Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

09-02-2021 13:07:09

Wrocław
Sonia, fajnie ! My kiedyś więcej wyjeżdżaliśmy, teraz zajęliśmy się tymi staraniami, domem i nam jakoś przeszło... trzeba wrócić do tego smiling smiley

Klaudia dziękuję :*
Ja uważam, że jeśli chodzi o egzaminy to przy pisemnych jest prościej, ale przy testach zakładają, że masz dostęp do materiałów w domu, więc jest dużo pytań, mało czasu żeby w ogóle pomyśleć. Co do teorii to przekaz bez problemu. Ale moje zajęcia praktyczne są zerowe. Nie mam wglądu do danego urządzenia oprócz kilku zdjęć i pomiarów wykonanych przez samego prowadzącego.. Tutaj słabo. Ale na pewno jest taniej, bo odchodzą wyjazdy i przy zajęciach na 7:30 wstajesz 7:29 grinning smiley

Soniaa25 (offline)

09-02-2021 13:32:02

Wrocław
Minka polecam xd na staraniach świat się nie kończy. Ja tam co miesiąc żyje normalnie i planuje wszystko bez myśli o tym, że mogę być w ciąży i plany się posypią xd najwyżej się posypią i tyle hahha

minka170 (offline)

09-02-2021 14:42:47

Wrocław
Tak, ja też już tak. Ale zaczęłam te studia i 3 weekendy w miesiącu mam zajęte...
Nawet nie myślę o ciąży. Nie wiem, kiedy mam dostać okres. Wiem, że w przyszłym tygodniu.
Ale prawda jest taka, że straciłam tak z 1,5 roku życia na przejmowaniu się, że może to ciąża.

A teraz jadę niedługo z moimi dziewczynami z poprzednich studiów, z którymi mam super kontakt dalej, na babski wypad. Jedziemy nad morze, ale się dopiero odstresuję grinning smiley

Soniaa25 (offline)

09-02-2021 16:55:29

Wrocław
Babski wypad zawsze najlepszy xd

Jeju ja mam dziś już apogeum PMS...nerwy nie z tej ziemi sad smiley okropny dupek sad smiley

Martula92 (offline)

09-02-2021 17:02:29

Łazy
Minka gratuluję zdanych egzaminów :-) udanego urlopu dla tych co wyjeżdżają ;-) ja nie mogę się doczekać wiosny. Piękna zima w tym roku ale starczy już grinning smiley ja Wam pisałam, że odpuszczam w tym miesiącu i na początku dziwnie mi było tak nie mierzyć temperatury, nie wpisywać objawów do aplikacji ale to była dobra decyzja. To był tak spokojny czas dla nas, bez spiny, seksu na zawołanie hahah. Wróciłam też do ćwiczeń w Studio Figura i taaak mi tego brakowało :-) Teraz z ciekawości zerknęłam kiedy okres bo nie miałam pojęcia i wychodzi, że za 9 dni ;-) my w marcu na 100 % już jedziemy na badania nasienia. Cieszę się, że w końcu się mąż zgodził :-) ogólnie wraca nam pozytywne nastawienie. Będziemy rodzicami prędzej czy później ale będziemy :-)

Martula92 (offline)

09-02-2021 17:10:16

Łazy
Soniaa współczuję PSM... Kiedys miewałam co miesiąc :/ Masz jakieś sposoby na tego drania? winking smiley a moja mama mnie zawsze wkurzała, bo mi nie wierzyła i mówiła że wymyślam grinning smiley bo ona nigdy czegoś takiego nie miała. Zazdro heh.

Soniaa25 (offline)

09-02-2021 17:32:03

Wrocław
Martula nie mam niestety...tak działa na mnie duphaston sad smiley na szczęście jutro ostatni dzień brania.

Biedronka87 (offline)

09-02-2021 19:24:47

Konin
Sonia sad smiley a przed dupkiem nie miałaś takiego PMS? Trzymam kciuki za twój jutrzejszy test smiling smiley

U mnie powoli już ciągnie podbrzusze jak na @.

Pogodna_Aga (offline)

09-02-2021 19:38:54

Łódź
Cytuj
minka170
A dziękuje Kochane Moje ! Głowa bardzo spokojna. Wracam do domu i aż nie wiem co robić, bo studiów brak póki co grinning smiley Ale w kolejnym semestrze piszę pracę magisterską......

Chyba wszędzie jest ten atak zimy. Wczoraj jak dojechałam do pracy to miałam średnią prędkość z jazdy 17km/h, dziś 45 km/h, także jest coraz lepiej grinning smiley
W ogóle to umówiłam siebie i męża na sesję zdjęciową zimową z okazji walentynek i mamy w niedzielę. Ale zaszalałam smiling smiley

Aga, ja to muszę się dostać do ginekolog, ale nie odebrała wczoraj... Gdzie robisz tą czystość pochwy i chlamydię, prywatnie u gin czy państwowo? Ja myślę, czy się nie umówić państwowo do szpitala, od razu labo pod nosem. Do ginekologa trzeba mieć skierowanie?

Sonia, a gdzie jedziecie w góry? Ja chcę 21.02 wejść na Śnieżnik lub Śnieżkę. Mam nadzieję, że wypali smiling smiley

Ja wymaz z pochwy robiłam na NFZ. Gin mi pobrał, jakoś go ubłagałam. Natomiast chlamydię mam ważną do kwietnia a jak straci ważność do zrobie prywatnie w klinice, bo jak robiłam w Salve to nie robili metodą PCR. Kase zabrali a ja dwa razy zgłaszałam, że musi być metodą PCR... To wole już prywatnie jak mi mają pobrać znów źle...

Do gina nie musisz mieć skierowania.


Soniaa25 (offline)

09-02-2021 19:54:50

Wrocław
Biedronka też miewam, ale nie aż takie xd mnie podbrzusze nie boli o dziwo jak zwykle przed @ czułam taki tępy ból. Dziś tylko zaczęłam czuć napięcie takie w dole bardziej i jak chce mi się siusiu i lekkie kłucia ale bardziej czuję je w plecach yawning smiley no i oczywiście jak się na tym nie skupiam to jest ok winking smiley co ma być to będzie.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.