Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

coangel (offline)

22-11-2012 15:42:51

Monia, Zazu ma rację! Musisz ich zaskarżyć o odszkodowanie! To nie jest w porządku, że stała się taka tragedia!


Ula

zazula01 (offline)

22-11-2012 15:46:28

Sosnowiec
Ula, Julka, oj baby! Ja nie będziecie o @ gadać to nie przylezie! Nie wywołujcie wilka z lasu! grinning smiley

Ofco! Uzależnia to diabelstwo jak maryha! grinning smiley


Magda

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

coangel (offline)

22-11-2012 15:47:13

Zazu, ok, już nic nie mówię winking smiley


Ula

ofieczka (offline)

22-11-2012 15:48:27

Szmaragdowa Wyspa
Monia i ja dolaczam sie do dziewczyn, rodzice chlopca ok, ale to nie stalo sie z ich winy, zawinil kon ze stadniny i tyle!
Ula Julka koniec tu z jakimis smutami! nie nastawiac sie negatywnie - do 30 to jeszcze troche czasu zostalo a moje kciuki do tego czasu to juz zczarnieja od zaciskania winking smiley
Zazu nie wiem czy jak maryha, jakos mnie do tego nigdy nie ciagnelo, poza tym to ja sie dusze - nie umiem palic winking smiley
a ja sobie jakies pierdolki robie, a to trzeba napisac maila, a to jakis list, a to papiery prosza sie o uporzadkowanie winking smiley no ale nie ma zapierniczu tak jak jest czasami winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 15:49 przez ofieczka.

zuzia27 (offline)

22-11-2012 15:55:20

Italia
helol lachony :-)

ofca teraz pierdzi w stolek:-)

zazu siedzi na vacie i grzebie w pit-cie :-)

evvelka glowa do gory, a badania jak robilas w 2009 to kape lat temu i ja bym ponowila jest 2012 rok, niektore miary sie zmieniaja z miesiaca na miesiac, co ten lekarz pieprzy?

monis duuuuzzzzooo zdrowka dla wszystkich i odpoczynku:-) buziok

ulek do 30 tego jeszcze kupa czasu, a moja tesciowa ma w domu tyle kuzru, ze was wszystkie obdziele:-P co byscie sie nie klocily-hehe

jag co porabiasz?

julek pierdutnij czyms zdrowo:-)

a i ja tez mam termin malpska na 30-tego, wlasnie mi sie przypomnialo :-)

gosiek?

zazu jak z ciebie taka wrozka to ci moj mocz podrzuce i wez wytypuj numery duzym lotku :-) hehehehe

besik to jest jawne wykorzystywanie, pros o wiecej wolnego :-)

sabaw trzymam kciuki za wszystko :-)

zeberka jak tam leci?

sasiadko jak sie czujecie?

agness jak praca nad Dawidkiem i jego zazdroscia? dalej sie budzi w nocy ? a Tymek to ma chyba wlsnie potowki, przecieraj je rumiankiem, lagodzi:-)

kogo ominelam? wystawiam dupsko :-P

bylam u kumpeli i wypilam pol kieliszka wina, nie przechodzilo mi przez gardlo, a tak sie chcialam napic...wiec zadnego bolu glowy...moze i lepiej:-)


zuzia:-)

julka2404 (offline)

22-11-2012 16:05:37

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Zazu nikt tu o @ nie gada przecieżtongue sticking out smiley

jag31 (offline)

22-11-2012 16:10:16

Beskidy
zuzia zbieram wene do prasowania hehe juz od poludni....poki co ucze sie grac na flecie bo sobie zakupilam.... moj pies uciekl do tesciowej a maz do piwnicy.....chyba mi kiepsko idzie;(


[link widoczny po zalogowaniu]

zazula01 (offline)

22-11-2012 16:28:36

Sosnowiec
Jag, z miękkim ustnikiem ten flet grinning smiley grinning smiley ???


Magda

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ofieczka (offline)

22-11-2012 17:28:33

Szmaragdowa Wyspa
Zazu zberezniku grinning smiley hahaha
Jag ja tam nie prasuje winking smiley chyba, ze potrzebuje cos na siebie wlozyc smiling smiley hihi ostatnio Perfekcyjna Pani Domu mowila w programie, ze kobiety dziela sie na te co prasuja od razu i na te co nie prasuja, chyba ze cos na siebie zakladaja - ja wlasnie naleze do tej drugiej grupy i mi to calkiem nie przeszkadza winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

jag31 (offline)

22-11-2012 17:48:49

Beskidy
ofieczko ja naleze do tych co odkladaja na pozniej i potem jada z cala kopa naraz....nie wyobrazam sobie prasowac przed kazdym wlozeniem czegos-chyba bym nigdy do pracy nie zdazyla a pozatym rozkladac ciagle caly ten majjdan....eee nie chcialoby mi sie...ale poprawsowalam tylko polowe reszte na jutro przerzucilam bo tak mnie brzuch boli ze nie jestem w stanie ustac, nawet nospa nie pomaga .... cholerna @
zuzia twardy jest oj twardy....nawet permena mu nie trzebawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.