Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Lusii24 (offline)

31-01-2020 10:21:54

Minka a noże powtórzcie badania w innej klinice dla własnej pewności ? To zawsze mniejszy koszt , a upewnicie się i głowa będzie spokojniejsza

Soniaa25 (offline)

31-01-2020 10:29:56

Wrocław
Biedronka nie no jakoś nie czuje się zdenerwowana...bardziej osłabiona ale to przez tą nieprzespaną noc. Dziś mam nadzieję, że się wyspie bo wiem, że to też ważne przy badaniu.

minka170 (offline)

31-01-2020 10:34:15

Wrocław
Sonia, to dziwne. Zamiast spojrzeć na wynik, to on się sugeruje "że tak jest często". Przecież przepisuje Ci tyle leków, że powinien dbać o to, co bierzesz. A nie, jeszcze jeden lek do kompletu.
Najlepszy sposób to ewentualnie miesiąc przerwy i wrócić do castagnusa smiling smiley
A prolaktynę zrób za parę dni, jak ochłoniesz. Niestety ta zmora zależna jest od stresu.

Biedronka, właśnie dlatego nie robiłam testu dziś, bo w zeszłym miesiącu tak mi zepsuł humor grinning smiley U mnie szyjka nisko i taka porowata, więc pewnie też się nie udało smiling smiley
Ale co to za myślenie o rozwodzie? Jeśli on Cię kocha, to myślisz, że będzie szczęśliwszy bez Ciebie?
A Ty? Ty nie masz prawa do szczęścia?

Ja szczerzę się przyznaję, że jeśli nam się nie uda w przeciągu kolejnych 3 lat, to podchodzimy do adopcji. Ja to już bym mogła adoptować, ale mąż na razie nie chce. Kochałabym równie mocno jak swoje, a i dałabym komuś szczęście. Może właśnie dlatego nam się nie udaje, bo Bóg ma dla nas inne plany, hmm...
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, super że Was mam i że możemy walczyć razem :*
Już chciałam zamawiać suplementy, tylko wystarczyło kliknąć "zapłać", ale mąż mi każe test zrobić w niedzielę w dniu @. Mówi, że się dziwnie zachowuje, haha. Wydaje mi się, że co cykl jest inaczej grinning smiley żaden nie jest taki sam.

minka170 (offline)

31-01-2020 10:36:01

Wrocław
Lusii myśleliśmy wczoraj o tym, ale najpierw chcemy posuplementować z miesiąc/dwa i wtedy zrobimy w innej klinice. Coś mi tutaj też "śmierdzi" tym pośpiechem itd.

Edit: Sonia,jak sie nazywa Twoj lekarz ? Może ja sie do niego udam z moimi problemami. Zawsze to jakas druga opinia, a widzę miejscowość, wiec mi pasuje jak najbardziej Wrocław smiling smiley



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-31 10:51 przez minka170.

Lusii24 (offline)

31-01-2020 10:50:39

Cytuj
minka170
Lusii myśleliśmy wczoraj o tym, ale najpierw chcemy posuplementować z miesiąc/dwa i wtedy zrobimy w innej klinice. Coś mi tutaj też "śmierdzi" tym pośpiechem itd.

Myśle ze to dobry pomysł smiling smiley trzeba ufać intuicji jak czujesz ze coś nie pasuje .

A powiedz mi oba badania były robione tam w invicta ? Bo my tam jedziemy pod koniec miesiąca ale jakoś tak jeśli to tam robiliście to trochę mnie odrzuca ich podejście .

Lusii24 (offline)

31-01-2020 10:51:09

Minka pijesz dalej inofem ?

minka170 (offline)

31-01-2020 10:56:19

Wrocław
Lusii 1 Invicta , a 2 Invimed.
I przestałam go pic,jak mi TSH za bardzo spadło. Ale zaczynam od nowego cyklu znówwinking smiley czyli od niedzieli.

Lusii24 (offline)

31-01-2020 10:57:55

A ja wam powiem ze czuje się dziwnie 28 byłam u gin i mówił ze z kilkanaście godzin wstecz pękł pęcherzyk na prawym jajniku . Tego dnia po wizycie były przytulanki smiling smiley na następny dzień zaczął mnie bolec jajnik i kiedy zaczęliśmy się kochać każdy ruch to był dla mnie ból jajnika taki ze nie mogliśmy tego robić dopiero jak się tak ułożyłam Że nie było styczności z prawym jajnikiem było ok , wczoraj cały czas mnie bolał nawet nie mogłam podnieść nic dziś pobolewa ale znów czuje takie pobolewanie jak przed okresem takie ciągniecie , a planowo @ 11 .02 . Nie ogarniam już sama siebie co się dzieje w tym cyklu. Odstawiłam taz inofem od początku stycznia biorę tylko kwas i witaminę H ( podobno witamina płodności )

Paula1671 (offline)

31-01-2020 11:07:09

Warszawa
Cześć dziewczyny smiling smiley
Widzę że u większości z nas jest nieciekawie..

Ja leżę w szpitalu, dzisiejszy dzień to jakaś porażka. Rano lał deszcz i wiał wiatr byłam cała mokra, buty przemoczone a parasol polamany. Taka mokra wlecialan na sor tam kolejki jak nie wiem. Zostałam zapisana ostatnia.
W szpitalu nie mieli miejsca żeby mnie położyć. Przy zakładaniu wenflonu zrobiło się bardzo słabo, w uszach zaczęło piszczec i powiedzieli że do HSG się nie nadaje.
Teraz leżę pod kroplowka, lekarz który miał wykonać HSG mówi że jestem młodą, staram się nie aż tak długo i po co mi to badanie skoro jestem taka słaba..
A teraz czekam i nie wiem co będzie.
Tyle stresów i nerwów a guzik z tego będzie.

Soniaa25 (offline)

31-01-2020 11:08:12

Wrocław
Minka to Andrzej Szewczuk. Możesz sprawdzić na znany lekarz. Super u niego jest to, że ma się z nim stały kontakt mailowy i szybko odpisuje w razie czego. Bierze 200 zł za wizytę. Te inne leki co mi dal to jeszcze spoko bo to taki standardowy zestaw przy PCOS i też jak byłam na cytologii już u innej lekarki i zapytała co biorę to jak wymieniłam to powiedziała, że spoko te leki na to i niejedno forum już też przekopalam i babki to samo biorą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-31 11:18 przez Soniaa25.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.