Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

31-01-2020 11:27:31

Wrocław
Dziękuję Sonia :* nie wierzę po prostu ,że nie da się nam zajść naturalnie !
Gin moj uważa, że mamy szansę 9 krotnie mniejsze niż zdrowa para.

minka170 (offline)

31-01-2020 11:37:37

Wrocław
Paula kochana, a to badanie masz miec pod znieczuleniem ogólnym?
Też miałam w szpitalu. Zostalam dolozona na dostawce do kobietek ciężarnych,do pokoju.
I tez zrobiło mi sie trochę słabo przy wenflonie smiling smiley Ale poza tym było bardzo miło. Nikt mi nie mówił, że jestem słaba.
Zrobili Ci wyniki krwi? Moze z nich cos wywnioskowali?

Pogodna_Aga (offline)

31-01-2020 12:00:13

Łódź
Hej

Paula
Mam nadzieje, że nie będą marudzić i zrobią Ci to badanie. Łaski nie robią a Ty przynajmniej będziesz wiedziała.

Biedronka
Czuje chyba teraz podobnie do Ciebie. Też myślę o rozstaniu, ale ja mam raptem chłopaka a Ty z tego co widzę mężusia. Przecież ten człowiek ślubował Ci miłość po śmierć. Też nie uważam, że będzie szczęśliwy jak go zostawisz. To pewnie ani moja wina, że nie mam ani Twoja, że nie macie. Po prostu czasem się tak układa i nie zawsze wiemy czemu płacz

Mam nadzieje, że tu nikt się na testach nie zawodzi... 12 dni to może jeszcze nic się nie wybarwiło na teście... Poczekamy na rozwój sytuacji i się zobaczy... Przecież i tak na wynik nie mamy wpływu sad smiley.

A ja tymczasem zbieram tyłek, bo się dziś coś obudzić nie mogłam i jadę do roboty do sekretariatu z podaniem. Może od razu sie spakuje nie wiem LOL


Paula1671 (offline)

31-01-2020 12:10:20

Warszawa
Biedronka też czasem miewam myśli że jeśli naprawdę nie będę mogła mieć dziecka to odejdę od mojego i dam mu 'wolnosc' i możliwość posiadania dziecka...
Mam nadzieję że masz tylko chwilowo takie myśli, skoro tak jak mówi Aga ślubowal Ci miłość do końca życia i napewno zostawienie go nie uszczesliwi. Mam nadzieję że nam wszystkim się w końcu uda! smiling smiley

W momencie jak zrobiło mi się słabo to wszyscy wokół zaczęli gadać że na HSG się nie nadaje.. Później przyszła ta która ma to robić i powiedziała że chyba nie zrobimy i po co lekarz mi to zlecił skoro jestem młoda i napewno zdrowa. Tutaj jest jakieś chore podejście..
A teraz usłyszałam że mam czekać, tylko nie wiem na co grinning smiley

minka170 (offline)

31-01-2020 12:23:03

Wrocław
Co Wy mowicie ? Jakie odejsc ? Z takiego powodu ?
Związki są po to ,żeby sie wspierac w ciezkich chwilach.
Jeśli jest wszystko dobrze między Wami, a brakuje jedynie dziecka, to nie jest to koniec świata. Jest tyle możliwości...
Wyobrazilam sobie,że mąż mi to samo mówi (skoro teoretycznie to z jego winy) i aż mnie zamurowało.... kochamy sie mocno, to jest najwazniejsze. Byłoby mi przykro, gdyby pomyślał, że chce go zostawic z takiego powodu...

Adz (offline)

31-01-2020 14:02:10

Lusi ten ból jajnika przy owu jak miałam to okazało się że mam torbiel. Może warto skonsultować to z lekarzem, chociaż na wszelki wypadek ? U mnie się wchłonęła , często się robiły takie znikające torbiele. Nawet na początku ciąży miałam, pewnie od hormonów takie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-31 14:02 przez Adz.

Paula1671 (offline)

31-01-2020 14:14:36

Warszawa
Udało się, miałam HSG. Uparlam się że dam radę i się udało. Mnie niestety bolalo strasznie, ciągnięcie takie że chciałam w połowie zrezygnować. W pierwszej chwili powiedziano mi że wszystko jest świetnie, macica ładna itp. Tak się cieszę że już jestem po smiling smiley

Lusii24 (offline)

31-01-2020 14:28:06

Cytuj
Adz
Lusi ten ból jajnika przy owu jak miałam to okazało się że mam torbiel. Może warto skonsultować to z lekarzem, chociaż na wszelki wypadek ? U mnie się wchłonęła , często się robiły takie znikające torbiele. Nawet na początku ciąży miałam, pewnie od hormonów takie.

Właśnie byłam we wtorek u ginekologa i było wszystko ok , pierwszy raz odczuwam taki ból . Powiedział mi tylko ze owulacja była i żeby działać we wtorek właśnie i w środę bo tyle co pękł pęcherzyk . I w środę zaczęło mnie tak bolec

minka170 (offline)

31-01-2020 14:28:26

Wrocław
Paula super ,że już po i że wszystko dobrze :*

A ja właśnie jeszcze wczoraj usłyszałam, że jestem na pograniczu PCOS, przez to AMH takie wysokie. I mam pęcherzyki na jajniku,ale nie na tyle ,żeby to było PCOS, bo miałam na jednym 13, a na drugim podobnie.
I powiedział, że panie z PCOS bardzo dobrze zachodza w ciążę, wiec nie ma co sie martwic winking smiley

Soniaa25 (offline)

31-01-2020 14:44:05

Wrocław
Minka pewnie, że nie ma co xd to już chyba schorzenie 21 wieku i co druga kobieta to ma. Na szczęście żaden wyrok tylko droga w niektórych przypadkach do dzidzi może być przez to zbyt kręta ale nie ma co zakładać najgorszych scenariuszy
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.