Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Soniaa25 (offline)

02-11-2022 09:25:07

Wrocław
Minka ja na baby shower dostałam kokon i u nas mega się sprawdził jak na początku mały w salonie z nami był na na kanapie spal w kokonie w ciągu dnia i tak nawet do pół roku nam służył. Oprócz tego ręcznik po kąpieli bambusowy [link widoczny po zalogowaniu]. My dostaliśmy taki i jest genialny, w ogóle nie zostawia "paprochów" na ciele maluszka i wchłania wodę także ja polecam xd z mniejszych rzeczy to pieluszki, gryzak, książeczki kontrastowe. Miś szumis nawet jak szum nie podziała to jak dziecko starsze to miś może być po prostu przytulanką. Jeszcze rożek jest spoko prezentem. Nam na początku mały zasypiał jak był spowijany rożkiem tylko musi on być miękki bo niektóre są takie niefajne, sztywne. Byłam u koleżanki na baby shower to dostała też jakąś kamerkę, nebulizator i termometr elektroniczny także też spoko i przydatne na długo rzeczy.

Soniaa25 (offline)

02-11-2022 09:30:07

Wrocław
Jeju Kamili strasznie mi przykro, że tyle przeszłaś...mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dobrze. Trzymaj się dzielnie! :*

Martula92 (offline)

02-11-2022 20:25:00

Łazy
Kamii mam nadzieję, że Wasza diagnostyka pójdzie do przodu i dowiecie się jak można Wam pomoc. Przykro mi, że tak się wydarzyło...

Mój M byl dziś u urologa i wstępnie mu powiedział, że zdrowy chłop. Ale stwierdził, że w szpitalu ma lepsze usg i dla pewności jeszcze tam mu wszystko dokładnie sprawdzi.
My ogólnie trochę odpuściliśmy i przez 5 msc olaliśmy wszystkich lekarzy. Teraz znów wracamy po pomoc... Jak rzeczywiście wszystko urologicznie będzie ok to znów trzeba będzie jeździć do androloga :/

Justyna97 (offline)

09-11-2022 09:51:21

Mielniki
Dziewczyny a co tu taka cisza...
Ja wczoraj byłam na wizycie pierwszej w 6+1.
Było już serduszko. :-)
Teraz mam dopiero za 4 tyg czyli 5.12

Adz (offline)

11-11-2022 17:10:27

Justyna jeszcze raz gratulacje i zdrówka dla was ;*

Ja ostatnio mam bardzo intensywny czas, dlatego tak mało się odzywam. I staram się uporządkować trochę swoje życie grinning smiley także nie ma mnie wogole w internecie zbyt wiele smiling smiley

Soniaa25 (offline)

29-11-2022 12:35:06

Wrocław
Ale cisza tu nastała... napiszcie co u was!

Adz (offline)

29-11-2022 15:55:50

U mnie jakoś leci, zaczęłam już ogarniać dom przed świętami xd a tak ogólnie to czuje się całkiem nieźle grinning smiley

A co u Ciebie Sonia ? ;*

Soniaa25 (offline)

29-11-2022 16:07:39

Wrocław
W sumie niby dzień jak co dzień, ale codziennie coś nowego. Mały zaczął w końcu raczkować i sam siadać no i oczywiście też już wstaje przy meblach, ani na chwilę nie można go spuścić z oka. Dziś wyjęłam ozdoby świąteczne i pomagał mi przystrajać haha czas strasznie szybko leci, nie wiem nawet kiedy ucieka...masakra. Poza tym to wszystko dobrze. Od kwietnia wracam do pracy najprawdopodobniej na pół etatu póki co. Jakoś z mężem będziemy się wymieniać i zajmować małym. Plus pracy zdalnej taki, że jakoś to ogarniemy oboje. W sumie nie ma innego wyjścia dopóki nie pójdzie do żłobka.

Minka a co u Ciebie? Jak Ty się czujesz?

Soniaa25 (offline)

05-12-2022 09:42:02

Wrocław
Minka nie odzywasz się ...mam nadzieję, że wszystko u was dobrze

minka170 (offline)

05-12-2022 16:01:39

Wrocław
Cześć Kochane, przepraszam ale mialam młyn. Organizowałam to baby shower na ponad 25 kobiet. Mialam sporo pracy. Dużo dekoracji zrobilam sama. Dostalam tyle pięknych prezentów. Robilam jeszcze dwa projekty dodatkowe, no i ogólnie ciagle cos robie, biegam itd. To moje dziecko to chyba będzie bardzo aktywne , bo za dużo spokoju nie zaznaje przy takiej matce LOL
Czuje się dobrze. Przytyłam już 11kg, kończymy 29 tc aktualnie. Chodzę do fizjo, super są te wizyty. No i poki co jestem dalej zagrożona cesarka, bo mam te krwiaki ciagle - zatoki naczyniowe przez które przepływa krew, więc boja się krwotoku przy porodzie u mnie.

Sonia, ale już Twój synek jest duzy! Ekstra. Taki czas z dzieckiem. I jak to zleciało, że już od kwietnia do pracy...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.