Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Martula92 (offline)

14-04-2021 11:47:46

Łazy
Natalia super smiling smiley niech się dzidziuś zdrowo rozwija :* dajesz nam nadzieję kochana <3

Biedronka87 (offline)

14-04-2021 11:49:02

Konin
Natalia super smiling smiley rośnijcie zdrowi a do października to zleci szybciutko smiling smiley nim się obejrzysz będziesz miała dzieciątko na rękach.

Natalia_18 (offline)

14-04-2021 12:20:46

:)
Dziękuję kochane ;*. Byleby do końca spokojnie było , ja też nie wierzyłam że to się kiedyś zdarzy. Pamiętajcie że wiara i nadzieja jest najważniejsza smiling smiley . Trzymam za was mocno kciuki! :*

karinawalczak2000 (offline)

14-04-2021 15:40:04

Bydgoszcz
Jesli chodzi o chorobę Haschimoto - bo sama jestem chora bardzo pomógł mi eBook "Hashimoto -Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy" z poradni sandiet.pl Bardzo duza dawka wiedzy o samej chorobie jak i leczeniu dietą. Polecam równeiż kanał na youtube dziewczyn bardzo duzo wiedzy na temat hashimoto jak i innych chorob tarczycy smiling smiley

karinawalczak2000 (offline)

14-04-2021 15:41:09

Bydgoszcz
Przepraszam kochane miałobyc w innym wątku

Lusii24 (offline)

14-04-2021 19:08:14

Hej kochane wybaczcie ze nie pisałam ale póki co wychodzę z szoku

12.04 beta 2376,31 czyli jest przyrost
Progesteron 9,69 norma w 1 trymestrze od 2,3-147

12 byłam tez u lekarza jest pęcherzyk szok
Jeszcze nie dało się zmierzyć bo. Owulacji to tak max 4 tydzień , idę ponownie na wizytę w piątek zobaczymy jak będzie , póki co mam brać duhpaston 3 razy dziennie

Ale jest cud
Po dwóch latach i rzekomo obu niedrożnych jajowodach

Natalia_18 (offline)

14-04-2021 20:11:49

:)
Lusi ja miałam stwierdzoną nieplodnosc pierwotną, niedoczynność tarczycy, pcos, hiperandrogenizm i cukrzyce typ. 2 + nieregularne miesiączki. Ostatnią miałam we wrześniu 2020r , bez stymulacji , leków tak oto po około 4 latach zaszłam w ciążę. Jestem aktualnie w 12 tyg. Cuda się zdarzają , naprawdę!! :*

Klaudia9212 (offline)

14-04-2021 20:13:57

Martula mnie lekarz się śmiał ze mam mierzyć temp wody mężowi LOL myśle ze nawet możesz wejść i sama zobaczyć czy nie za gorąca. Jeśli dla ciebie będzie goraco to dla niego tym bardziej. smiling smiley spróbuj suplementów. Nie ma się co przerażać. Wizyta u dobrego androloga będzie git. Nam wytłumaczył ze wazna jest ilość wszystkich plemników. Poza tym tak jak pisałam po jedynym badaniu wam nic nie powie. Za miesiąc zróbcie powtórkę. winking smiley nam tez kazał zrobić oprocz seminogramu dodatkowo DFI. Nie zalecił lekow. Miał powtórzyć i wrócić, ale zaszłam ciąże to nawet nie sprawdzał.

Wiem ze to jest szok dla was obojga ale trzeba ochłonąć i spokojnie podejść do tematu. winking smiley

Natalia: super!! Cieszę się smiling smiley

Lusi: gratuluje :* super wieści !!! smiling smiley

Biedronka87 (offline)

16-04-2021 19:12:52

Konin
Lusii jak po wizycie? Bo zrozumiałam, że dzisiaj masz, tak?

Ja dostałam "sympatyczny" telefon od mojego kuzyna, którego żona jest w ciąży, a też starali się kilka lat. Usłyszałam tekst "jak to dobrze ze to ona jest w ciąży a nie ty bo jak ty byś pierwsza zaszła to ja bym miał w domu przechlapane". Nawet tego nie skomentowałam, pogratulowałam i życzyłam wszystkiego najlepszego. Niektórzy to albo nie myślą co mówią albo czerpią przyjemność w dogryzaniu innym.

Martula92 (offline)

17-04-2021 08:52:48

Łazy
Biedronka mega słaby tekst ze strony kuzyna... A my dostaliśmy zdjęcia córeczki kuzyna mojego męża (urodziła się dziś w nocy) ale szkoda, że nie od niego samego tylko od mojej teściowej. I o tym, że spodziewają się 3 dziecka też dowiedzieliśmy się dopiero 1,5 msc temu i też od teściowej. Oni nas podobno nie chcieli urazić.
Ale niestety nie wyszło. Bo takie zachowanie, ukrywanie że spodziewają się dziecka to bylo przykre.... Takie traktowanie nas jak dziwaków? A my naprawdę nikomu nie zazdrościmy i cieszymy się jak ludzie mają dzieci. Z nadzieją, że też się ich doczekamy.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.