Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

kamciaop (offline)

03-11-2011 18:52:21

Nowa Sól
Nom zawsze moge dostosowac wyjscia na spacer z pracem mojej sknery tongue sticking out smiley od wrzesnia do maja pracuje na 3 zmiany a od maja do wrzesnia jedna maja zmiane tylko z rana do 14 wiec zle nie jest ale jak mam słuchac jego zalenia sie to juz wole wyjsc sama Wkurza mnie on jakos ostatnio nie wiem moze celibat tak na niego wpływa nerwowo hehe ale zachowuje sie gorzej jak przed epoka kamienia łupanego a do tego sknera sie z niego zrobił i wiecznie narzeka chyba porzadnie musze mu :whipping: Widzisz Monika jak masz dobrze maz dba spokoj masz nie musisz nic robic a pozniej bedzie lepiej smakowało smiling smiley Ula i Zuza niektorzy lekarze tacy sa nie robia tego z powołania tylko z checi zarobienia kasy. Ja ze swojej gin tez nie jestem do konca zadowolona malo mowi zapomina o lekach i wizyta ma trwac 15 min z ubraniem sie i rozmowa a 80zl do kieszeni bierze a ostatnio musiałam czekac 2 godz na pania doktor bo sie spozniła i z recepcji nikt nie raczył zadzwonic i poinformowac ze wizyta bedzie pozniej a jezdze do niej kawałek drogi. Jedyne co mi sie u niej podoba to ze jest sympatyczna i pokazuje co gdzie jest na USG i taki klimat bezstresowy. Wogole jak bede miała dziewczynke nazwe ja Zuzia tak bardzo mi sie podoba to imie smiling smiley pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

virpi (offline)

03-11-2011 18:55:27

Katowice
wiki z jakiej miejscowości ty jestes bo jak kojarzę to gdzies koło mnie ja też tracę nadzieję ale poszłam do kliniki wiem duż ekoszta ale warto leczą mnie już po miesiącu znali przyczynę i warto pieniądze szcześcia nie daje do trumny z nimi sie nie pójdzie a warto je wydać nie powiem wydaje wiele, ale teraz po tym poronieniu moja lekarka strasznie się przejęła powiedziała tak nie może być pani była w ciąży i od razu wizyta badania monitoring idę w srode może nie mam sił ale walczęa jak już wyda sięileś tak to żal przestaći wierzętylko czasem tracę siły aale tu dziewczyny trzymają mnie na duchu i znów wierzę bo wszystkie wiem że są ze mnąna dobre i złe


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

virpi (offline)

03-11-2011 18:56:44

Katowice
i chce walczyć z każdą jedną i na ile bym mogła pomóc to chce a najwazniejsza jest wiara a tu tego dziewczyną nie brakuje


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

virpi (offline)

03-11-2011 19:00:12

Katowice
a ja dzięki wam wyrzucam pozytywne testy ciązowe bo do tej pory były i patrzyłam na nie co dzień koniec zamkę ten rozdziała i zacznę walczyć od nowa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

03-11-2011 19:35:19

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Coangel oj tam oj tam , raz nie zawsze spinning smiley sticking its tongue out
Virpi masz rację należy zostawić przeszłość za sobą choć to b. trudne i pomyśleć o przyszłościradość
Kamciaop a nad imieniem dla chłopca już myśleliście?
Monika korzystaj póki chcą Ci dogadzaćgrinning smiley
Powiem wam że ja na mojego ginekologa nie mogę narzekać. Zawsze mnie wysłucha , na wszystkie pytania odpowie i przyjmuje na NFZ.

kamciaop (offline)

03-11-2011 19:47:56

Nowa Sól
Julka jak bedzie chłopak to Oktawian smiling smiley albo jak bedzie dwoch to oktawian i szymon smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zeberka (offline)

03-11-2011 19:49:40

Legionowo
Hejka Coangel... opierniczasz mnie za to odliczanie.... ale to czasem jest taki odruch bezwarunkowy. Wiele z nas pewnie tak miewa. Ja dzis drugi dzien po urlopie-ledwo zyje. Ale na sama mysl sam na sam z mezusiem usmiecham sie sama do siebie smiling smiley Wczoraj znow proby byly, dzis tez i tak do 14tego go pomecze hehe mimo,ze dni plodne mam wg kalendarzyka do tej niedzieli. Wole na wszelki wypadek wykorzystac kazdy dzien przed terminem @. Dzis poszlam z moim mezuniem na kompromis w zwiazku z sylwestrem winking smiley Debatujemy, kto bedzie kierowca. Obiecalam mu,ze jak w sylwka bede w ciazy to moge go wozic,gdzie tylko chce i moze pic z kumplem. Natomiast jak nie bede do konca roku chodzila w dwupaku to on kombinuje kierowce dla nas i to bedzie na jego glowie. Mam nadzieje,ze kierowca bede ja hehe. A wogle na tym forum ale na innym watku przeczytalam,ze inna kolezanka starajaca sie o malenstwo zaczela brac cynk, oeparol i wit A+E (tak jej poradzil lekarz) i wiecie co...biore te witaminki biore od okolo 2tyg razem z moim M. Zauwazylam,ze pojawila mi sie lepsza jakosc sluzu (podobno wyciag z wisiolka pomaga). Albo to moja psychika inaczej dziala przy tych witaminkach i wreszcie odblokowalam swoj umysl wzgledem ciazy. A i jeszcze jedno albo mi z drugiej strony na zoladek nie wchodza tabl i np jedzenie lub czasem moja ulubiona domowej roboty nalewka kawowa ale czesto jest mi niedobrze, mdli mnie. Albo jest drugie wyjansienie - ja po prostu zaczynam fiksowac a nawet o tym jeszcze nie wiem i podswiadomie mam jakies dolegliwosci zwiazane z barzo wczesnymi objawami ciazy (oby nie urojonej sad smiley ). Jakos sie bardzo rozpisalam,ale musialam sie wam wygadac.
Monika


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zeberka (offline)

03-11-2011 20:11:32

Legionowo
Julka jak wkleic suwaczek na nasze forum bym zawsze miala pod moim tekstem??
z gory dziekuje za pomoc


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

03-11-2011 20:15:56

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Zeberka to w takim razie ja też już fiksujęspinning smiley sticking its tongue out bo muli mnie od paru dni. Ja też mam do niedzieli płodne a potem odpuszczam. Co ma być to będzie.

julka2404 (offline)

03-11-2011 20:18:41

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Robisz suwaczek , potem kopiujesz link , wchodzisz w edytuj profil, potem w ustawienia forum i wklejasz w mój podpis i dajesz zapiszradość
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.