Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

27-12-2019 23:51:29

Wrocław
Klaudia widzę, że planowana @ w podobnym terminie u nas obu grinning smiley

Aga ktoś tu ostatnio pisał, że dopiero jak znajoma zachorowała,to się udało,bo organizm był zajęty chorobą i nie potraktował zarodka jako intruza. Może to bedzie dobry czas smiling smiley

A ja dziewczyny jestem całkowicie wyluzowana. Mam w D czy się udało,czy nie. Po prostu już wkurza mnie to zastanawianie itd. Nie mam zamiaru tego robić. Minęła mi ochota na posiadanie dziecka i wyobrażeniu sobie tych wszystkich oznak. Zostało mi już w sumie około 8-9 dni do @ smiling smiley
A no i seria gości się przewinęła przez dom i jutro znowu będą grinning smiley A mnie boli gardło mocno...

Pogodna_Aga (offline)

28-12-2019 09:18:07

Łódź
U mnie niestety się rozwinęła wirusówka :confused: Gardło przeszło, męczy teraz katar i kaszel. Także może kilka dni i się coś polepszy. A lekarz mi przepisał lek przeciwwirusowy, także kiepsko winking smiley

Infekcje zawsze wszytko nieźle mieszają. Są bardzo wredne. W wczesnej ciąży mogą narobić niezłego bajzlu w rozwoju dzieciaczka...


Lusii24 (offline)

28-12-2019 09:42:14

Hej hej ja przez święta zrobiłam totalny reset z myśleniem jakimkolwiek .. teraz mam dni płodne jutro powinna być owulacja ale np śluzu totalnie brak wiec obawiam się ze nic z tego.. po nowym roku lekarz a póki co totalny luz smiling smiley

Spóźnione najlepsze życzenia dla wszystkich kochane !!

minka170 (offline)

28-12-2019 10:25:38

Wrocław
Haha Aga, żeby coś się mogło stać temu dziecku, to najpierw trzeba zajść w tą ciążę grinning smiley

U mnie co druga ciężarna znajoma przechodziła grypę i dzieciaczki zdrowe smiling smiley

Lusii ja zauważyłam, że tak co drugi cykl mam dużo śluzu. W zeszły było to mnóstwo nawet w II fazie cyklu, a teraz nie za dużo przez cały cykl.
A może Też tak być,że owu przesunęła Ci się o 1 dzień i np. jutro będzie więcej śluzu? smiling smiley Teraz byłam też pewna ,że owu 14dc, a lekarz mówi, że zdecydowanie 15dc będzie,bo pęcherzyk powoli rósł.

Soniaa25 (offline)

28-12-2019 10:43:34

Wrocław
Ja się za dużo dzieci i ciąż naogladalam w te święta i jakoś znowu mi się przykro zrobiło...za długo już w domu siedzę i mózg wariuje...wrócę do pracy to będzie ok. Od wtorku duphaston, ostatni już raz mam nadzieję. Na szczęście to rozpieranie w brzuchu przeszło, ale pewnie po kolejnych przytulankach wróci sad smiley

Ahhh dziewczyny jak mi się już marzy wiosna ..niech czas szybko do niej zleci

Biedronka87 (offline)

28-12-2019 12:00:01

Konin
Minka ja mam tak samo, poprzedni cykl szedł z niedroznego jajnika to tonelam w śluzie, ten chyba poszedł z dwóch (taka mam nadzieję że to podwójna owu) bo bolały mnie naprzemiennie prawy i lewy, ale śluzu nie było już aż tak dużo. Do tego jak schudłam to zwariowała mi temperatura. Zawsze podstawowa była 36,7 a w owu leciała do 36,6 i skakala do 36,9 - 37,2. Teraz spadła do 36,4 i od kilku dni stoi na poziomie 36,5. Wczoraj dopiero skończyły mi się dni płodne bo dzisiaj już sucho, jajniki też się uspokoiły, za to w podbrzuszu czuje takie napięte mięśnie. Może za bardzo wariowalismy pod tą choinka smiling smiley Zobaczymy czy teraz temperatura wzrośnie i pozostaje czekanie do 10.01 do terminu @. Ale jakos nie wyczekuje, nie liczę, nie czekam... jak się nie uda to będziemy działać dalej a póki co mam już opracowana koncepcje na książkę więc głową zajęta smiling smiley

Lusii24 (offline)

28-12-2019 12:17:28

U mnie w poprzednim cyklu tez dużo śluzu było i strasznie bolał mnie jajnik teraz śluzu bardzo mało i jajnik nie boli ale nie sadze ze to jakieś wyznaczniki skoro w zeszłym się nie udało . Może tak jak
Mówisz Minka ze się przesunęło znów , zobaczymy czas pokaże , Adz kiedyś pisała ze śluzu na zewnątrz może nie być a w środku tak
, i w te dni płodne podczas kochania czuje taka ogromną mokrosc w środku gdzie wcześniej było to ale tak normalnie a teraz bardzo.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-28 12:23 przez Lusii24.

Soniaa25 (offline)

28-12-2019 14:07:04

Wrocław
Ja właśnie na zewnątrz śluz nadal obserwuje biały i wodnisty i lepki chociaż mniej niż np. tydzień temu. A w brzuchu ostatnie dwa dni miałam jakieś kombo...jeszcze trochę inaczej pojadlam w wigilię i święta i od wczoraj mnie mdli jak coś zjem...bleee. już mam dosyć tych wszystkich tabletek...mam wrażenie, że brzuch mnie pobolewal bo nic tam się nie naprawia i te jajniki dalej są ogromne :c same czarne myśli

minka170 (offline)

28-12-2019 15:35:14

Wrocław
Sonia też miałam kilka dni słabości,jak coś tam mówiłam i nagle mój szwagier: "ale przecież Ty dzieci nie masz" albo teść: "taki duży dom, przydałyby się dzieci"... no ale nic na to nie poradzę. Jak będzie jakieś chciało z nami zamieszkać,to na pewno się tak stanie. Niczego nie przyspieszę smiling smiley

Biedronka, moja znajoma dopiero jak schudła,to zaszła. Nagle jej organizm zaskoczył. Ale teraz starają się o drugie i bidula już dwa razy poroniła...
Haha, bombek nie potłukliście tego szalenstwa pod choinką? grinning smiley

Lusii, dzięki lekarzowi trafiłam na pewno w owu. Ciekawe,co z tego wyniknie grinning smiley
A Ty gdzie się umówiłaś do lekarza?

A macie tak moje drogie,że tydzień po owu około macie znowu więcej śluzu? Ja właśnie coś takiego co cykl przechodzę smiling smiley Progesteron jest wtedy wysoki. Może to ma wpływ.

Biedronka87 (offline)

28-12-2019 15:58:27

Konin
Minka bombki cale smiling smiley ale powiem wam szczerze dziewczyny, że jak odpuściłam i zajęłam głowę czymś innym to sex smakuje dużo lepiej smiling smiley a może to przez przeczytane ostatnio erotyki i moja wybujałą fantazję hmm tongue sticking out smiley hahaha bynajmniej na luzie smiling smiley
Co do śluzu to ja miałam też w tym cyklu dziwnie, chociaż już chyba moje dziwne cykle nie powinny być dla mnie nowością smiling smiley odnoszę wrażenie że w wigilię miałam owu z jednego jajnika a wczoraj z drugiego. Nie wiem czy jest to możliwe w takim odstępie czasu. Wiem że w odstępie kilku do kilkunastu godzin tak, albo można mieć dwie owu w jednym cylu, ale żeby w odstępie 3 dni... Bynajmniej podwójna owu już przerabialam i nic z tego nie wyszło, dziwne cykle też już miałam i nic, więc nie liczę że tym razem miałoby być inaczej.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547140, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.