Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

virpi (offline)

02-11-2011 20:47:56

Katowice
no wiesz czesia masz rację czasem trzeba chyba pogadać od razu jakoś mi się humor poprawił i jak tu siedzę i czytam ta wola walki we mnie wstępuje wy tu dziewczyny wszystkie magiczne jesteście no i kamcia robi za trzech w wózek bajera naprawdę podoba się.
Ja muszę tylko z chłopem coś zrobić bo ciągle okupuje komputer. Muszę sobie chyba bezprzewodowy załatwić ibędzie spokój.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

02-11-2011 21:15:07

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Virpi ja mam to samo. Odkąd mój mąż nauczył się obsługi kompa ( a zawsze twierdził że to mu nie potrzebne ) to nie mogę go wieczorem oderwać. Już od jakiegoś czasu myślę o laptopie.

kamciaop (offline)

02-11-2011 21:50:09

Nowa Sól
moj siedzi troszke za duzo na kompie wiec wziełam bezprzewodowy internet do laptopa i tak siedzimy i gramy razem tongue sticking out smiley on gra ja ogladam ciuszki wózki i tak co chwile go wołam smiling smiley no taki mi tez sie podoba bo ten obok siebie to raczej nie. Ja bym chciała miec zdrowa parke dla mnie dziewczynka Radzio tez by chciał miec dziewczynke no ale jemu jajeczka przypadna smiling smiley oszczedzam sie ale od czasu do czasu cos zrobie smiling smiley mam ochote na pyszny jakis nowy obiadek nowy smak moge zrobic smiling smiley ja trzymam za wszystkie kciukasy takze do wyrek i tam mezów zaczepiac :* miłej nocki i owocnej


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zeberka (offline)

02-11-2011 23:51:12

Legionowo
Hejka...Pierwszy dzien w pracy po urlopie za mna.Potem silownia,zakupy,gotowanie izarazbiore sie za mezulka hehe.Julka dzis tez ze mnie doslownie leci,ze hej-oby to. byl jakis dobry znak.
Patrzylam na wozek,wg.mnie jest zarombisty smiling smiley
Ja teraz zaczynam wielkie odliczanie do 14listopada...tego dnia powinnam dostac @.Oby jej nie bylo.
Dobranoc kobietki. Do poklikania jutrosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

03-11-2011 10:26:49

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Zeberka ja będę odliczała do 18 tego, masakra to jeszcze tak długosmutny
Kamciaop moja koleżanka ma parkę, w październiku roczek miały.Takie fajne bąbelki.

moreluska (offline)

03-11-2011 13:07:09

Marki
Evvelka powiem ci że normalnie prolaktyne mam dobra, bo jest 10,34 ng/ml
Bardziej mnie martwi po obciązeniu, podobno własnie wynik po obciazeniu ma duzy wpływ na zapłodnienie. Nie znam sie słyszałam od koleżanki. Jeszcze z tymi wynikami u lekarza nie byłam . W każdym razie po obciażeniu mam 186,7 ng/ml. I niewiem czy to dobrze czy zle, wizyte mam 7 listopada pewnie sie dowiem, ale kolezanka mnie nastraszyła ze za wysoko jest, bo powinna sie zwiekszyc 5 razy a u mnie zwiekszyła sie 18 razy. ( z jej wyliczen, ja nawet nie umiem tego przeliczyc, niewiem czy to sie mnozy dzieli dodaje).smiling smiley


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

zuzia27 (offline)

03-11-2011 13:56:30

Italia
a ja dzis na wkurwie...
bylam u gienka i co? i te wszystkie konowaly do ktorych chodzilam brali tylko kase(skurwys...) uhhhhhh podusilabym ich wszystkich
okazalo sie mianowicie, ze mam zespol policystycznych jajnikow, i chuj leczenie...
jestem wsciekla, za 2-3 tygodnie zaczynam kuracje jak dostane @...
czy ktoras brala clomid albo inofert????
zla jestem...
za 3 miesiace kontrola, jak nie zade i da mi inne...
juz mi sie odechcialo wszystkiego...

pa


zuzia:-)

coangel (offline)

03-11-2011 16:34:43

Wiki, jak dobrze znów Cię widzieć!!! Co się z Tobą działo???

Zuzia, konowały z nich niemożliwe, wiem coś o tym. Jak miałam cystę wielkości mandarynki, to mi jedna powiedziała: twarda kupa na zakręcie" i dlatego mnie boli brzuch :O u innej leczyłam się na zapalenie jajników. Miałam atak w pracy i zadzwoniłam do niej, powiedziała, żebym do szpitala przyjechała, bo ma dyżur. Zbadała mnie BEZ usg, powiedziała że mam wykupić recepty i że mam siedzieć w domu. Po L4 mam kogoś przysłać po południu do gabinetu. I co? zażyczyłą sobie 30 zł :O
Na wizytę kontrolną oczywiście poszłam do jej gabinetu. Z rozebraniem, ubraniem, badaniem i wypisaniem recept byłam z zegarkiem w ręku 2 minuty!!!!!!!!!!!!!!!! Innym razem pojechałam do innej gin, do szpitalnej przychodni (pustki w poczekalni, a moja wizyta była w nast. tyg.) miałam oczywiście zapalenie jajników. Zapukałam i weszłam do gabinetu w którym nie było żadnej pacjentki. Grzecznie zapytałam, czy mnie przyjmie, bo mnie bardzo boli, a ona się wydarła że to nie służba zdrowia i ona nie ma zamiaru mnie badać. A jak mnie boli to mam iść na oddział i położyć się do szpitala.

Po mojemu: CIULE JEDNE!!!
Zuzek, nie przejmuj się tak bardzo, wszystko będzie w porządku. Zobaczysz, leki pomogą i będziesz dalej niż my w pogoni za Kamcią. smiling smiley

Moreluska, wiem że prolaktyna bardzo reaguje na obciążenia ale nie wiem jak bardzo się powinna zwiększyć, nie miałam badania po obciążeniu. W ogóle nie wiedziałam, że się bada po obciążeniu.. heh, widocznie ciągle za mało wiem.

Hej, zeberka, julka, czy ja mam opierniczyć za to odliczanie??? :use_hammer: nie wolno!!! i mnie tu nie deprawować, bo obiecałam sobie: żadne odliczanie!!! Ale brzuch mnie boli już, więc w przyszłym tyg. pewnie będzie małpisko jedno....

Masakrycznie wykończona dziś jestem... zmykam

Buźka dziewczynki!!!
Ula


Ula

virpi (offline)

03-11-2011 17:27:13

Katowice
wiesz zuza my tu wszystkie jakies durne problemy widze mamy pco ja jakas tarczyce to wszystko chory trza było dup.. się ćpać pić to by my miały gromadki dzieci, wiecei normalnie aż mnie bierze coś

a zuza ja pracuję w farmeceutyce te leki mi nie znane i zadzwoniłam do nas do hurtowni nie mamy u nas tych leków.

lezka ty się nie martw pół roku minie jak nic jak nam mówią pół roku to nas bierze ale jak się już półtora nie udaje to wtedy się myśli a co to pół roku nie martw się zleci jak nic nie życzę nikomu ale jak ty za pół roku zaczniesz działać to z naszymi problemami pewno jeszcze co niektóre tu będą proszę tylko tego żle nie odbierać ale ja ostatnio się tak cieszyłam a tu dalej walczęi zamiast do przodu to się cofam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

virpi (offline)

03-11-2011 17:29:32

Katowice
oj wiki jak miło cię znów widzieć tak nagle znikłaś jak coś zauwarzasz to pracuj pracuj i odezwij się czasem


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.