Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

19-07-2021 09:34:53

Wrocław
Sonia, oczywiście że masz prawo. Będziesz się martwiła do końca, a jak się urodzi to jeszcze podwójnie grinning smiley Ale ja postaram Cię tutaj wspierać jak tylko mogę pozytywnie i odgonić te złe myśli :* A co, takie zadanie sobie powierzam ! Jak się czujesz?
W ogóle dziewczyny imiona macie już dawno wybrane? My to mamy już od X lat, jak zaczęliśmy z mężem mówić o takich rzeczach smiling smiley Nam się podoba Helena/Zofia i Wiktor grinning smiley

Biedronka, jak tam budowa, ogród? I bóle już przeszły? :*

Aga, i dobrze że macie wakacje zarezerwowane. Musicie trochę odpocząć, zresetować głowy. Ja myślę, że rozwiązanie się pojawi, co w tej sytuacji dalej robić. U siebie liczę na to samo po wakacjach smiling smiley

Klaudia, nawet weekend wakacji resetuje organizm. A takie remonty w domu też mogą być przyjemne, bo to zawsze jakieś zmiany. Ja uwielbiam coś zmieniać. Już mam tyle planów grinning smiley

No a u mnie teraz taki pełen luz.... tak się cieszę, że to już koniec tych studiów. Na co mi to było ;/ A z naszych tematów to dwa dni temu mnie tak okropnie zaczęły boleć piersi, ten cykl będzie z bólem do samej @. Tak żeby mi nie ułatwiać życia na luzie grinning smiley Ogólnie to planujemy wakacje, jakieś inwestycje, różne takie rzeczy. Nie chce mi się już martwić tym, że się nie udaje...co ja na to poradzę. A do tematu naszego zarodka wrócę po wakacjach.... A no i na taki luz weszłam, że dałam się namówić na weekend na Mazurach motorem z mężulem. Ale oczywiście boję się wypadków, złamania kręgosłupa i innych rzeczy, może jeszcze odwołam grinning smiley Te motory są takie niebezpieczne...

Soniaa25 (offline)

19-07-2021 13:06:40

Wrocław
Dziękuję Minka. No dzis właśnie miałam wizytę i badania prenatalne. Ciężko było doktorowi zmierzyć dziecko bo się jak na złość źle ułożyło i musiałam chodzić po schodach żeby ją/go jakoś rozruszać haha ale ostatecznie na szczęście badania wyszły dobre i teraz kolejna wizyta za 3 tygodnie. Mamy 12 tydzień i 5 dzień. Narazie mogę odetchnąć do kolejnej wizyty oczywiście xd

Soniaa25 (offline)

19-07-2021 15:32:01

Wrocław
Cytuj
Soniaa25
Dziękuję Minka. No dzis właśnie miałam wizytę i badania prenatalne. Ciężko było doktorowi zmierzyć dziecko bo się jak na złość źle ułożyło i musiałam chodzić po schodach żeby ją/go jakoś rozruszać haha ale ostatecznie na szczęście badania wyszły dobre i teraz kolejna wizyta za 3 tygodnie. Mamy 12 tydzień i 5 dzień. Narazie mogę odetchnąć do kolejnej wizyty oczywiście xd

A co imion to dla chłopca na pewno Antoś, a z dziewczynką mam problem bo mi się podoba Marysia, a mąż chce Laurę xd no ale dopóki się nie urodzi to będzie bezimienne hahah wymyślę mu/jej jakiś pseudonim yawning smiley


Ps. Zamiast dać zmień wypowiedź to sobie siebie zacytowałam...wybaczcie ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-19 15:32 przez Soniaa25.

Biedronka87 (offline)

19-07-2021 17:01:35

Konin
Minka u mnie bóle minęły, od czasu do czasu tylko jajnik lekko zakłuje, za to cała twarz mi wypryszczylo :/ ale to chyba przez złe odżywianie bo mam (chyba) nerwice żołądka i mało co mogę zjeść, a na mięso to nawet patrzeć nie mogę.

Co do domu to projekt już mamy, teraz czekamy na adaptacje i pozwolenie więc w najlepszym wypadku w tym roku zaleje fundamenty. Tam gdzie nie będą jeździć auta podczas budowy, urządzam ogród. Co chwila coś dokupuje i dosadzam. Zupełnie się wkręciłam smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

19-07-2021 17:07:46

Łódź
Sonia - wspaniałe info! Jak dobrze, że maluch ma się OK i to już prenatalne? Jejku ale ten czas zaiwania... tylko ja ciągle gdzieś na szarym końcu winking smiley

Rozumiemy Twój strach o każdy dzień, ale wierze, że wszystko jest już na dobrej drodze smiling smiley Zdrówka dla Was !


Klaudia9212 (offline)

19-07-2021 21:23:04

My mamy wybrane dla chłopca winking smiley Poza tym dziś byłam na morfo, wyszło, że wszystko ok. Mogę jeść dalej to paskudztwo (antybiotyk na e.coli) LOL ale bardzo mi mało skoczyło żelazo! Mimo suplementacji (żelazem z witC i żelazem z kwasem foliowym). Dalej mam poniżej 60 ng/ml wielkie oczy wit d3 tez bardO nisko, a wit b12 w połowie, ale chyba tez nisko jak na starania. nie jestem zadowolona sad smiley jeden pozytyw jest taki, że chyba owu była w tym miesiącu, bo w tamtym na pewno nie było LOL jak nie mogę się starać LOL ja to mam szczęście LOL

Biedronka87 (offline)

20-07-2021 22:11:28

Konin
Ja byłam dzisiaj u mojej kuzynki, która za 1,5 miesiąca rodzi. Jestem taka szczęśliwa, że u niej wszystko dobrze, ale jak pokazywała mi te wszystkie ciuszki, łóżeczko, bujaczki, zabawki... To zrobiło mi się tak cholernie smutno... Ale muszę to w sobie przezwyciężyć bo właśnie szykujemy z koleżankami i kuzynkami dla niej niespodziankę Baby Shower smiling smiley

A po wszystkim chyba wyjadę na jakis urlop bo te nerwy i stres mnie wykończą. Dzisiaj ugotowałam psu kurczaka i podczas krojenia mięsa, jak tylko poczułam jego zapach, to zwymiotowałam. A jak wchodzę do pracy do restauracji i czuję jak na kuchni obierają jajka to cofa mnie od wejścia. Jem już normalnie, wszystko, oprócz mięsa i jajek. Nawet jak mam ochotę na kotleta bo wygląda apetycznie, to jak tylko wezmę do ust to wszystko staje mi w gardle. Nawet przez myśl mi przeszło że jeśli kobiety w ciąży mają takie mdłości bez powodu to im strasznie współczuję.

Soniaa25 (offline)

21-07-2021 05:59:15

Wrocław
Biedronka to faktycznie przyda Ci się urlop i mam nadzieję z że choć trochę dzięki temu stres odejdzie. A co do wymiotów to od czego Ci się to wzięło? Też stres aż tak?

Biedronka87 (offline)

21-07-2021 07:34:12

Konin
Myślę że pod wpływem stresu mam nerwice żołądka bo przez tydzień nie mogłam nic zjeść, tylko zupe pomidorowa i piłam cole. Wszystko inne rosło mi w buzi i męczyły mdłości. Teraz apetyt powrócił, ale nadal nie mogę patrzeć na mięso i jajka (chociaż nigdy nie byłam mega fanką tych produktów), odrzuca mnie na sam ich zapach.

Soniaa25 (offline)

21-07-2021 07:36:13

Wrocław
Biedronka biedna Ty sad smiley musisz kochana odpocząć bo się wykończysz sad smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.