Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Adz (offline)

31-08-2021 21:39:45

Niestety nie wszystko da się wyleczyć dietą wyluzowaniem. Powody niepłodności są tak indywidualne że choćby każda z nas drugą pouczała co musi robić to i tak każda zajdzie w ciążę wtedy kiedy ma zajść. A to że wypisujemy (też to robiłam) co tam się działo w TYM cyklu też nie uczyni że jak zrobi to ktoś inny to napewno się uda. Każdy przypadek jest całkowicie indywidualny moim zdaniem i owszem można wypróbować te dietę czy coś innego ale nic nie daje pewności.

Dziewczyny całe te ministerstwa u nas to jakaś jedna wielka porażka. Wszystko byle człowiek czuł się winny i żył w stresie. Sory, moim zdaniem to nie nasza wina że państwo na każdym kroku nas okrada i przez to nie stać nas zwyczajnie na to żeby zacząć rodzić dzieci jako dwudziestolatki i mieć więcej dzieci niz ileś tam. Myślę ze u siebie powinni szukać powodów decyzji społeczeństwa a nie zganiać winę na nas i robienie kariery. Nasza władza lubi rodziny wielodzietne, alkoholowe, nieogarnięte. Głupimi i naiwnymi ludźmi łatwiej jest sterować, zrobią wszystko byle zasiłek się zgadzał a jeszcze podziękują bo tamci nic nie dali a Ci to takie kokosy... Szkoda słów.

Soniaa25 (offline)

01-09-2021 06:33:26

Wrocław
Racja Adz...coś w tym jest, że nasza wina. Kiedyś czytałam właśnie jakiś tekst, że takie mamy społeczeństwo, które żyje na zasadzie "aa jakoś to będzie" no to mamy właśnie to JAKOŚ z taką władzą...ludzie nie głosują bo uważają, że to ich nie dotyczy i niestety są tego konsekwencje. Milczą i udają, że nie widzą jak komuś dzieje się krzywda, dając na to tym samymi przyzwolenie...wszystko zaczyna się od takich "małych" z pozoru rzeczy. No mam nadzieję, że to się jednak w końcu zmieni ;(

minka170 (offline)

01-09-2021 08:41:50

Wrocław
Ale mi przypomnialyscie historie ze studiow. Kiedyś rozmawialam z takim kolesiem w tramwaju. I ja ogolnie daję się ponieść dyskusjom czesto... grinning smiley i on ze nie będzie chodził głosować,bo wyjeżdża po studiach z tego kraju, że tu jest syf itd. Więc się wkurzylam i zaczelam go opieprzać, że jak każdy tak będzie robił, to się nic nie zmieni. I jak wychodziłam jakas starsza kobieta złapała mnie za rękę i do mnie, że chce na mnie popatrzeć, bo takie mądre rzeczy mowie. A tamten spalił takiego buraka grinning smiley No i po studiach idiota nigdzie nie wyjechał ....

Co do staran to tak jak piszecie. Nie ma złotego lekarstwa, które by działało się nas wszystkie... A mówienie o wrzuceniu na luz tez doprowadza mnie do szału, choć uważam, ze moze w moim przypadku miałoby to sens.. Chociaż ja już naprawdę odpuściłam. Kiedys to masakra, jak sobie to przypomnę... Moi sąsiedzi starali się 5 lat i nagle wlasnie po tych 5 się odblokowali. Nie wiedzą dlaczego...

Soniaa25 (offline)

01-09-2021 08:56:29

Wrocław
No właśnie o tym mówię Minka...tak ludzie niestety do tego podchodzą, że niby mają w dupie i nic ich nie dotyczy, nawet nie myślą o tym, że tu też chodzi o życie przyszłych pokoleń w tym kraju...egoizm sad smiley

Już o tym luzie lepiej nie gadać...ile ludzi tyle różnych historii i to mega indywidualne i ciężkie przede wszystkim...to wiemy sad smiley

minka170 (offline)

01-09-2021 10:13:00

Wrocław
Macie cos na ocieplenie tych burych dni. Śniadanko na plaży na Lazurowym we Francji. Proszę się nie czepiać moich niedomalowanych paznokci, ale nie chce mi sie. Mam wakacje grinning smiley
No i wracamy już powoli, buu sad smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Pogodna_Aga (offline)

01-09-2021 10:22:58

Łódź
Hej. Ja wciąż w Grecji. Pogoda wspaniała po 35 stopni i jestem tu jeszcze do końca tygodnia no ale wiadomo szybko mija urlop. @ zaatakowała wczoraj więc lipa i znow walka z tamponami, bo ja ich nie lubię. Za to pływania nie mogę sobie odmówić.

Kami
Szkoda że nie wyszło. Jak dla mnie to trzebaby poszperać porządnie w immunologii...

Ciężarne nasze kochane. Zdrówka dla pociech waszych. Super że zagladacie.

Też mam po dziurki w nosie tych starań i tych lat w nerwie, stresie itp.


Soniaa25 (offline)

01-09-2021 10:55:53

Wrocław
Jeju Minka ale raj!!!! Kocham Lazurowe Wybrzeże i wyobraź sobie że dziś mi się śniło hahah a tu wysyłasz fotkę. Odpoczywajcie jak najwięcej i łapcie te piękne widoki tam!

Aga Ty tak samo w Grecji! Szkoda, że Cię tam @ dopadło ;/

minka170 (offline)

01-09-2021 12:15:52

Wrocław
Aga, ale upały, szok. Tu jest około 30 i jest gorąco, a ponad 30 to makabra. Ale wrócisz opalona na pewno ;*
Szkoda,ze @ na urlopie, to nigdy nie jest przyjemne sad smiley

A co do immunologii to jest temat rzeka. Ciezko isc w tym kierunku i ciężko znaleźć w ogóle jakas dobra ścieżkę.

Haha, Sonia, widzisz to jakaś telepatia czy cos takiego. My się już tutaj dobrze znamy grinning smiley ja nie przepadam az tak za Włochami, tutaj we Francji plażę i woda są bajeczne i faktycznie lazurowe. Ale myślę,że dystansowo od nas to Chorwacji, Czarnogóry i Albanii i tak nic nie przebije grinning smiley

Soniaa25 (offline)

01-09-2021 13:02:58

Wrocław
och Chorwacja mi się bardzo marzy! Mam nadzieję, że za rok uda nam się tam pojechać winking smiley a póki co to my za tydzień wybieramy się nad nasze morze na 6 dni żeby trochę otoczenie zmienić i mąż odpocznie xd

Martula92 (offline)

01-09-2021 13:16:33

Łazy
Minka ale pięknie smiling smiley Wypoczywajcie Ty i Aga i łapcie witaminkę D! Przyda się na powrót do Polski grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.