawęsmiling smiley)) i mówię sobie, że też dam radę.... dzięki.

Donia to jest ta młoda ... twojego brata córka? tego brata co ma stukniętą żonę?smiling smiley).

Trzymajcie kciuki za moje pęcherzyki o 17:00 usg...

Miłego dzionka !!!


miniuch19 (offline)

19-05-2011 10:24:01

Bruksela
:joliecouette:Witam moje drogie Panie jednak @ i bolaca taka, przeryczalam pol nocki, na szczescia w objeciach mojego m. Tak sobie wczoraj dumalismy z mezem i stwierdzilismy, ze my to zawsze musimy, zeby cos osiagnac zaczynac i zaczynac od poczatku, nigdy tak za pierwszym podejsciem nic sie nam nie udaje, takie szczescie. To nic, juz humorek troche lepszy, dostalismy zaproszenie na wesele do Libanu, brat mojego meza sie zeni, nie bardzo chcialam, bo mam duzo obowiazkow tutaj, ale zmienilam zdanie i chyba jednak pojedziemy, zawsze to jakas odmiana i zmiana, choc na tydzien. Zobaczymy tylko w poniedzialek co moj gineko zaplanowal dla mnie na ten miesiac.
Gosia, a u Ciebie nadchodzi ta nielubiana @? Donia, A wiec znowu goscie, ty to masz fajnie,hi,hi, Pubugola bede o tobie myslec o 17h, a nawet i potem, powodzenia, i czekamy na nowiny, Buziaki, teraz wychodze, schopping,na odstresowanie a i nowosc u mnie, pwnie bedziecie sie smialy, ale zatrudnilam dziewczyne do pomocy w domu, tzn, sprzatanie, itp, raz w tygodniu, bo juz mam dosyc, non stop cos do roboty,nalezy mi sie i chwila wytchnienia, a i dla mojego kregoslupa to zawsze odpoczynek , tym bardziej, ze chodze na rehabilitacje ... bUZIACZKI, SPADAM? BO ZARAZ PRZYJDZIE , PAPAPAPA

Gosia75 (offline)

19-05-2011 16:22:38

Pubugola...czekam na relacje z USG...trzymam kcuiki za pecherzykismiling smileysmiling smileysmiling smiley...zdasz mi relacje z IUI...bo ja tez sie szykowac na to znow bedesmiling smiley

Miniuch bardzo mi przykro,ze przyszla ta @ , a juz myslalam,ze 2 ciezaroweczka wsrod nas bedzie...,tak fajnie by bylo- jeszcze wiecej optymizmu-kazdej sie to przyda.ALE NAPEWNO BEDZIE DOBRZE ZOBACZYCIEsmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Nio Miniuszek,wnioskuje ,ze Twoj M pochodzi z Libanu?Ahlan wa sahlan smiling smileysmiling smileysmiling smiley la ...la......hehe...tylko tyle znam arabskiegosmiling smiley kurcze fajnie masz..wesele ,zwiedzanie itp...a bylas juz tam?czy to pierwszy raz bedzie?
a z pomoca domowa-to super pomyslsmiling smileysmiling smiley...co do @...jeszcze nie mam,ostatnio przychodzila 22...,ale i zadnych objawow...smiling smiley

Donia jak tam bratanica z bejbikiem?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

miniuch19 (offline)

19-05-2011 17:43:39

Bruksela
:joliecouette:Hello Gosiu a wiec bylam juz w Libanie-2 miesiace, nie chcialam wracac do Belgii, ciezko mi bylo, bo to cudowny kraj i wspaniali ludzie, rodzina meza rowniez. Teraz juz tak sie "napalilam" na ten wyjazd, ze dostalam powerka, maz sie smieje, ze pewnie juz walizki spakowalam, hi,hi, a rozmawialam dzis z panem mlodym, ontez mieszka tutaj w Brukseli i jeszcze bardziej mi sie chce jechac. Bedzie super....Przyszla ta niedobra@ no coz, moze nast.razem z pomoca gineco, pozyjemy, zobaczymy/ Pomoc domowa oki, fajnie tak wejsc do domku i wszystko juz robione, chociaz ja to maniak czystosci jestem, lubie to i mam chyba w genach, bo mama , babcia ,wszystkie ciotki takie same...Gosiu, a wiec zbliza sie @ juz,a jest szansa zebys zaciazyla W TYM CYKLU,,,,????

Buziaki i fajnie , znasz nawet powitanie po arabsku, brawo, chociaz moj maz to po polsku smiga jak nic, w domu po francusku i polsku rozmawiamy, chociaz i arabski juz rozumiem nawet, ciezko z mowieniem ale pomalutku, hi,hi, bye



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-19 17:44 przez miniuch19.

pubugola (offline)

19-05-2011 17:55:56

Warszawa
no i dupa blada .... pęcherzyki nie urosły .... idę sobie popłakać...sad smiley


miniuch19 (offline)

19-05-2011 18:22:25

Bruksela
Sobie pusc ma ły palaczPubugola .......to znaczy, ze juz nie urosna w tym cyklu, czy maja jeszcze szanse??? Nie placz za dlugo, szkoda oczek, wiem cos o tym....Buziaki, ja zaliczylam moja doze wczorajsmutny

Irka1979 (offline)

19-05-2011 22:54:43

Cześć kobietki
Pubugola nie martw się, urosną następne.
Gosiu gratuluję pomyślnego egzaminu.
Wiecie co moje drogie? Mam mały problem. Ok 18-19 dc miałam niewielkie krwawienie a w 24 dc od rana straszny ból brzucha a później pojawiło się krwawienie. Na @ jeszcze za wcześnie bo mam cykle 28-30 dniowe. A poza tym zawsze miałam skąpe miesiączki a teraz tryskam krwią jak głupia. Miała któraś z was taki przypadek? Nie mam pojęcia co się dzieje sad smiley
Buziaki
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548630, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.