Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

basia33 (offline)

21-12-2009 09:44:36

Czasem człowiek choć dorosły, czuje się jak małe bezradne dziecko...


chętnie zawiąże kontakt z kobietami w podobnej sytuacji...

magdaaa (offline)

05-01-2010 12:22:02

tez mnie to dotknelo.
Staramy sie juz 8 m-c i nic. Nawet nie wiem, czy mam cykle normalne, poniewaz mam PCOS. Przeszlam juz 6 cykli z clo i nie wyszlo.
Aktualnie jestem w 36 dniu cyklu a test mi wyszedl dzis negatywnysad smiley Znow. Choc objawy jak zawroty i bole glowy, czeste oddawanie moczu i bole/klucia podbrzusza tez mam. Sama juz nie wie, co o tym myslec. Temperature mierze sobie juz od m-ca regularnie, ale nie przekracza ona 36.2 st. A to chyba nie jest normalne:-/ Mialam co prawda skok w okolicy 2.5 tyg. po krwawieniu, ale z uwagi na fakt, ze ostatnia @ mialam wywolywana... pewnie i tej ovu nie bylo.
sama nie wiem, czy nie skorzystac juz z uslug kliniki plodnosci (bo juz i tu jestesmy pacjentami z partnerem).

alexandrammm (offline)

06-01-2010 09:19:08

radom
Witam
ja również mam problem bo moje cykle są bardzo nierególarne jak nie mam miesiączki to przez 3 miesiące jak już się pojawi to trwa 3 tyg. lekarz powiedział że do pierwszego dziecka tak będzie sad smiley


alexandrammm

Rurcia (offline)

06-01-2010 13:28:27

Ujazd/Tomaszów Maz.
alexandrammm lekarz powinien przepisać Ci jakieś tabl na uregulowanie cyklu, a nie mówi nic poza tym że tak będzie do pierwszego dziecka? nie stosuje żadnego leczenia ani nic? też mam nieregularne cykle, do tego pco i histuryzm i jak narazie leczenie opiera się na dianne 35 choć to przestarzały lek i nie mam ochoty go brać ale biore bo 2 lekarzy mi powiedzieli że musze to brac... ale są inne tabletki, lekarz powinien ci jakieś przepisac


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alexandrammm (offline)

06-01-2010 15:26:27

radom
dzięki może powinnam skonsultować to z innym lekarzem smiling smiley


alexandrammm

basia33 (offline)

08-01-2010 08:36:24

nieregularne miesiączki to masakra..ja teraz niby mam ok..ale starania i tak bez efektów..


chętnie zawiąże kontakt z kobietami w podobnej sytuacji...

basia33 (offline)

08-01-2010 08:43:11

rzeczywiście pozytywne myślenie musi temu towarzyszyć, bo inaczej można się załamać... nadzieja, że w końcu się uda pcha człowieka do przodu.. czasem dopada złość..bezradność..i tysiące pytań..na które czasem nie ma odpowiedzi...


chętnie zawiąże kontakt z kobietami w podobnej sytuacji...

Rurcia (offline)

08-01-2010 10:47:11

Ujazd/Tomaszów Maz.
Basia nie raz miałam chwile załamki, najgorzej było kiedy to lekarz oznajmił mi że będe mieć problemy z zajściem sad smiley załamka przychodziła także po kolejnym negatywnym teście... ale trzeba się było szybko zbierać i nie dawać się zwariować, do tego kochający mąż który zawsze umie pocieszyć to jest bardzo ważne, przede wszystkim pozytywne myśli, jak ktoś kiedyś powiedział czy napisał "jeśli czegoś bardzo pragniemy to cały wszechświat nam sprzyja, żeby się udało" (czy jakoś tak to było)
więc dziewczyny przesyłam Wam trochę moich pozytywnych myśli smiling smiley w końcu każdej z nasz się kiedyś uda smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basia33 (offline)

08-01-2010 13:01:32

Dzięki za pozytywne myśli... dziś zrobiłam test owulacyjny... i niby wyszedł ok..staram się o tym wszystkim nie myśleć..ale czasem bywają te gorsze dni..i dziś mam jeden z nich... kochany, wyrozumiały mąż to podstawa...zgadzam się... bez jego wsparcia już dawno bym się załamała..Więc walczymy dalej...smiling smileyPozdrawiam...


chętnie zawiąże kontakt z kobietami w podobnej sytuacji...

alexandrammm (offline)

09-01-2010 16:07:59

radom
Dziewczyny głowa do góry jakoś to będzie. Słyszałam, że im bardziej się chce tym jest trudniej. Może trzeba się zrelaksować i wyjechać gdzieś z mężem lub partnerem i się odrobinkę zdystanować, odprężyć i odpocząć od całego tego stresu smiling smiley My próbujemy od niedawna, ale najgorsze jest to że jak przychodzi jakiś wypad do rodzicow czy teściów to ciągle ktoś się dopytuje kiedy w końcu będziemy mieli dziecko. A ja już sama nie wiem co mam odpowiadać jesteśmy małżeństwem 4 lata ale od 3 miesięcy się dopiero staramy...i ta ciągła presja. trzymam za was kciuki i dopinguje w staraniu chętnie zawiąże kontakt z innymi kobietami w podobnej sytuacji...


alexandrammm
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.