Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Pogodna_Aga (offline)

18-08-2020 20:25:09

Łódź
Adz dopiero możemy w wrześniu podjąć in vitro, bo mi tsh nie spadło :confused: no i nie mam wyniku chlamydi winking smiley

Donieść nie można także mamy odpoczynek cyklu grinning smiley


Adz (offline)

18-08-2020 20:53:05

Myślałam że całkiem się rozmysliliscie, w takim razie super ! Trzymam mocno kciuki za mały cud ;*

Pogodna_Aga (offline)

18-08-2020 21:47:58

Łódź
Nie wiem co będzie, nie wiem czy jedno z nas wyczeka czy nas szlak trafi, zobaczymy. Oby Wy dziewczyny nie musiały czekać na in vitro. Wierze, że w końcu będą tu dobre wieści !


minka170 (offline)

19-08-2020 09:34:45

Wrocław
Trzymam mocno kciuki Aga :*

Ja czekam na wizyte w piątek, co tam wyhodowalam smiling smiley
Juz mi dużo lepiej, ale mało co moge jesc... schudnę bardzo:/

Soniaa25 (offline)

19-08-2020 16:11:36

Wrocław
Hej smiling smiley mnie tu mniej ostatnio bo robię sobie reset od telefonu. Ale jak będę tu zaglądać to nadrabiam. Minka strasznie współczuję, że tak reagujesz na to clo...eh co te leki z nami robią...ciężki ten nasz los, ale oby było warto. Trzymam mocno kciuki :*

Aga super ,że chcecie podjesc do tego on vitro. Wiem, że to nie daje pewności, ale zawsze to jakaś droga. Trzeba wierzyć ,że będzie dobrze bo naprawdę wiara czyni cuda.

A u mnie w sumie nic nowego. Ciągle praca, dieta, ćwiczenia xd tak płynie czas. Więcej spędzam ostatnio czasu że znajomymi i mężem i tak jakoś właśnie staram się ograniczać telefon. We wrześniu jeszcze chce zaplanować jakiś urlop ale sytuacja się tak zmienia, że nie jest łatwo :/ o staraniach nie myślę w ogóle więc tutaj też nie będę się rozwodzić xd co ma być to będzie, a jak nie będzie to w listopadzie hsg i się zobaczy co dalej. Póki co żyje tym zdrowym i lepszym stylem życia i stawiam przede wszystkim na siebie.

ellevv (offline)

19-08-2020 23:33:28

No hej hej smiling smiley a u nas w pożądku. Rośniemy jak na drożdżach. Na prawdę nie wiem kiedy ten czas tak zleciał bo to już tuż tuż będzie 2 miesiące smiling smiley W nocy nie mogę narzekać na spanie, za dnia też nie ma źle. Jedyny problem gdzie mamy to nie wiem dlaczego ale od kilku dni mi wieczorami płacze, nie mogę go prawie wcale uspokoić i nic mu nie pasuje. I to trwa tak jakoś z godzinę może półtora. Dziś to mi się nawet prawie zanosił a serce pękało bo nie mogłam mu żaden w sposób pomóc bo no, nie wiedziałam co dolega sad smiley

Po meczarniach usneliśmy na łóżku razem, młody na mnie. Teraz leży na środku łóżka (czekam aż się obudzi na karmienie) LOL śmiechowo to wygląda, on taki mały a łóżko duże.

A u mnie w porzadku, dziś na kontroli u pani ginekolog byłam. Moja rana po cc ładnie się zagoiła więc jestem szczęśliwa teraz tylko myślę nad spiralką i nie wiem którą wybrać. Tym bardziej że i tak ogólnie miałam nieregularne @ i nie wiem jak po porodzie z tym będzie a nie chce też
jeszcze bardziej namieszać w tym bagnie. W gumki nie wierzę a ja już raczej nie jestem chłodzącą "antykoncepcją" LOLLOL jak przez 3 lata to było kiedy się staraliśmy. Przy okazji zastanawiam się czy wrócić do inofemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-19 23:45 przez ellevv.

Adz (offline)

20-08-2020 07:30:37

Ellevv z tym płaczem u nas podobnie było - poczytaj sobie o purple crying. Możesz też go trochę odciąć od południa od tv - nawet w tle, zabawek. Dziecko może być przebodzcowane i moje jest tego idealnym przykładem. Dostaje po 2 zabawki dziennie teraz i się mega uspokoiła. No a tv nie oglądaliśmy i nie oglądamy ale napewno nie pomaga smiling smiley

Zasadniczo to przy PCOS to wręcz przeciwnie z tą chodząca antykoncepcją. Jak się chce dziecko to się nie może zajść, a jak się nie planuje to cyk - bo owulka znienacka LOL

Sonia ja Cię podziwiam. Mimo wszystko zawsze jesteś zadowolona smiling smiley

ellevv (offline)

20-08-2020 08:53:42

Zaraz o tym poczytam. Zależy o jakim sposobie mówisz o oglądaniu tv LOL bo u nas większości czasu to muzyka leci haha. Dopiero jak znajde czas to przeważnie właśnie wieczorem włączę tv ale to się zdarza rzadko. No ale zobaczymy czy coś to da jak wyłączę smiling smiley a zabawek jeszcze nie posiadamy.

Hmmmm, no widzisz a my chcieliśmy i dupa. Nie wychodziło a jak się udało to w teorii "olałam" sprawę. Wziąłem się za siebie, 10kg wtedy schudłam ale no dalej czytałam i chodziłam do ginekolog. Ale no, lepiej dmuchać na zimne bo teraz nie chciałabym zajść, wolę jak organizm odpocznie bo całej ciąży i porodzie dwa w jednym LOL

Soniaa25 (offline)

20-08-2020 09:22:07

Wrocław
Ellevv faktycznie coś może być z tymi zabawkami i telewizorem. Moja kuzynka ostatnio mówiła, że zauważyli z mężem, że jak mały patrzył w telewizor to później w nocy im nie spał i płakał i teraz już przy nim nie włączają.

Adz sama się sobie dziwię, że mam jakieś takie pozytywne nastawienie yawning smiley mam nadzieję, że ta bańka nie pęknie winking smiley ale chyba też aktywność robi swoje bo to jednak endorfinki grinning smiley

Pogodna_Aga (offline)

20-08-2020 10:03:16

Łódź
No u mnie oficjalnie 2 dc winking smiley Oh jakie to już przewidywalne normalnie winking smiley

Zalewa ostro. W nocy zawsze jakoś przetrwałam a teraz chodziłam 3 razy wkładkę wymieniać grinning smiley Wracają moje "stare" miesiączki grinning smiley

Chłopu wodę w kamienicy zakręcili i poszedł lekki skunksik do pracy - nie no wiadomo ciuchy ma pachnące ale jednak nie umyć się to dziwnie. Dobrze, że chociaż u mnie w pracy jest "prysznic" w postaci brodzika i zasłonki LOL

W poniedziałek idę na ten wymaz na chlamydię co mi brakował. Rany nigdzie nie było zapisu na ten miesiąc prywatnie... Dopiero po wielkich potach zapisali mnie na poniedziałek do jakiegoś doktorka, którego nie znam. Ciekawe co zrobię jak mi odmówi wymazu wielkie oczy

A jeszcze mam USG tarczycy i znów sprawdzenie TSH grinning smiley Poświęcam się i łykam pigułkę czasem i o 3-4 w nocy (bo do roboty wstaje o 5) ah jakie poświęcenie.

Chłop też ma załatwiać badania w przyszłym tygodniu.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.