Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Pogodna_Aga (offline)

23-12-2019 14:41:43

Łódź
A ja tam na apetyt nie narzekam. Jeszcze jak mam okres to jem za dwoje. Zawsze tak było i wtedy sprzątałabym noc i dzień. A niech mi ktoś spróbuje coś poplamić... oj już mu współczuje...

Ja wstawiłam kapuchę i się gotuje - będzie taka bez mięsiwka z grzybkami leśnymi miodzio. Pierożki czekają. Rybkę zostawiam na noc w przyprawach niech się przegryzie. Makosernik odebrany od znajomego - wygląda ślicznie winking smiley Więcej ciast nie robię, bo mi się zwyczajnie nie chce i pracuje i tak i tak. Na dwie osoby to kto to wszystko przerobi?
Śledzie dostałam od taty, swojskie wędliny też. Także i na przegrychę coś będzie.

Facet piecze tort budyniowo-bananowy dla mamy, bo ma jutro urodziny. Także lekko sobie wchodzimy w paradę, bo kuchnia jedna winking smiley

Oczywiście brzuch na nowo zaczął boleć, także znów wstałam lekko wkurzona i już się wydarłam na chłopa. Miał iść odebrać ciasto, oczywiście spał do 11 i nie odebrał. Ja musiałam lecieć (mając zakupy z rynku). Na szczęście jakoś doniosłam.


Życzę Wam kobitki pysznego jedzonka świątecznego, trafionych prezentów smiling smiley, seksu bez liku, fajnych, ciepłych, rodzinnych rozmów bez sprzeczek i awantur. A do tego jeszcze wiele, wiele zdrowia, bo bez zdrowia nie ma nic.

Niech przyszły rok będzie dla Was jeszcze lepszy, niech przybędzie kolejne pokolenie i za rok niech się powiększy grono rodzinne winking smiley

Niech spełnia sie Wasze marzenia!


Soniaa25 (offline)

23-12-2019 20:45:27

Wrocław
Aga dziękujemy :*

Dziewczyny ja też życzę wam wszystkiego co najlepsze w te święta już dziś bo pewnie mało która teraz będzie tu zaglądać i pisać. Spędzicie ten czas z najbliższymi lub same ze swoimi facetami, jak wolicie xd byleby w spokoju i szczęśliwie. Dużo, dużo zdrówka wam i waszym partnerom również życzę i oby nam się wszystkim w nowym roku spełniły marzenia o dzidzi ♥️

Biedronka87 (offline)

23-12-2019 20:50:06

Konin
Kochane kobitki smiling smiley wszystkim życzę wesołych Świąt, zgodnych i pełnych nadziei na lepsze jutro smiling smiley

MamaKasia2 (offline)

23-12-2019 21:33:49

Legnica
A ja nic nie szykuje, bo Wigilii nie obchodzimy ;P jedynie choinka stoi i prezenty właśnie o
Popakowałam smiling smiley
Ale mimo, że ja ateistka, to życzyć to ja i tak Wam życzę zawsze wszystkiego co najlepsze ! :* trzymajcie się kobitki !! Abyście miały powody do uśmiechu każdego dnia <3

Adz (offline)

23-12-2019 21:42:36

Ja jednak zrobiłam te uszka dzisiaj bo aż mnie nosiło żeby coś porobić. Na jutro zostało tylko sprzątanie smiling bouncing smiley

Ja wam złożę kochane życzenia jutro, dziś mózg już pracuje na niskich obrotach a chcem wymyślić coś mądrego grinning smiley ;*

Paula1671 (offline)

23-12-2019 21:46:48

Warszawa
Cześć dziewczyny smiling smiley
Dawno się nie odzywałam ale dziś zauważyłam coś dziwnego i chciałabym podzielić się tym z wami i zapytać o opinię.
Jutro powinnam mieć @ a testu jeszcze nie robiłam bo nie chce marnować na darmo.
Dziś rano obudziłam się i byłam pewna że mam już @ ale to był sluz w dużej ilości raczej wodnisty. Teraz jak wróciłam z pracy na bieliźnie pozostał zaschniety sluz także w sporej ilości a gdy przycisne brodawke prawej piersi to leci mi z niej płyn. Jeszcze nigdy czegoś takiego nie miałam... Jak myślicie czy to może mieć związek a ewentualna ciąża czy raczej hormony a ja dostaje świra? grinning smiley
Test zrobię po terminie @ pojutrze o ile nie przyjdzie @ smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

23-12-2019 21:50:19

Łódź
No to trzymamy kciuki za dwie kreseczki smiling smiley ale byłby superaśny prezent na święta.

Pewnie wszystko się okaże po terminie @ czy to organizm płata figle, czy nie.

Trzymam kciuki smiling smiley

Ciesz się świętami, rodziną co tam masz a teścik to tak przy okazji zrób hehe winking smiley Głowa sie zajmie świętami to od razu inaczej będzie.


Paula1671 (offline)

23-12-2019 21:54:47

Warszawa
Dziękuję Aga za Twoje słowa bo już się trochę uspokoiłam przed świętami ale teraz mi odbija grinning smiley

Uwielbiam święta i chce je spędzić w miłej atmosferze. Czego życzę także Wam. Podczytuje was cały czas, mam nadzieję że święta będą spokojne i dla Was i dla mnie i owocne w prezenty na które najbardziej czekamy :*

Pogodna_Aga (offline)

23-12-2019 21:56:50

Łódź
Ja tam szczerze wole żarełko niż prezenty grinning smiley Zawsze lubię pojeść a co tam. Może dlatego, że w domu przez wiele, wiele lat ciężko było coś sklecić na obiad i teraz jak mam możliwość popróbowania to tego to owego to czemu nie grinning smiley Zresztą miesiączka to jak drugi żołądek - też trzeba napełnić grinning smiley


Adz (offline)

23-12-2019 22:17:26

Paula trzymam mocno kciuki za pozytywny test ;*
W razie jednej kreski zrób kochana sobie badanie prolaktyny tylko musisz poczytać w jaki dokładnie dzień się robi , z tego co pamiętam na początku cyklu. Wycieki z piersi nie są normalką , więc warto to w razie czego sprawdzić a zazwyczaj za nie odpowiada własnie prolaktyna. U mnie się pojawiły w ciąży owszem, ale po 21 tyg nie wcześniej. Ale nie ma co z góry zakładać problemów bo każdy organizm inaczej reaguje na ciążowe zmiany hormonalne ;* takze kciuki w górę ;*

Aga u mnie to od zawsze różnie z apetytem, albo żołądek bez dna albo jadłowstręt. Zazwyczaj przy @ właśnie to nie miałam ochoty jeść a w normalne dni cyklu owszem ;D
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546970, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.