30 latki starające się o pierwsze Kochane Szczęście

Wysłane przez Basia1980 

miniuch19 (offline)

25-02-2011 20:13:30

Bruksela
Dobry wieczor wszystkim dziewczynom, nowym forumowiczkom rowniezsmiling smiley Podziwiam Was wszystkie,jestescie niezrownane, cudowne, takie kochane, mam nadzieje, ze bedzie Wam to w najblizszym czasie wynagrodzonechłopiec w łóżeczkudziewczynka w łóżeczku
Adopcja, no coz trudny temat, temat rzeka, dobrze jednak ,ze istnieja ludzie, rodziny, ktore chca zaofiarowac normalne zycie pokrzywdzonym dzieciaczkom. Tak wiele jest nieszczescia i niesprawiedliwosci na tym swiecie, a zawsze to te najdelikatniejsze i najwrazliwsze istotki sa nim dotkniete. Smutna prawda...
Trzymajcie sie cieplutko i glowki do gory, bedzie dobrze, trzeba w to wierzyc, wszystkie bedziemy mamuskami z cudownymi pociechami, buziaczki:bebe:

Gosia75 (offline)

25-02-2011 20:25:36

Hej Alex,u mnie dokladnie tak samo jest,w pazdzierniku-zostalam"zmuszona" do odwiedzin u kuzynki,ktora urodzila maluszka,ten tydzien,ktory tam spedzilam -to horror.Kiedy moja kuzynka dowiedziala sie,ze jest w ciazy,byla zalamana,bo wlasnie miala dostac awans w firmie.Dzis juz nie zaluje,jest zakochana w synku,tak,ze jak tam bylam to nawet malego nie moglam wziac na rece,ubrac czy wykapac...normalnie jakbym byla jakas trendowata ...od tamtej pory,stosunki nasze jakos sie ochlodzily.W moim otoczeniu jakos ludzie nie chca miec dzieci a zachodza w ciaze...lamentuja,ze kariera,ze jeszcze niie czas,wkurza mnie to,nie chccecie miec dzieci to sie zabezpieczajcie,
U mnie w rodzinie dalszej i blizszej wszyscy juz "dzieciaci" tylko ja nie...i tez tak jak Ciebie,wkurzaja mnie ich zyczenia.
Milego wieczorku wszystkimsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

Donia78 (offline)

26-02-2011 10:01:39

Gdynia
No witam kochane!!!! wiem , wiem należy mi sie :whipping: że do was nie zaglądałam przez dwa dni!!!! ale chce sie usprawiedliwic sad smiley nie dośc że jestem chora to jeszcze mam doła. okazało sie że musze przed IUI zrobić drożność tych moich jajowodów, a niestety nie mozna tego robic w tym samym cyklu co IUI i trzeba IUI przerzucić na inny miesiąc. A najgorsze w tym wszystkim jest to ze prawdopodobnie w marcu moj K jedzie na kontrakt 3 MIESIACE!!!płacz i jak mamy zrobic IUI jak go nie bedzie???? w kopercie ma mi przysłac nasionko???? kurde masakra ....


Witam Gosię i Yorkmametongue sticking out smiley Gosiu mamo kochana to ty biedna musiałaś przezyć...ja bym chyba nie dała rady, ale widze ze jestes silna i to najważniejsze smiling smiley zaglądaj do nas kochana tutaj MY fajne babki są he hesmiling smiley

Yorkmama normalnie szacuneczek kochanasmiling smiley co ja bym dała zeby miec takiego maluszka z DD, powiem ci ze zawsze w głebi serca marzyłam sobie o jednym dziecku swoim takim z krwi i kości a drugim adoptowanym. Wiem ze kochałabym je tak samo, no ale niestety ani jedno i drugie jak na razie nie jest mi pisanesad smiley A to, ze tak sie zdarza na tym naszym wspaniałym swiecie ze po adobcji u kobiet " puszcza" blokada i zachodza w ciaze to wiem, nawet w rodzinie mam taki przypadek dziołcha ma juz 19 latsmiling smiley


Trzymajcie sie cieplutko kochane , ja dzis w pracy z zatkamym nosemsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Basia1980 (offline)

28-02-2011 08:31:02

Opole
Witam

Donia 78 dobrze, że nie robiłaś IUI zanim nie sprawdziłaś drozności, uwierz mi będzie dobrze, tak miało być. Jak zrobisz droznosć to moze Ci to pomoze szybciej zajsć w ciązę smiling smiley

Gosia 75 ja tez mam dosyć pytań, zyczeń... Zdradzę Ci, że kiedyś pozazdrosciłam moim znajomym, że będa mieli dziecko, pytałam sie dlaczego nie my ale juz nigdy nikomu nie pozazdroszcze bo miesiąc po urodzeniu ich śliczna córeczka zmarła (wczesniak) a ja płakałam jak bóbr. Świat jest pokrecony!!!

Buziaki

Gosia75 (offline)

28-02-2011 10:15:07

Witam serdeczniesmiling smiley
Tak swiat jest pokrecony -nawet bardzo,ludzie ktorzy chca posiadac potomstwo,moga mu zapewnic dobre zycie,-nie moga spelnic swego marzenia.Zazdrosc-raczej nie,ten okres juz minal.Jest jak jest,pogodzilam sie z tym ,ze musze wiecej "popracowac"smiling smiley i postarac sie,aby ciąża
.Coz jestem dobrej mysli-badzmy wszystkie.Bedzie lepiej -musi byc lepiej.

Milego dnia

Kobieta lepiej rozumie dziecko niż mężczyzna, ale psychicznie mężczyzna jest bardziej podobny do dziecka.
— Fryderyk Nietzsche


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

po 4 latach , 9 miesiacach i 16 dniach staran UDALO SIE -JESTESMY RODZICAMIsmiling smiley

niunieczka (offline)

28-02-2011 16:07:00

Doncaster
hej kobietki! dawno mnie nie bylo, ale nic sie nie zmienilo. Dostalam @ wiec w ciąża nie jestem. staramy sie dalej... Ciezkie to zycie, co? ja mam juz naprawde dosc tego czekania, a najgorsze jest to, ze jestem w "goracej wodzie kapana" jak to sie mowi i nienawidze na nic czekac.

niunieczka (offline)

28-02-2011 16:24:54

Doncaster
oj Donia78 no to masz kochana problem. 3 miesiace niby krotko??? Ale dla nas to baaardzo dlugo, rozumiem Cie wydaje sie wiecznoscia. A nie mozesz jechac ze swoim? 3 miesiace urlopu bezplatnego i juz... pomysl o tym, a zmiana klimatu(podejrzewam, ze kontrakt nie w Polsce skoro na tak dlugo) moze pomoc. My w maju wybieramy sie do Polski na urlopik, takze jesli do tego czasu nie zajde to wszelkie nadzieje w tym pokladam. No ale zobaczymy...

alex04 (offline)

28-02-2011 17:03:46

Koszalin
cześc dziewczyny! czy Wy też macie takie teściowe jak ja.wczoraj wieczorem wpadła,została na noc.posiedzielismy,pogadalismy,nic tylko narzekanie,jak to ona ma cieżko ,mało kasy,ze jeden syn zarabia tyle,a drugi tyle,że nie ma lepszej pracy,że ktos tam kupił telewizor,ciekawe z kat miał pieniądze?no mam jej dosyc.A na pocieszenie dowiedziałam sie ze przyjedzie do na nas na dłużej,na tydzień.RATUNKU!!!!Chyba sie wyprowadze! MIŁEGO WIECZORU WAM ŻYCZE!!!

Basia1980 (offline)

01-03-2011 08:22:14

Opole
Cześć Dziewczyny, wcziraj mialam strasznego dola wiec na sile zrobilam sobie maseczke i pokrecilam na rowerku nawet troszke pomoglo. Teraz mysle czym sie zajac zeby przestać ciagle myslec. Macie jakies pomysly?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548630, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.