Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Sylke (offline)

12-11-2020 12:30:33

Gdynia
Cześć dziewczyny,
Czytam forum regularnie i kibicuje każdej z Was. Jakiś czas temu tutaj pisałam, ze tez się staram. I tak trwa to już 1,5 roku...
Zdążyłam już zrobić szereg badań hormonalnych, hsg, badanie nasienia partnera, poza wyższym tsh wszystko w normie.
Dzisiaj powinnam dostać miesiączkę, dlatego postanowiłam zrobić test. Ku mojemu zdziwieniu wyszła kreska ... ale po czasie dłuższym niż 5 minut.. myśle ze minęło z 10 bo poszłam do komputera powiedziałam chwile i wróciłam do łazienki. Zrobiłam drugi .. wyszła bardziej blada kredka, tez po jakichś 7 minutach.
Jak myślicie czy testy są nieważne czy jest nadzieja?
Sorry za chaos, postaram się w następnym poście usystematyzować moje starania ..
proszę o porady
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-12 12:31 przez Sylke.

Kami1988 (offline)

12-11-2020 13:49:01

Piła
Kreska jest piękna! Prawdę beta powie, dlatego polecam uderzyć do laboratorium i się upewnic - calym serduchem życzę ciąży!!
Powodzenia

Lusii24 (offline)

12-11-2020 16:19:57

Leć na betę najlepszy sposób bez zastanawiania się bo kreska ładna , trzymam kciuki !!

Dostałam dziś opis HSG żenada w jednym zdaniu ...
„ macica w wyraźnym pochyleniu ,jamą macicy o gładkich obrysach ścian , niezakontrastowano jajowodów „ o to cały opis .. ciekawe co w poniedziałek powie na to lekarz ...

Biedronka87 (offline)

12-11-2020 17:19:46

Konin
Sylke kreska piękna smiling smiley leć na betę i koniecznie pochwal się wynikiem.

Lusii strasznie to wszystko dziwne. Tez jestem strasznie ciekawa co powi ci lekarz i najważniejsze - co z tym zrobić, jak poprawić.

Pogodna_Aga (offline)

12-11-2020 17:53:57

Łódź
Dziewczyny piguły to ze mnie nie będzie grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Najpierw nie mogłam ustawić tej dawki, powinno iść lekko a to mniej więcej tyle siły musiałam użyć co przy odkręcaniu butelki z wodą wielkie oczy A potem zapomniałam, że trzeba chwile poczekać jak się poda lek no i kropelka mi wypłynęła grinning smiley

A do dupy z tym ! grinning smiley


Cytuj
Sylke
Cześć dziewczyny,
Czytam forum regularnie i kibicuje każdej z Was. Jakiś czas temu tutaj pisałam, ze tez się staram. I tak trwa to już 1,5 roku...
Zdążyłam już zrobić szereg badań hormonalnych, hsg, badanie nasienia partnera, poza wyższym tsh wszystko w normie.
Dzisiaj powinnam dostać miesiączkę, dlatego postanowiłam zrobić test. Ku mojemu zdziwieniu wyszła kreska ... ale po czasie dłuższym niż 5 minut.. myśle ze minęło z 10 bo poszłam do komputera powiedziałam chwile i wróciłam do łazienki. Zrobiłam drugi .. wyszła bardziej blada kredka, tez po jakichś 7 minutach.
Jak myślicie czy testy są nieważne czy jest nadzieja?
Sorry za chaos, postaram się w następnym poście usystematyzować moje starania ..
proszę o porady
[link widoczny po zalogowaniu]

Wow no na 1 zdjęciu ewidentnie jest kreska.

A co mówi ulotka?

W moich testach zawsze było, żeby traktować test powyżej 5 min jako nieważny... Może przy Twoim trzeba poczekać dłużej??

Ale byłby zwrot akcji...

Trzymam kciuki by to jednak było to... Trzymam cholernie cholernie mocno!!






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-12 17:57 przez Pogodna_Aga.

Sylke (offline)

12-11-2020 19:01:26

Gdynia
Pogodna_Aga dlatego właśnie się nie nakręcam .. chociaż nigdy mi nawet cień cienia nie wyszedł, a tu różowa kreska jest ..
jestem na cyklu stymulowanym i jest to drugi cykl po hsg, dodatkowo od tego cyklu biorę acard na rozrzedzenie krwi i lepsze ukrwienie macicy, bo lekarz podejrzewał, ze dochodzi do zapłodnienia, ale zarodek nie może się zagnieździć.
Jutro idę na betę i ponawiam test sikany z rana.

Pogodna_Aga (offline)

12-11-2020 20:43:36

Łódź
Cytuj
Sylke
Pogodna_Aga dlatego właśnie się nie nakręcam .. chociaż nigdy mi nawet cień cienia nie wyszedł, a tu różowa kreska jest ..
jestem na cyklu stymulowanym i jest to drugi cykl po hsg, dodatkowo od tego cyklu biorę acard na rozrzedzenie krwi i lepsze ukrwienie macicy, bo lekarz podejrzewał, ze dochodzi do zapłodnienia, ale zarodek nie może się zagnieździć.
Jutro idę na betę i ponawiam test sikany z rana.

Trzymamy kciuki !!

Daj znać jak betka smiling smiley

Wszystkiego dobrego!

Może przełamiesz u nas na wątku te niekorzystne wiadomości i nie bez przyczyny tu trafiłaś smiling smiley


Biedronka87 (offline)

13-11-2020 07:11:36

Konin
Sylke daj znać jak test i beta smiling smiley trzymam mocno kciuki smiling smiley

Ja po owu zaczęłam brać duphaston 2x1 (kończę go brac w niedzielę). Wczoraj 8 dpo temperatura mi spadła z 37,1 do 36,9 i dostałam brunatnego plamienia. Dzisiaj 9dpo i temperatura 36,85 czyli powoli spada. Przy luteinie zawsze miałam stała temperaturę i spadała dopiero po odstawieniu. Myślałam że duphaston działa tak samo a tu nie wiem... Czyżby tak szybko @ przyszła? Dodam że miałam stymulacje letrozolem.

niezapominajka14 (offline)

13-11-2020 19:43:48

Szoszowy
Biedronka, a brunatne krwawienie nie świadczy o cyklu bezowulacyjnym (w zasadzie plamienie)? Kiedyś miałam parę dni przed @ takie plamienie i gdzieś wyczytałam, że to świadczy o cyklu bezowulacyjnym, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Mam jeszcze pytanie, 10dc podałam sobie Pregnyl 5000j i wczoraj bolał mnie jajnik, ale żadnego śluzu, który by wskazywał na owu nie było. Dzisiaj zrobiłam sobie test ciążowy, który powinien wyjść dodatni, bo jeszcze w organizmie utrzymuje się pregnyl, ale nawet test wyszedł ujemny. Myślicie, że zastrzyk coś zadziałał?

Paula1671 (offline)

13-11-2020 20:34:51

Warszawa
Niezapominajka tak w ciemno to trochę ciężko stwierdzić. Ja na cyklu stymulowanym musiałam mieć obowiązkowo monitoring, chodziłam od 10dc i oglądałam jak duże są pęcherzyki na tej podstawie dopiero był podawany pregnyl, po jego podaniu chyba w ciągu 24h pęka pęcherzyk i mnie mocno w tedy bolały jajniki. A później szlam znów potwierdzić czy pęcherzyki popękały.
Nie wiem po ilu dniach od podania zrobiłaś test? Chyba że przegapiłam. Ja raz tylko sprawdzałam czy faktycznie wyjdzie pozytyw i jakoś po 10 dniach od podania była kreska w miarę wyraźna i ślę łudziłam że zostanie ale nie została i do terminu @ już znikła..
Ale mam nadzieję że się uda bardzo szybko zajść w ciążę smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.