Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Pogodna_Aga (offline)

13-11-2020 22:28:33

Łódź
Hej
Może się komuś przyda... (oby oczywiście nie)

Gymecentrum zrobiło "promocje" na in vitro. 2 procedury 14 tys + 1 gratis...

Może akurat ktoś z okolic i wykorzysta to info

Pozdrawiam, muszę się wyspać na wizytę, bo mam o 9 winking smiley


niezapominajka14 (offline)

13-11-2020 22:50:19

Szoszowy
Paula no właśnie dzisiaj jest dopiero 3 dzień po podaniu pregnylu i mnie to zdziwiło, że nie ma 2 kresek. Ogólnie nie nastawiam się na ten cykl, bo lekarz powiedział, że endometrium jest za cienkie i spróbuje ten cykl uratować, ale gwarancji nie daje. Mam nadzieję, że się uda przy tych cyklach stymulowanych, bo mój mąż nie chce in vitro. Jeśli dojdziemy do tego punkt to niestety będziemy przerywać starania...

Paula1671 (offline)

13-11-2020 23:28:59

Warszawa
Niezapominajka w takim razie to nie wiem co może być przyczyna, może wadliwy test.. Zgłosiłabym to lekarzowi może on miał taki przypadek i wie o co chodzi. Trzymam kciuki żebyś szybko zobaczyła II i to nie przez pregnyl a ciążę grinning smiley

Lusii24 (offline)

13-11-2020 23:48:51

Aga powodzenia !!

niezapominajka14 (offline)

14-11-2020 08:38:05

Szoszowy
Paula dziękujęsmiling smiley Nie wiedziałam, że starania o bobasa będą z jednej strony tak frustrujące. No nic zobaczymy co dalej powie lekarz.

Aga - trzymam kciuki, będzie dobrze

Biedronka87 (offline)

14-11-2020 09:04:54

Konin
Niezapominajka - owu miałam, wskazuje na to skok temperatury, śluz, szyjka i ból jajników. Myślę że nawet mogły być dwa pęcherzyki. To nie moja pierwsza stymulacja letrozolem i za każdym razem pęcherzyki były dwa i oba pękały, bez pregnylu (przez pół roku miałam monitoringi). Dlatego teraz nawet nie muszę jeździć na monitoring. Biorę jednak duphaston bo progesteron mam na średnim poziomie. Wcześniej miałam luteine ale przez IO zmienił mi na dupka bo luteina ponoć powoduje większe wyrzuty cukru niż dupek. Dzisiaj już temperatura skoczyła s powrotem do 37,05 więc zobaczymy. Może taki mój urok że naturalnie temperatura tak mi skacze, a to jednodniowe plamienie to jakiś mikrouraz. Nie mam pojęcia.

Co do pregnylu, gdy miałam stymulacje clo to raz miałam podany pregnyl, ale nie robiłam testu by sprawdzić czy działa. Napewno nie zadziałało na mnie clo (pęcherzyki nie rosły), dlatego zmienił mi na letrozol. Później miałam przerwę w stymulacji i wróciły moje naturalne owu z jednym pęcherzykiem. By zwiększyć szanse znowu wróciłam do letrozolu.

Aga, powodzenia smiling smiley

Sylke, co u ciebie? Robiłaś test lub betę?

Klaudia9212 (offline)

14-11-2020 09:32:40

Biedronka Duphaston ie wypływa na temp. Pisze w ulotce ☺️ Tak samo pisze ze nie blokuje owu jakby się przesunęła bo to jest sztuczny prog ☺️

Trzymam kciuki ze to był „ten spadek” smiling smiley


A ja w końcu mam @ i 2 dc smiling smiley w nast piątek wizyta u gino. Mam duża nadzieje i jeszcze większe obawy sad smiley boje się jak nigdy, mowilam o tym mężowi a on luzak ze będzie ok. No a ja mam lęki w tej sprawie sad smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-14 09:35 przez Klaudia9212.

Pogodna_Aga (offline)

14-11-2020 10:51:58

Łódź
No i dupa dziewczyny...

Wizyta kontrolna na USG 1 pęcherzyk 21 mm, reszta nie urosła...

Ja to mam jednak "szczęście".

Procedura odwołana.

Także minka ciesz sie, że chociaż miałaś szanse podejść do procedury winking smiley


Klaudia9212 (offline)

14-11-2020 11:13:48

Aga tak mi przykro sad smiley i co dalej sad smiley w następnym cyklu kolejna stymulacja?

Biedronka87 (offline)

14-11-2020 11:15:57

Konin
Aga... Kurcze... Szkoda... A byłaś stymulowana czymś?
Ale mimo wszystko pecherzyk jest, więc pozostaje próbować naturalnie smiling smiley
Mój gin opowiadał mi historie że kierował już swoją pacjentke na in vitro, bo miała bardzo słabe AMH i in vitro było ostatnia szansa. Ale ona jeszcze zwlekała, że zapisze się za miesiąc, potem czekała na wizytę, nastawiła się że może rzeczywiście inaczej się nie da i nagle zaszła w ciążę naturalnie. Ma 36 lat i wg AMH za 3-4 lata wejdzie w stan menopauzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-14 11:16 przez Biedronka87.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.