Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Soniaa25 (offline)

08-07-2022 20:35:02

Wrocław
Justyna a ile minęło od zastrzyku dni i ile już bierzesz dupka? Po duphastonie miesiączka może przyjść od kilku dni do nawet do 2 tygodni. Warto zrobić po prostu beta hcg z krwi smiling smiley ja robiłam w dniu odstawienia bo lekarz tak kazał bo jeśli byłaby ciąża to miałam kontynuować branie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-07-08 20:36 przez Soniaa25.

Justyna97 (offline)

08-07-2022 20:56:47

Mielniki
Zastrzyk 27.06 a dupka biorę od 30.06 tak zalecił lekarz. @ mam co 26 dni ( zazwyczaj). Po badaniu Sono HSG miałam 2x co 28.
Nie mieszkam w mieście i nie mam możliwości zrobienia beta HCG jutro. Jedynie w poniedziałek po południu najprędzej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-07-08 21:07 przez Justyna97.

Soniaa25 (offline)

09-07-2022 18:26:27

Wrocław
Justyna to nie wiem, sikany zrób test winking smiley chyba już nie powinien wyjść w nim zastrzyk

Justyna97 (offline)

09-07-2022 20:46:52

Mielniki
Soniaa25 sikany robiłam dziś rano i negatywny. Objawy mam jak na okres, ale to mogą być równocześnie objawy ciąży. Jestem jedynie bardziej śpiąca, szybciej się męczę, ale to może skutek uboczny tabletek.

Soniaa25 (offline)

10-07-2022 12:35:59

Wrocław
To Justyna dla pewności zostaje Ci po prostu beta hcg.

Justyna97 (offline)

10-07-2022 12:48:24

Mielniki
Niestety już nie muszę, dziś rano przyszła @. ☹️

minka170 (offline)

11-07-2022 09:08:52

Wrocław
Justyna, ja się kiepsko znam na clo, zastrzykach i dupku, ale myślę, że beta byłaby dokładniejsza niż testy. Tak jak robiła Sonia. A najlepiej to testy i beta, bo bywają błędy w laboratorium jak wiem sama na swoim przykładzie.

A no właśnie, jutro mam tego docelowego lekarza i go zapytam w końcu o wszystko, czego mi tamten nie był w stanie powiedzieć. Mam małą zagwozdkę, bo taki steryd obniżający odpowiedź układu immunologicznego mam brać jeszcze tylko tydzień, a tyle kobiet bierze co najmniej do 10 tygodnia, żeby zapobiec ewentualnemu poronieniu i właśnie też chcę o to zapytać. Czy z racji być może problemu immunologicznego mojej niepłodności, nie powinnam brać go trochę dłużej, żeby organizm nie odrzucił zarodka. W ogóle to według kalendarza kończę już 8 tydzień, strasznie to szybko leci, oby tak do 12 szybko zleciało...później bardziej odetchnę. A teraz będę powoli schodzić z leków i to mnie trochę przeraża, bo to też będzie szok dla organizmu i żeby wszystko było ok.

Jak Wasz weekend? smiling smiley

Soniaa25 (offline)

11-07-2022 10:38:28

Wrocław
Justyna właśnie przy stymulacji warto w dniu odstawienia dupka robić betę żeby wiedzieć czy go odstawiać na pewno czy brać dalej. Testy mogą wyjść fałszywie dodatnie po zastrzyku jeśli są robione szybciej. Mam nadzieję, że następny cykl wam się uda! Powodzenia!

Minka będzie dobrze! Ale oczywiście rozumiem Twój stres. To czekamy na informacje co tam jutro doktor powie winking smiley u nas męczące dni ...a właściwie miesiące. Synek jest bardzo wymagającym dzieckiem haha bardzo ciężko go że tak powiem zadowolić yawning smiley ciągle coś mu nie pasuje i tak od 2 miesięcy w ciągu dnia jest marudny, płaczliwy, ma kłopoty z drzemkami....i nie jest to z powodu przebodzcowania bo codziennie robimy to samo z nim ...a jak zdarzy się że ktoś nas odwiedzi albo my gdzieś jesteśmy to wręcz wtedy jest z nim lepiej ...wiem może w te stronę że za mało bodźców...masakra. Czekam aż z tego wyrośnie...plecy mi składają od noszenia i muszę ogarnąć fizjo koniecznie ...miałam ćwiczyć żeby wrócić do formy a sił mi brak dosłownie odcina mi prąd....na szczęście wieczory są już spokojne i noce. W dodatku się przeziębił więc jeszcze ciekawiej xd na szczęście gorączki nie ma

Kami1988 (offline)

11-07-2022 13:13:00

Piła
Witajcie...
Dawno ale to dawno mnie tu nie było..

Zacznę od Ciebie Minka - moje NAJSZCZERSZE GRATULACJE!!! Ogromnie się cieszę, że Wam się udało.
Rosnijcie zdrowo!
Aga jak na swoim?
Pozdrawiam Was WSZYSTKIE SERDECZNIE, moje forumowe koleżanki smiling smiley
Teraz miałam dłuuuuuuższą od forum ale wczesniej czytalam systematycznie Wasze wiadomosci. Staralam się w miarę Was nadrobic smiling smiley

minka170 (offline)

12-07-2022 13:06:17

Wrocław
Sonia, wczoraj męża kuzynostwo opowiadało, jak to pierwsze dziecko dało im popalić, a drugie aniołek. I oni się śmieją, że nie ma lekko, każdy ma przeżyć to co oni i chociaż jedno dziecko musi marudzić ;p A u nich były non stop kolki, bóle brzucha, bo dziecko miało problem z kupką...
Jak synek, już zdrowszy? Nie dziwię się, że masz bóle kręgosłupa, nie jest prosto nosić maleństwo, bo to obciąża mocno. Zresztą on już też taki malutki nie jest i będzie rósł. Może faktycznie jakieś ćwiczenia znajdziesz właśnie na ten kręgosłup? A z tym fizjo to chciałabyś do kogoś pójść, żeby Cię rozmasował i pokazał, jak ćwiczyć?

Kami, dziękuję. Udało się, ale z pomocą zabiegu. Niemniej jednak cieszę się jak głupia, choć dalej mało dowierzam temu, bo tak naprawdę niewiele w moim samopoczuciu się zmieniło smiling smiley
Co u Ciebie? Ty pisałaś o heparynie coś kiedyś. Lekarz wprowadził Ci ją jakoś?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.