30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

Astre (offline)

02-03-2012 15:21:30

Kluski na parze mniaaam - tak dawno juz nie jadlam, ze zapomnialam, ze one istnieja smiling smiley, placki ziemniaczane mialam w poniedzialek a dzis to chyba beda fryteczki bo mi Kawcia smaka narobila i łatwe do zrobienia smiling smiley

Hania - to wlasnie sa baby grinning smiley - wszysko w tajemnicy wypaplaja i pozniej wszyscy wszysko wiedza, ale co tam, na przyszlosc bedziesz wiedziala, ze jej nie nalezy nic mowic smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Donia78 (offline)

02-03-2012 15:32:06

Gdynia
Witam bardzo słonecznie!!!! u nas dzis pieknie , normalnie pięknie!!!! az sie chce żyć, ale bardzo silny wietrm nie jest zimny ale silny, troche mną bujało jak szłam do pracy winking smiley winking smiley. Zreszta od rana mam dobry humor grinning smiley miałam piękny sen.... ale nie opowiem winking smiley siadłam rano przy maszynie, zrobiłam kolezankom spodnie dwie pary...wypiłam kawusie, zjadłam sniadanko. Małża wysłałam na zakupki na obiad i kupił kurczaka, wiec wstawiłam upiekłam i obiadzik gotowy...
bereciu słonko ty moje wiesz ze trzymam kciukasy z całej siły?!!! nie martw sie testem , dopuki @ nie ma jest nadzieja...
haniah i koleżance i szwagierce pokaż [link widoczny po zalogowaniu] i daj im popalić [link widoczny po zalogowaniu] co za....
kawcia ja uwielbiam fryty!!!:chips: i mimo ze nie powinnam to czesto zajadam takie specyfiki ... mniam grinning smiley
bidonku a jak tom kochana stresik??? mam nadzieje ze odszedł w niepamięć??? hmmm kluski na parze??? jak to sie robi??? zdradź tajemnice!!!
Gosia wpadaj z tymi fluidami do nas!!!! tak samo Astre i Irka teraz my potrzebujemy waszego wsparcia !!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

haniah290 (offline)

02-03-2012 15:47:12

Nowa Sól
pasowaloby im tak zrobic :use_hammer: brak mi slow do niektorych ludzi. Dziewczyny slyszalyscie o diecie dr. Budwig ?? Z checia zastosowalabym ja u mojego meza ale on to sie nie zgodzi na cos takiego. Musze powiedziec, ze znam przypadek gdzie kobieta uleczyla syna ktory mial raka. Gdy lekarze dawali mu 2 tyg zycia(a bylo to w grudniu) on wyzdrowial. Przeszedl wszystkie badania i okazalo sie ze jest zdrowy smiling smiley. Ta diete stosuje sie tez w bezplodnosi meskiej. Dlatego myslalam ze moze moj m by ja stosowal na poprawe nasienia. Tylko jak go namowic na to jak jego musze pilnowac nawet przy braniu tabletek bo "zapomnina" :/

jolka80 (offline)

02-03-2012 16:38:32

Kraków
Witajcie Dziewczyny!


Irka trzymam za Was kciuki jutro, żeby Wasza wizyta przebiegła pomyślnie, bez stresu i żeby Twój M się nie zniechęcił. Staraj się nie okazywać swojego stresu, niech wie, że ta wizyta jest naturalna. My badamy się ciągle przecież. Napisz koniecznie po. Ja dopiero mam za 3 tygodnie wizytę, na razie zostaje wszystko bez zmian; clo., monitoring, ovitrelle i starania. Progesteron mam idealny usłyszałam, także nie wiem co da się ze mną jeszcze zrobić.

Hania szkoda, że u Ciebie tak to wszystko wyszło... Tak to jest, nawet w rodzinie... W pracy pewnie teraz te pytania Cię denerwują, przeszłam to samo, ludzie szukają sensacji. W Polsce znajdziesz swoje miejsce. Nie wiem czy Kraków to dobry pomysł, ja sama nie sprawdzałam, ale koleżanka po 3 latach zmieniła klinikę z krakowskiej na warszawską i ma dzidzie. Poczytaj gdzie jest najlepiej.

Beretka ja jeszcze trzymam kciuki za Ciebie, bo wiem, że z hcg różnie bywa i czasami test nie pokazuje. smiling smiley

U mnie od wczoraj wiosna więc i energii mam więcej! Trzymajcie się ciepło!
:joliecouette:

miniuch19 (offline)

02-03-2012 16:41:11

Bruksela
Kuku, podaje przepis na skampi w sosie kokosowo-pomidorowym:
500g skampi mrozonych, juz zblanszowanych bez skorupki
1 mala puszeczka mleka kokosowego
3-4 pomidory pokrojone bez skorki
pasta pikantna-odrobina
1zabek czosnku
1 cebulka
Na duzej patelni rozgrzac oliwe, dodac drobno posiekany czosnek, cebulke i paste pikantna, podsmazyc, dodac pomidory pokrojone w kosteczke, poddusic, az do uzyskania sosu i dorzucic krewetki, smazyc ok 10 min, chwilke mozna pod przykryciem, az krewetki beda al-dente, zalac mleczkiem kokosowym i dusic na malym ogniu kilka minut,dosolic i Smacznego!!!!
Ide obierac ziemniaki na placuszki, papapatki, potem wpadne, a jak Beretka????

beretka1982 (offline)

02-03-2012 16:43:56

Przemyśl
Czezśc Wam Kochane !!! Wszystkie witam i beż wyjatku mocno ach mocno ściskamsmiling smiley

Dziekuje Ze Jesteście!!!
ja i tak mysle że @ nadejdzie....jakos wierze w test niewiem czemu.....no ale....

Haniu.....zaczełam czytac o tejdiecie ale nie doczytalam wszytskiego wiec Ci na ten temat nic nie powiem....Ale.....moze warto spróbowac? Oj nie tylko TY musisz dbac o męzasmiling smiley Mój to dopero twardy orzech........

Minia Dawaj dawaj przepisasmiling smiley oj a niech by sie tam fasoleczka zagniezdzila.......

Donia ciesze się ze nastrój Ci sie poprawiłsmiling smiley Niech wiosna zawita w naszych serduszkach!!!

Tak Miniu miałam luteinę brac zaraz po jajeczkowaniu.....i żrę ale nie powiedział mi do którego dnia ....zrozumiałam ze do @ ale skoro jej nie ma to wcinam dalej....

Fluidko kochane fluidki nadsylajcie!!!!!

beretka1982 (offline)

02-03-2012 16:44:27

Przemyśl
Minia siedzimy tu.ku kusmiling smiley

beretka1982 (offline)

02-03-2012 17:01:23

Przemyśl
Jolu Dzieki.....ale bedzie co bedzie.....a jesli chozi o kliniki...to mojej szwagierki kumpela...10 lat się stara...jest juz po kilku poronieniach.....i nawet w Warszawce była i nic....wieć niewiem...ale szukac trzeba wszedzie .....mnie z kolei lekarz do którego chodziałm na monitoring powiedzał że skieruje mnie na kraków , jego pacjetek duzo z fasolkami wrócilo....a jak njest niewiem ....

Mysle ze to tez ogromny wpływ ma nasza psychika jednakk.....choć mówimy sobie ze nie ,nie myslimy ale to jest od nas silniejsze..........

a o ile pamiętam Bidonek? jutro ma wizytę? albo ktoraś? Oj duzo spokoju i cierpliwości życze.....

Buziaki

lilczur (offline)

02-03-2012 20:39:50

Głogów
Cześć Kobietki!

Ja znowu przez długi czas się nie odzywałam, ale po raz kolejny byłam chora. Ostanio non stop choruję, jak wyjdę z przeziębienia, to zaraz mam anginę, zapalenie krtani i takie tam. W końcu poszłam do laryngologa, a tu sie okazało, że mam migdałki do wycięcia, bo całe zaropiałe. W tym wieku?! Toż to paranoja. Szlag mnie trafia, bo to również opóźnia starania o dziecko, bo przed zabiegiem musze się zaszczepić na WZW, a wówczas nie można być w ciąży. Szczepionki 3 co miesiąc, więc kolejne 3 miesiące z głowy, ciągle coś, a ja 20 lat nie mam.
Ostatnio straciłam motywację do leczenia, nie chce mi się już nic brać, bo to i tak bez sensu, żadnego efektu nie ma. Odpuściłam sobie wizyty u mojego gina, który wkurzył mnie ostatnio, w ogóle olewam ginów w moim mieście, bo tu same konowały, jadę do większego miasta, może tam coś poradzą. Wizytę mam na 9 marca, ale już przestaje mnie interesować, co powie kolejny lekarz. Każdy cos tam wymyśla swojego, a efektu brak.sad smiley

bidonek86 (offline)

02-03-2012 21:32:51

Świętoszów
trzymajcie za nas jutro kciuki oby nie było tragicznie stresa mam ogromnego przed wizytą jak wróćimy to się odezwę


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.