Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

13-01-2021 08:10:18

Wrocław
Klaudia, gratulacje kochana !! :* Musi być już teraz dobrze, po prostu musi :* Trzymam mocno kciuki smiling smiley

Ale tu się rozpisałyście. Sonia, jak tam? Coś się zmieniło? Ta @ przyszła?

Aga, dużo siły dla mamy. My kobiety to się jednak nacierpimy. Ale kojarzę, że jak byłam dzieckiem, to moja mama też dostała jakiegoś krwotoku właśnie już długo po ustaniu miesiączkowania.
A właśnie ! Może mieć dużo racji Twój lekarz. Mi mówią, że moje jajniki są "bogate". Wyhodowałam aż 15 oocytów i nie przyjął się żaden zarodek, więc mogą być słabej jakości moje komóreczki. Teraz lekarz ma zapłodnić wszystkie pozostałe 9.

Martula, a ten cholesterol to nie przypadkiem całkowity? Bo ja całkowity miałam za wysoki. Tak się wystraszyłam , ale po rozbiciu się okazało, że to więcej mam dobrego niż złego cholesterolu grinning smiley
A co do długich starań, to nie mówię tego w kierunku Ciebie, ale nie cierpię, jak ktoś mówi, że po tylu lat starań to nieźle, że w ogóle ktoś by nie dał rady. Ale przecież jakie jest wyjście? Nie ma innego. Każdy seks przynosi nadzieję, że może jednak. A przecież z seksu nikt nie zrezygnuje grinning smiley

A ja mam tyle na głowie. Już jestem wykończona... jeszcze mam tyle do zrobienia na studia.
W ogóle to jestem ciągle zmęczona. Raz śpię, raz spać nie mogę. Budzę się ciągle zmęczona, w pracy ledwo wytrzymuję do końca dnia. Albo stres, albo może brak magnezu...zaczęłam suplementować. W ogóle kiedyś dieta specjalna, nasiona wszystko, a teraz (może już z rok..) olałam to całkowicie, skoro i tak efektów nie było. Biorę Ovarin tylko i wit. D...

Soniaa25 (offline)

13-01-2021 08:53:57

Wrocław
Minka niestety nadal @ brak, ale wczoraj lekko przez chwilę pobolewal mnie brzuch więc mam nadzieję, że idzie xd ale na dziś udało mi się ustawić doktorka, niech zajrzy co tam. No chyba, że @ pojawi się przed wizytą xd

Kochana faktycznie dużo masz na głowie yawning smiley sen też jest mega ważny, a Ty bidna zarywasz nocki sad smiley to Twój ostatni rok studiów?

Martula92 (offline)

13-01-2021 10:21:19

Łazy
Minka no wiadomo, że nikt nie zrezygnuje smiling smiley Ale ta cała otoczka tego starania o dziecko, badania, dieta, suplementy, mierzenie temperatury, robienie testów owulacyjnych, monitoringi. My to wszystko robimy, a jest wiele kobiet które nie mają pojęcia ile niektórzy robią walcząc o dziecko smiling smiley nie jest łatwo, ale wiadomo kobieta jest siłą i da radę grinning smiley mnie osobiście denerwuje jak ktoś się porównuje, np moja koleżanka mówi Oj tam przesadzasz, ja nic nie mierzyłam, nie brałam i mam 2 zdrowych dzieci. Tylko, że każdy ma inne zdrowie i inną psychikę i przykre to jest.
A ten cholesterol całkowity ma taki wysoki (320) a dobrego ma 45 chyba z tego co pamiętam.

Martula92 (offline)

13-01-2021 10:31:00

Łazy
Ja żałuję, że tak się zafiksowałam na tą ciążę, myślałam że tak szybko pójdzie i zrezygnowałam z ćwiczeń w Studio Figura a naprawdę fajnie mi szło i było już widać efekty. Ale jak jedna Pani się zaśmiała, która tam pracowała, że w sumie po co teraz chodzę, lepiej byłoby po ciąży to stwierdziłam że ma rację i od pół roku już nie chodzę. Ps. Już ta Pani tam nie pracuje hahah. Jak tak klientki zachęcała xd

Pogodna_Aga (offline)

13-01-2021 11:23:13

Łódź
Ah planowałyśmy z mamą razem urlopik, bo mieszkamy w różnych województwach no ale cóż - przecież zdrowie najważniejsze !

Ale miałam sen. Byłam w jakimś hotelu. Basen kryty głęboki, mający taką oszkolną rampe (w środku basenu) by można na nią wejść i płynąć bo takto zakrywało człowieka grinning smiley Pływałam z chłopakiem. Ścigaliśmy się z jakimiś ludźmi. Potem każdy zmył się z wody, bo rozdawali tort. Ja zobaczyłam, że mam jakimś dziwnym trafem forse 100 zł 10 zł 200 zł więc mówie eee schowam to gdzieś. LOL Poleciałam schować i szybko wróciłam na to ciasto. Ostatni kawałek się załapałam. Idę do stolika a tam moja przyjaciółka zachwala jedzenie mówi co jeszcze jest i jakie to wszystko dobre a tam ful serwis catering. Mmm... Tylko czemu to musiałbyś sen a nie mój urlop ?? eye rolling smileyeye rolling smiley

Oj człowiekowi to czasem się głupotki śnią winking smiley


Martula
Babki nawet w ciąży teraz ćwiczą smiling smiley smiling smiley
Jak chcesz to wskakuj na yt Trening fitnes Paula winking smiley Wystarczy mieć kawałek podłogi i matę.
Może jutro dupę rusze - kto wie.

Ta pani z siłki to faktycznie motywacja na całego grinning smiley

Klaudia
Wciąż trzymam kciukaski smiling smiley

Minka
Ja z tym spaniem mam tak samo. Raz się uda, raz zarywam nocki yawning smiley
Nie bierz sobie za dużo na głowę !


Lililo (offline)

13-01-2021 13:56:02

Kraków
Dziewczyny ja o mały włos nie wpadłam w depresje podczas starań, już nie mówię o napięciu między mną a mężem. Nikt kto nie starał się dłużej o dziecko nie zrozumie tego. Ja też wiele razy słyszałam, że to jest przecież takie proste, a jak ktoś nie wiedział o naszych problemach (w zasadzie tylko moja przyjaciółka wiedziała) to padały teksty typu "obijacie się ze staraniami", "wygodne życie bez dziecka Wam w głowie". Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to bardzo boli. A jeśli chodzi o ćwiczenia to ja w ciąży ćwiczyłam jogę, fajnie relaksowało smiling smiley basen też jest podobno dobry ale ja akurat nie chodziłam bo często łapałam infekcje


KasiaWaldi (offline)

13-01-2021 17:28:25

Łysa Góra
Witam wszystkie staraczki. Jestem tu nowa. Od 7 lat staramy się z mężem o dzidzie. Dwa lata temu straciliśmy ciążę blizniacza w 10tc (ciaza naturalna)

Pogodna_Aga (offline)

13-01-2021 17:38:07

Łódź
Cytuj
KasiaWaldi
Witam wszystkie staraczki. Jestem tu nowa. Od 7 lat staramy się z mężem o dzidzie. Dwa lata temu straciliśmy ciążę blizniacza w 10tc (ciaza naturalna)

Witamy cieplutko winking smiley

Jejku. Sporo czasu z tymi staraniami.

Wiadomo coś czemu nie ma efektu? Jakieś badania robiliście? Jesteście pod okiem kliniki?

Kurcze ja jestem po cp i poznałam ten gorzki smak utraty ciąży, ale bliźniaki... Jejku strasznie to przykre. Nie mogło to być dla Was łatwe.

Mam nadzieje, że los jeszcze czeka, by was obdarować jakąś kruszynką.

Strasznie dzielni i waleczni jesteście. Podziwiam.


Lililo (offline)

13-01-2021 17:58:35

Kraków
KasiaWaldi chylę czoło... Szacunek dla Was, że tak długo nie poddajecie się, w dodatku po takiej stracie. Bardzo bardzo mocno trzymam kciuki żebyście niedługo zostali rodzicami smiling smiley


Soniaa25 (offline)

13-01-2021 18:57:56

Wrocław
KasiaWaldi witaj! Przykro mi bardzo z powodu waszej straty sad smiley i 7 lat...kurcze kawał czasu...życzę żeby los się do was uśmiechnął w końcu!

Ja jednak nie poszłam dziś do doktorka bo brzuch coraz bardziej daje znać o nadchodzącej @ więc nie chciałam wywalać 230zl dzisiaj bo po okresie znowu muszę iść już po clo na monitoring. Więc mam nadzieję, że się pojawi zołza lada moment.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.