Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Justyna97 (offline)

16-08-2022 08:31:39

Mielniki
Dziewczyny, czy któraś z was brała clostilbegyt od 7 do 12 dc? Czy jest szansa na jakieś pęcherzyki większe?
Na wizycie lekarz zaproponował inseminacje, ale musimy zrobić badania. I przepisał jeszcze na ten miesiąc clostilbegyt właśnie od 7-12dc. Jutro jest 14dc i mam na wizytę. Zastanawia mnie czy w tak krótkim czasie cokolwiek urosło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-08-16 08:32 przez Justyna97.

minka170 (offline)

16-08-2022 13:44:19

Wrocław
Sonia, ja to już mam zapłacone. Nie pytałam, bo się dobrze czuję, a teraz się zaczęłam bać, że nie pozwoli mi jechać ;p
A ja właśnie czytałam, że często w ciąży w podróży lekarze przepisują kobietom leki przeciwzakrzepowe, żeby się zatory nie zrobiły, więc myślałam, że u mnie to na plus smiling smiley

Jak minął Wam weekend?
Ja chorowałam, więc u mnie średnio. Ale wczoraj mąż wziął się za malowanie sypialni, więc będzie pięknie i czyściutko w końcu smiling smiley

Kami, odezwij się do nas, proszę i powiedz, jak się czujesz i czy umówiłaś się do immunologa...
Aga, Biedronka co u Was? Nie słychać Was tu w ogóle.

Soniaa25 (offline)

16-08-2022 15:22:05

Wrocław
Rozumiem Minka, że zapłacone ale w ciąży warto jednak konsultować wszystko bo jednak chodzi też o dziecko więc lepiej moim zdaniem zapytać i nie mieć żadnych wątpliwości...ale oczywiście Twoja decyzja smiling smiley

Ja już się wykurowalam, ale niestety mały się ode mnie zaraził...mieliśmy 3 nieprzespane noce bo wybudza się z płaczem. Litry kawy i jakoś leci...

Biedronka87 (offline)

16-08-2022 18:40:39

Konin
Hej smiling smiley ja jestem i czytam co u Was bo u mnie starania zakończone. Pracuje w domu, na własnej działalności, mam sklepik www.butikmaluszka.pl, poza tym pisze artykuły naukowe i teraz projektuje też ogrody. Buduję dom i tak jakoś czas leci.

Justyna ja brałam clo i zamiast 1 pęcherzyka były 3, ale w moim wypadku to nic nie dało bo były albo puste albo słabej jakości (ale to dopiero wyszło przy staraniu o in vitro).

Justyna97 (offline)

17-08-2022 09:09:18

Mielniki
Ja biorąc clo od 3 do 7 dc też wyhodowałam 3 duuuże pecherzyki, które pękły ale się nie udało. Teraz zaczynamy przygotowania do inseminacji i lekarz przepisal clo od 7 do 12 dc zastanawiam się czy cokolwiek urosło. Dzis mamy 14dc i idziemy na wizytę. Przegadamy inseminację i wgl.

minka170 (offline)

17-08-2022 09:11:58

Wrocław
Sonia, masz rację. Jakoś nie brałam pod uwagę, że lekarz może w ogóle zabronić... zapytam jak będę w piątek na wizycie smiling smiley Nie wiem nawet, czy jakieś dodatkowe ubezpieczenie wykupić. Jeszcze mi ekuz wyszedł, a ja nie zauważyłam sad smiley Muszę złożyć wniosek.
Jak synek dziś? Lepiej troszkę?

Biedronka, spełniaj się w tym, co robisz smiling smiley Projekty ogrodów są teraz mega na topie i w mojej okolicy kosztują sporo pieniążków. Nie wiem, czy drążyć czy nie ale nie rozumiem trochę. Miałaś punkcję, że wiesz, że oocyty są słabej jakości? Mój gin pamiętam, że mi mówił, że tak ocenimy moje jajeczka, bo podejrzewał, że skoro nie dochodzi do zapłodnienia, to mam je słabej jakości. Po punkcji uzyskaliśmy aż 15, no ale problem był z zapładnianiem...i teraz na dwoje babka wróżyła albo jajeczka, albo plemnik. Nie dowiem się już.

Ja już się nie mogę doczekać piątku, już tak niewiele czasu zostało.

Soniaa25 (offline)

17-08-2022 12:06:47

Wrocław
No Minka nie chciałam tu wyjść na taką co się wtrąca czy krytykuje xd broń boże! Tylko lepiej zapytać bo pewnie jechać nie zabroni ale może poradzi właśnie jak przetrwać taką długą podróż i Ty też dopytasz jak to właśnie z tą heparyną. Także lepiej o wszystkim po prostu informować winking smiley

U nas synek już lepiej, trochę kaszle tylko. W nocy niestety śpi niespokojnie, często się wybudza więc jeszcze podejrzewam ząbkowanie ale wszystko teraz naraz wie nałożyło więc ciężko stwierdzić bo ogólnie dziąsła ma normalne i nie pcha nic do buzi jakoś szczególnie i apetyt na szczęście ma i je normalnie. Masakra ile to trzeba się domyślać przy dziecku co mu dolega ...

Już też nie mogę się doczekać Twojej wizyty:* będzie wszystko dobrze!

Adz (offline)

17-08-2022 13:10:52

Justyna , ten lek wywołuje owulację więc skoro raz się udało wyhodować to raczej i tym razem się uda tylko zwyczajnie owulacja może być troszkę później. Trzymam kciuki żeby tym razem wam się udało ;*

Biedronka cieszę się że nadal tutaj jesteś, no i że się rozwijasz. A jak się czujesz ? Wszystko w porządku ? Pytam ogólnie a nie w aspekcie starań.

Minka trzymam kciuki za wizytę i koniecznie daj znać po ;*

Sonia znam to niestety xd i chodzenie do lekarza bo myślisz że coś dolega a tutaj "to od zębów". No cóż , oby maluszek wam wyzdrowiał jak najszybciej ;*

Soniaa25 (offline)

17-08-2022 17:06:50

Wrocław
Nooo dokładnie Adz...wszystkiego trzeba się domyślać na tym etapie jeszcze xd a mąż chciał ostatnio żebym przespała sobie noc i wziął małego do salonu żeby z nim spał to masakrycznie mu płakał...być może jest przyzwyczajony że to ze mną śpi w nocy...bo co prawda marudzi mi czasami i wybudza się ale nie płacze yawning smiley ja już się boję co to będzie jak pojedziemy do Chorwacji haha no ale wolę myśleć negatywnie i się pozytywnie (mam nadzieję) zaskoczyć.

Adz (offline)

17-08-2022 17:56:39

Moja na takim etapie to taty w nocy nie akceptowała, a jak się przebudzila z drzemki w dzień i zobaczyła że nie ma mnie to był płacz , tata nie wchodził w grę xd teraz trochę inna bajka bo odkąd nie kp to nie budzi się w nocy a i tata ją uspal kilka razy. No ale jak była młodsza to tylko mama i mama ... Jak miała ok 1,5 - 2 lat a jeszcze karmiłam to zdarzało się że budziła się po 8-10 razy w nocy, wstawała o 4-5 rano a jeszcze potrafiła tego samego dnia obudzić się np koło 22-23 jak ja kladlam się spać i nie spać do 5 rano. Wtedy bez taty by się nie obeszło bo mi się już koło 2 w nocy głowie kręciło z tego nie wyspania. Na szczęście ty nie karmisz piersią i mam nadzieję z ominą Cię takie cuda xd bo u nas po odstawieniu dosłownie ręką odjął takie wstawanie co chwilę i dziwne pobudki. Po kilku dniach dosłownie przestała się budzić w nocy a zęby nadal szły.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.