Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Adz (offline)

22-07-2020 22:54:04

Biedronka niestety ale chyba nie ma nic na bolące piersi. Tyle co nie spać na brzuchu i unikać skakania bo boli x2. No chyba że ja poprostu nigdy nic nie szukałam na takie dolegliwości, wydaje mi się że najzwyczajniej w świecie trzeba poprostu przeczekać ...
U mnie to z tymi piersiami było dziwnie, nie bolały nigdy pod koniec cyklu jak powinny grinning smiley tylko raz do roku ale cały miesiąc wielkie oczy no a w ciąży to do któregoś tygodnia na szczęście tylko.

Ninareth nie zbrzydnie nie bój się grinning smiley ja też cudowałam i przed starankami, i w trakcie i w ciąży i po LOL taka już jestem, przytulanki mogą być niezłą zabawą jeśli ma się z partnerem dobry kontakt i nic porozumienia. Jeśli nie zaniedbacie się wzajemnie po - to ze starankami kojarzyć wam się będzie tylko kalendarz i owulka grinning smiley

minka170 (offline)

22-07-2020 23:30:12

Wrocław
Juz padam na twarz, ale bardzo chciałam do Was jeszcze napisać smiling smiley :*

A więc tak doktorek nam przepisal jakas tabletke na tego grzyba. Napisał tez, ze to niewielka jego wartość i jedna dawka na bank wystarczy. Wiec wzięliśmy dzis. I tak mysle, czy maz nie powinien wystrzelać magazynku, bo może tam to jeszcze będzie grinning smiley Nie wiem, czy nie głupie myslenie grinning smiley

A siostrze nie dam sie. Mamy rozne charaktery zupelnie. Ciesze sie,ze mnie rozumiecie :* Ona nie przyjdzie do rodziców mieszkac, bo tam trzeba by im pomóc... Najlepiej to by chciała bogatego meza i nic nie robić. Każdą bogatą kolezanką sie jara i opowiada czego to ona nie ma... Nie rozumiem tego toku myslenia..

Biedronka, ja też mialam kiedys taki bol przed @ ! Straszne to było, nawet chodzic po schodach nie mogłam normalnie... współczuję i trzymam kciuki,żeby przestały bolec ;*

Ja mam cała szufladę strojów i tylko maz cos wybiera co jakis czas, haha. Niezla zabawa , to fakt winking smiley

Soniaa25 (offline)

23-07-2020 07:59:21

Wrocław
Minka dobrze, że masz takie podejście zdrowe co do sytuacji z siostrą bo przecież nie Twoja wina, że coś tam jej się w życiu nie ułożyło i nie musisz za nią ponosić odpowiedzialności, jest dorosłą kobietą. I to wcale nie oznacza, że jesteś złą siostrą.

Biedronka no z tymi piersiami to nie ma złotego środka...jak Adz pisze, chyba trzeba przeczekać. U mnie z tym jest dziwnie bolały mnie przed @ w tamtym cyklu i ten ból trzyma mnie do dziś. Więc chyba tak jak Adz pisała czasami mam tak, że bolą nawet cały miesiąc yawning smiley pamiętam, że kiedyś już tak miałam i że strachu poleciałam na USG ale wszystko było ok i zbadałam też prolaktynę wtedy i też była w normie więc pojęcia nie mam od czego tak.

minka170 (offline)

23-07-2020 11:29:44

Wrocław
Kocham moja siostre mocno i jej pomogę we wszystkim. Ale ja uwazam,że tam wina nie jest jednostronna jak ona mysli. Wiem, jaki ma ciezki charakter. Skoro my jako rodzina się boimy z nia mieszkac, to jest naprawdę ciezka w obyciu. Oczywiście nafochala sie na mnie,że już mnie i matkę o zadna pomoc nie poprosi. Ale nie napisała mi wprost, o co chodziło. Musiałam się domyślać, ze chce się wprowadzić.
Powiem tak, nie chce niszczyć swojego małżeństwa.
Nie czuje sie winna. Jestem zła, ze miala taki pomysł w ogole. A mamie nie chce pomóc, rodzice są starsi...
Jak dobrze,ze tu można się anonimowo wygadac smiling smiley

Trzymam kciukasy za Was :* kto tam kończy cykl? grinning smiley
Ja mam wizyte dopiero 6.08. w klinice i ustalimy termin kolejnej IUI. Powiem mu,że nie chce takich przerw miesiecznych... Pomyslalam,że jak cos to z tych badań jeszcze zdążymy in vitro zrobic. Chociaz w sumie to mogę mieć pozniej te badania z ubezpieczenia za darmo.. ale to kolejne latanie za lekarzami.

Biedronka87 (offline)

23-07-2020 16:30:20

Konin
Minka uważam tak jak ty. To jest Twoje życie i siostra siostrą ale nie masz obowiązku jej niańczyć. Jest dorosla.

U mnie zbliża się koniec cyklu. Niedziela/poniedziałek powinna być @. Dzisiaj ubrałam sztywniejszy stanik to jest trochę lepiej. Tylko cały czas pobolewa mnie podbrzusze. Zupełnie jakbym zaraz miała dostać @. Może zrobi psikusa i przyjdzie szybciej.

Kami1988 (offline)

24-07-2020 09:49:42

Piła
Witajcie,
Minka powiem Ci, że słuszna decyzja
. Ja rozumiem w sytuacji gdyby siostra nie miała gdzie pójść i miała by tylko Ciebie to wówczas jakąś doraźną pomoc można zaoferować. Nie obraz się ale wnioskuję, że to taki typ, który wychodzi z założenia, że wszystko jej się należy (mogę się oczywiście mylić).. skoro jest opcja, że do rodziców no to mw gdzie pójść a, że wiążę się to z pomaganiem no to cóż.. raczej dla mnie oczywiste, że trzeba rękawy podciągać i do roboty.. niestety tacy są ludzie..i osobiście uważam, że słuszną podjęłaś decyzję..
Biedronka współczuję Ci tych bolacych cycków.. mnie nie bolą ale je odczuwam..
Okresu nadal nie mam. Dzisiaj 36dc ;-p
Ogólnie badam sobie szyjke ale nie codziennie. Przedwczoraj była już niżej i otwarta lekko - mówię no nadchodzi okres.. a wczoraj badana o tej samej porze i szyjka zamknięta już na 10 spustow i wysoko. Ot matka natura igra ze mną. Moglaby juz przyjść bo naprawdę ciągle bym spała.... jak już się rozbujam to jest ok ale jak siedzę to najchętniej Glowa do poduszki i zzZzzZZzz...
Mój urlop się kończy. Od pon do pracy. Mam u nas siostrzenice mojego tak chciala do nas.. i dzisiaj dziewczę życzy sobie wspólne lepienie pierogów z jagodami.. retyyy ciotka musi się ogarnąć bo marnie marnie ;-) i mimo dobrego humoru baterie puste - podeslijcie mi troszkę energii ;-p
Pozdrowionka

Biedronka87 (offline)

24-07-2020 15:20:07

Konin
Kami a może warto powtórzyć jeszcze test?

Kami1988 (offline)

24-07-2020 15:33:02

Piła
Na szczescie ich w domu nie posiadam bo czasem by mnie kusilo..no ale nie łudzę się gdyż wczoraj rano był negatywny..a patrząc na naszą sytuację to przytulanki są tylko w weekendy bo tylko wtedy chłopa mam w domu :-)

minka170 (offline)

24-07-2020 20:02:42

Wrocław
Dzieki dziewczyny :* Przez moment nawet czulam się winna, ale z drugiej strony tyle juz do niej jeździłam, pomagałam, bo wiele musiało się kręcić wokół niej i tak było zle. Stwierdziłam, że koniec. Mam szczęśliwe małżeństwo, nie poswiece go. Kocham moja siostre, ale musi w koncu wziac sie w garść.

Kami, przykro,że tak się coś rozregulowało.
Te testy to zmora.. jestem duzo szczęśliwsza nie robiąc ich. No ale gdyby mi się spoznial, to bym pewnie zrobila kilka, wiec rozumiem winking smiley

Biedronka trzymam kciuki ;*

U mnie zaczęły się kolejne plodne. A wiecie po czym to wiem? Ze mam taka hustawke nastrojów. Zawsze mam. Kolejne plodne, ale moj zapal jest nikły winking smiley Jutro na wesele idziemy.

Soniaa25 (offline)

24-07-2020 21:51:18

Wrocław
Minka ja też jutro na wesele haha
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.