Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

ofieczka (offline)

21-11-2012 17:35:31

Szmaragdowa Wyspa
Hej lasencje smiling smiley
Evvelka buziaki wspieraki dla Ciebie buziak od dziecka i zycze mnostwo zdrowka dla mamy, wszystko bedzie dobrze tylko trzeba w to wierzyc smiling smiley sorki, ze tak ciekawsko, ale czy Twoja mama jest niewidoma od zawsze? Pewnie pisalas o tym kiedys na forum, ale niestety chyba tego nie czytalam – jak skoncza mi sie studia to chyba bede forum od poczatku czytac winking smiley hehe
Jag juz po egzaminie czy jeszcze przed? Tak czy tak trzymam kciuki smiling smiley bedzie 6 grinning smiley
Ula, Julka oby te Wasze bole byly tylko i wylacznie przepowiednia jednego ciąża
Agness biedactwo z tego Twojego maluszka sad smiley trzymam kciuki, zeby szybciutko mu sie wszystko unormowalo smiling smiley
Zazu nudy dzisiaj powiadasz? Szef nie kazal Ci dzisiaj robic tabelek? winking smiley
Milusia glowa do gory, M znajdzie cos innego – w koncu ma wielka motywacje smiling smiley mam nadzieje, ze poza tym u Was wszystko ok smiling smiley co do Kiki to dokladnie wyrazilas moje zdanie winking smiley
Zuzia no to czekamy do 4 smiling smiley a moze wcale nie bedzie trzeba czekac???
Zeberka no pradziadek musial byc bardzo wzruszony smiling smiley powinniscie zrobic takie zdjecie, pradziadek M, ojciec M, M i Kacperek smiling smiley super by bylo takie cztero-pokoleniowe grinning smiley
Julka przekaz buziaki wspieraki Kamci buziak od dziecka mam nadzieje, ze nie bedzie musiala zostac w tym szpitalu dlugo...
Besik no tak, zapomnialam, to moze w takim razie to byc taki imieniowo-mikolajkowy prezent grinning smiley byle by sie udalo winking smiley
Czesia poustawiaj tam te swoje pracownice, przeciez sama nie mozesz robic wszystkiego winking smiley
Sabaw ciesze sie, ze jestes zadowolona z wizyty smiling smiley trzymam kciuki teraz, zeby zolniezyki sie poprawily i zebys szybciutko zaczela chodzic z brzuszkiem no i zebys miala swoje bobo na przyszle swieta grinning smiley
Agusia nie wiem co Ci poradzic kochana, ale sproboj sie gdzies dostac, bo to przeciez o Twoje zdrowie chodzi!
a reszta laseczek gdzie sie znow podziewa? Virpi, Monia, Operetka, Moreluska??? kogos pominelam? przepraszam smiling smiley

No, a ja wreszcie zdolalam umowic sie na pobranie krwi, zeby sprawdzic ten progesteron no i przed chwilka doslownie udalo mi sie dodzwonic do kliniki, zeby umowic E na powtorne badanie zolnierzykow winking smiley ma juz we wtorek, a ze 3 dni sie musi powstrzymac od jakiegokolwiek młody kozak to niestety bedziemy miec ‘suchy’ weekend winking smiley mamy trzy wieczorki jeszcze zeby sobie odbic winking smiley hehe
Jeszcze godzinka w pracy, a tak mi sie nic nie chce sad smiley te studia mnie wykoncza fizycznie, bo nie moge sie wyspac przez nie ostatnio sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

coangel (offline)

21-11-2012 17:36:30

Heloł!
Besik, trzymam kciuki za super prezent imieninowo-mikołajkowy smiling smiley A moje "pod kocykiem" skończyło się w sypialni pod kołderką winking smiley Od 20:00 do rana winking smiley Ale odespalam! Ale dziś waliło ode mnie czosnkiem, bo się ratowałam grinning smiley

Jag i jak egzamin???

Zuzia, będzie ok, niech gin pomyśli co trzeba! trzymam kciuki!
Tobie zimno?? A Ty małpico! Ile masz stopni na dworze? my mamy 4tongue sticking out smiley
hehe Zuzia już sobie wyobraziłam teściową z workiem kurzu jak św Mikołaj winking smiley I Wam wysypuje do domu LOL
Na taniec nie mam siły.... sad smiley ALe może tak Ty zatańczysz w moim imieniu?? winking smiley

Lusi, rób sajgon, bo dziewczyny na głowę wchodzą jak widzę! Nie daj się! Trzymam kciuki za mega zawieruchę grinning smiley
Popieram Twoje zdanie, forum jest dla nas i powinnyśmy być szczere. Dziewczyny z bąblami też trochę przeszły i ciężko mi bez nich-mają mniej czasu dla nas, ale jak się zjawiają, to się milutko robi smiling smiley W końcu sporo czasu razem spędziłyśmy w się zżyłyśmy. Szkoda taką przyjaźń skreślać głupimi nieporozumieniami...

Agusia, co za testy robiłaś? pisałaś dopiero, że to połowa cyklu i wygląda na owu... testy owulacyjne robiłaś czy ciążowe? grinning smiley owulacja mogła być wcześniej i może dlatego nie wyszły-jeśli to owulacyjne robiłaś. A jak ciążowe, to stanowczo za wcześnie!
Agusia, no przykre jest, ale wiesz myślę, że to było specjalnie napisane. Ale to tylko moje zdanie. ja jej napisałam, żeby się nie dąsała tylko do nas wracała...ale może coś wyczytała między wierszami?? :/
Masz rację, że tam nasze miejsce, gdzie nasza rodzina... ale nie rozmawialiście o powrocie, skoro Ci tam źle??

Na Kasię szkoda mi słów, nic jej nie zrobiłam, a ona tu wyskakuje jak Filip z konopii i wszystkie obraża, i chce skłócić pisząc, że pewne osoby na priv piszą jedno, a tu coś innego. "Super", że ma takie podejście, że jak się z kimś zetnie o głupotę, to ucina kontakt... No mam nadzieję, że nigdy się nie pokłóci z F... a miałam nc nie pisać na ten temat.... no wkurzyła mnie tym wpisem i tyle! angry smiley

Jula, ja też do Kasi nic takiego nie pisałam. Myślę, że ona to zrobiła, żeby całkiem popsuć nasze super relacje i już. Mam nadzieję, że to, co się nas uczepiło to nic poważnego... ale nadal mnie wszystko boli sad smiley
Dzięki za info w sprawie Kamci

KAMCIA trzymaj się kochana! Będzie dobrze, zobaczysz!!! Wzmocnią chłopaka i będzie dobrze!!! Daj znać! Trzymam kciuki, żeby to nic poważnego nie było!

Zazu, takie prawo niestety... młodzież ma lepiej, może olać obowiązki jak złe samopoczucie, a my musimy tyrać... :/ Kiedy wyniki rozmów????
Ja też chcę taką pralkę grinning smileygrinning smileygrinning smiley a może wrzućmy żelazko, może się wyprasuje? winking smiley

Eweluś, ściskam mocno! Może nie ma się co zamartwiać na zapas, może będzie dobrze?? Bardzo mi przykro, nie wiem, jak Cię pocieszyć sad smiley

OPERECIA, Ja też CIĘ wzywam!!! Odezwij się do nas! smiling smiley Wiem, że musisz się nacieszyć krajem, bo niedługo odlot, ale naskrob coś smiling smiley

Zebercia, a oglądałaś uważnie ten program? tongue sticking out smiley Mówili, że to urządzenie do czystych szyb a i owszem, się sprawdza, ale do przybrudzonych już nie bardzo smiling smiley Szkoda kasysmiling smiley

Sabaw super, że lekarz super smiling smiley Trzymam kciuki za dotrzymanie obietnicy smiling smiley

Agness, super, że jesteś smiling smiley A może ma alergię pokarmową? Mój najmłodszy chrześniak tak miał i się okazało, że ma alergię pokarmową! co za lekarka tak was katuje.... dla Olusia przepisała mleko dla alergików i po kłopocie. Mam nadzieję, że u Was szybko przejdzie. Tymuś jest słodki!!!
ale ksiądz wymiata z tymi "udziwnieniami". hehhhh... nie lubię tych kiecoków i już. Życzę miłego seansusmiling smiley A nie mozecie dzieciaków komuś podrzucić i iść razem? smiling smiley gratuluję spadku wagi smiling smiley Będzie z Ciebie szprycha grinning smiley i z ćwiczeniami nie przeginaj... do wakacji zrzucisz flaczka i będzie sexi mama winking smiley

Milusia, Fabianek też przeuroczy! smiling smiley o, widzę że masz podobne zdanie jak ja. Bo to nie pierwszy raz jak Kika pisze o tym, że na priv ktoś jej pisze jedno, a tu coś innego... Przykro mi, że Twojego M zwolnili... sad smiley nie wiem, co Ci poradzić. Na pewno coś znajdzie, trzeba być dobrej myśli! Cholera jasna, faceci też powinni być pod ochroną po porodzie żony! sad smiley(( Dacie radę, wierzę w Was!


Ula

coangel (offline)

21-11-2012 17:40:32

Ofieczka, dacie radę smiling smiley To tylko 3 dni smiling smiley Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze smiling smiley


Ula

MILUSIA (offline)

21-11-2012 17:45:31

Daleko
Dzięki Laseczki za słowa otuchy też mam nadzieję że będzie dobrze chociaż jakoś optymizmem nie wieje ale cóż smutny Trza być twardym a nie miękkim Mr. Green i wszystko przeżyć smutny
ULA widzę kuracja pomogła smiling smiley
OFIECZKA trzymam kciukaski za pozytywne badania a co do młody kozak to nadrobicie Mr. Green
U Nas o.k dzieciaki broją piszą listy do Mikołaja a najmniejszy człowiek w rodzinie śpi je czasami pomarudzi i tak dzień za dniem zleci karmienie piersią


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

zazula01 (offline)

21-11-2012 17:52:21

Sosnowiec
O ! Milusiu, najwazniejsze, że jesteście razem! Z resztą sobie poradzicie!

Ula, jak widać nie warto być dobrym. Czasem człowiek ma dobre intencje a wychodzi jak wychodzi. Kaśka najwyraźniej nie dorosła do powaznych problemów. A z tym żelazkiem to się uśmiałam grinning smiley grinning smiley Dobre!


Magda

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

coangel (offline)

21-11-2012 18:55:59

Milusia, no właśnie nie bardzo pomogła, bo dalej wszystko boli i czuję się z dupy. Ale Was na długo zostawić nie da się winking smiley

Zazu, muszę opatentować to żelazko winking smiley

A ja jutro mam wspomniane wolne... jadę rano na badania, a potem nie będę jechać do pracy, bo mi się nie opłaca. A propo sekretarki-dziś się zwolnła o 12:00 bo musiała pozałatwiać ważne sprawy grinning smiley czyt. musiała jakoś sobie odbić moją jutrzejszą nieobecność winking smiley Ale do sekretariatu nie poszłam, poszła koleżanka z pokoju-do mnie sekretarka nie odważyła przyjść i się spytać czy mogę siąść winking smiley I dobrze, bo musiałam nadrobić swoją jutrzejszą nieobecność. Wszechobecna papierkologia kiedyś mnie do grobu doprowadzi... już czekam na święta-5 dni wolnego! grinning smiley


Ula

Agnesss1987 (offline)

21-11-2012 19:18:34

.....
Milusia Jedne krosty ma takie białe podskórne i po jakims czasie one znikaja a za jakis czas nowe wychodza. Ma tez takie czerwone krosteczki jak pryszczyki i one tez szybko znikaja. Przykro mi,ze m,stracił prace.. Trzymam kciuki,aby szybko udało mu sie znaleźć nowathumbs up

Ula Sama nie wiem czy to alergia pokarmowa.. musze poczytac o tym bo sama nie wiem dokładnie co to jest i jak sie objawia.. A miałam taka nadzieje,ze chociaz drugiego synka to ominie..sad smiley

Ofieczka U Was 3 dni abstynencji hehe a u mnie od czerwca nic i nie wiadomo kiedy cos bedzie winking smiley Dacie rade a pozniej bedziecie szalećgrinning smiley

Zazula Ja z miesa to tylko piersi gotowane z kurczaka jem i czasami jakas szyneczke taka cienką i to wsio z mięcha..

A co do zachowania Kiki to brak mi słow.. Nie bede sie wypowiadac na ten temat bo za duzo bym jeszcze napisała..

zuzia27 (offline)

21-11-2012 20:32:19

Italia
lece na winko lachony, wszystkim duzo zdrowka zycze:-)

sasiadko, bedzie dobrze, glowa do gory, a z drugiej strony to kutasy, przeciez macie 3 dzieci na utrzymaniu, ku*rwa co za ludziska...


zuzia:-)

zeberka (offline)

21-11-2012 20:34:04

Legionowo
AGUSIA z Twojego opisu tych krostek to bym obstawiala potowki.Moj synek cos takiego mial jak bylo cieplej,albo jak go przegrzalam w zbyt cieplym ubraniu.Jak jest dobra temperatura to potowki znikaja.Teraz mam juz wiecej doswiadczenia i wiem jak go odpowiednio ubierac.
MILUSIA niestety takie zycie.A pracodawca nie mowil mu,ze nie planuje przedluzenia umowy o prace?
ULCIA takie zelazko by sie przydalo heheA program ogladalam dokladnie.Wiem,ze z pajeczyna to by chyba sobie nie poradzil ten robovik.A co do sekretarki to brak slow.A czy ona potem odrabia te godziny jak gdzies wyskakuje??
LUCY jak minal dzien wolny?
ZAZULA a moze Karolci pomogly by tabletki anty na bolesne @?Czasem mlodym dziewczynom sie je daje tylko na zlagodzenie boli menstruacyjnych.
SABAW dobre wiadomosci smiling smiley Nastepne swieta bedziesz tulila malenstwo.
AGUSIA a nie mozesz na wlasna reke zrobic badan krwi i moczu i wtedy zapisac sie do rodzinnego?
OFCA Twoja prace ocenia dobrze.A abstynencja tylko 3dniowa.Dacie rade smiling smiley
Synus juz spi a my z M na polsacie bedziemy ogladac mj ulubiony film "Diabel ubiera sie u Prady".Mam tez ksiazke,ktora wg mnie jest lepsza od filmu.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

czesia28800 (offline)

21-11-2012 20:34:36

Bydgoszcz
Och jak tu dzis miło
Uwielbiam takie forum jak Was tu duzo no i co najwazniejsze są głupoty i porady . Miło ze wspieramy sie zeby pomóc sobie zajsc w ciąże ale i DLA DZIEWCZYN KTÓRE WALCZYŁY Z NANI I IM SIE POSZCZESCIŁO i są mamami pierwszy lub kolejny raz . az miło .
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.