Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Ninareth (offline)

16-08-2020 14:54:15

Gajówka Sobota
Aga, kasę dali byśmy każda, choćbyśmy musieli wziąć kredyt, ale nasienie dawcy... Nie zrobiłabym tego mężowi. Zbyt dobrze widzę, jak źle się czuje z tymi wynikami. Płakaliśmy jak dzieci.

Biedronka, minka, w piątek poszedł na badania, dostaliśmy je po godzinie, dwóch. Od razu umówił się na następny dzień na USG jąder do radiologa (za dzieciaka miał skręcone). Okazało się na USG, że wszystko jest ok, lekarz nie widzi żadnej przyczyny tych wyników. To skręcone jądro to mu uratowali i lekarz mówił, że była szybka reakcja, bo nie ma dużej różnicy w wielkosci. Świnki nigdy nie przechodzil. Umówiliśmy się do kliniki leczenia niepłodności na 25 sierpnia.

ellevv (offline)

16-08-2020 17:41:06

No widzę że nie zaciekawie tutaj u was dziewczyny sad smiley aż mnie boli jak czytam. Nawet nie wiem co wam napisać bo i tak w żaden sposób nie mogę pomóc ale pamiętajcie że jesteśmy tu wszystkie by przechodzić razem. Więc jeśli jedna cierpi to cierpimy razem <3

A tak z dupy, ktoś wie gdzie można zgłosić się do adopcji i gdzie bym się o tym dowiedziała? Znacie też może jakieś forum na ten temat? Może i młody ma ponad miesiąc ale uczucie u mnie nie znikło żeby dać komuś dom i miłość.

Kami1988 (offline)

16-08-2020 18:19:01

Piła
Ninareth bardzo mi przykro... aż nie wiem co powiedzieć... sad smiley
Ku pocieszeniu - czytalam na grupie na fb, że wychodziła ciąża naturalna kiedy wyniki równe były 0. Witaminy, zdrowa dieta i sie udawalo. Z calego serducha Wam życzę tego by po tej strasznej burzy wyszlo dla Was słońce. Super, że tak szybko reagujecie. Naprawdę.
Trzymam mocno kciuki!

Jak minął Wam dziewczyny weekend?? Biedronka współczuję tej sytuacji. Ja z moją siostrą nie mam żadnego kontaktu. W ostatnich dniach było kilka spotkań rodzinnych ale obrala strategię, że jej nie było albo była wczesniej niz my dojechaliśmy - sierpień to mocno urodzinowy miesiac w mojej rodzinie. Więc nie mialam okazji jej widzieć.
Weekend zlecial szybko. Mezczyzna juz wyjechal do pracy a ja biore sie za ogarnięcie w domku

Pogodna_Aga (offline)

16-08-2020 20:12:17

Łódź
Ninareth
Może sprawdż koniecznie u chłopa przeciwciała na świnkę. Może się cholera gdzieś zaraził i nie wiedział sad smiley

Wszystko jest kwestią podejścia faceta. Jeżeli wiesz, że taka decyzja by go dobiła, uraziła to nie ma co - pewnie. Po prostu ludzie z tego korzystają i z komórek i z nasienia...


Eh do dupy z tym wszystkim... To niebywałe ile teraz par ma problemy...
A Ty możesz stawać na rzęsach, latać po doktorach i co? G... Co miesiąc ta s... przychodzi...

Chemia, którą w nas pakują w żarciu też myślę nie jest obojętna...


minka170 (offline)

17-08-2020 21:11:38

Wrocław
Boze .. jak ja się fatalnie czuje po tej stymulacji.
Boli mnie brzuch, jest mi nie dobrze. Masakra... sad smiley

Pogodna_Aga (offline)

17-08-2020 21:49:35

Łódź
A no minka właśnie tak to jest jak sie bierze te głupie hormony... Organizm szaleje...

U mnie też już by mogła przyjść ta @ byłoby z głowy a nie ciągle jajnik boli. Może już niedługo bo dziś jednorazowe plamienie jakieś smiling smiley Puka do drzwi.


minka170 (offline)

17-08-2020 23:20:54

Wrocław
Wymiotowałam dzisiaj strasznie... A to ostatni dzień brania tego. Oprócz tego mam non stop biegunke. Fatalnie sie czuje...ciagle burczy mi coś w brzuchu sad smiley

Aga, trzymam kciuki, może nie przyjdzie :*

KlaraW (offline)

18-08-2020 09:48:55

Gdynia
Hej dziewczyny,
Ninareth, współczuje sytuacji ale może faktycznie idz za radą dziewczyn- może uda się to jeszcze naprawić! trzymamy kciuki!

Pogodna_Aga ta chemia to na bank nas truje sad smiley tyle się kiedyś mówiło, żeby dziewczynki nie jadły kurczaków. No ale wez tu jedz bio i eko jak wszystko jest takie drogie a pracodawcy się śmieją w twarz jak mówisz o podwyżce...

Minka oby twoje cierpienie zaowocowało w tym miesiącu!

Bieszczady super dziewczyny, polecam smiling smiley wyciszyłam się i pochodziłam.
Z tego wszystkiego zapomniałam wziąć jednej dawki dostinexu eh ;P
Owu mi się przesuneła o 2 dni i niby jutro/czwartek @- niestety czuje, że nadchodzi sad smiley juz się wczoraj wsciekłam z tego powodu ehhhh jak tylko poczułam kłocie w jajnikach i macicy to już wiedziałam, że kolejna porażka. I weź tu się człowieku nie przejmuj smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

18-08-2020 17:56:15

Łódź
Plamię dalej winking smiley w 23 dc trochę dziwnie ale co tam - jak przyjdzie @ będzie bliżej do in vitro hihi grinning smiley


Adz (offline)

18-08-2020 20:09:33

Ninareth może obczaj sobie na IG akademię płodności ? Tam robią diety, widziałam że zachodziły dziewczyny których partnerzy mieli również 0%. Jeśli już macie wydawać kasę na leczenie to może warto zacząć od czegoś takiego, naturalnego ? Bardzo mi przykro w związku z zaistniałą u was sytuacją, napewno cierpicie. Pamiętaj że jesteśmy z wami całymi serduchami i trzymamy mocno kciuki za cud ;* ja jestem zdania że nie ma nieodwracalnych zmian.

Ellevv co u Ciebie , jak maluszek ?

Minka biedaczysko nasze, ja po Clo też nie czułam się dobrze. Ale czego się nie robi...

Aga jednak się zdecydowaliście ? smiling bouncing smiley

KlaraW pierwsze objawy ciąży są takie same jak i @ więc nie ma co się z góry denerwować bo różnie może być :*
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.