Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Nowa09 (offline)

19-06-2020 16:11:13

Obłazy
Minka taki jest plan grinning smiley Dzisiaj działamy ostro już zapowiedziałam mężowi smiling smiley Musimy wykorzystać ten czas na maxa bo jak zacznie leczenie to lipa...

Sonia koniec tematu torbieli teraz tylko temat cudów i nawet mam przykład nie z 2 kreskami na teście ale jednaksmiling smiley
2 lata temu przed naszym weselem cały tydzień lało ale to tak, że trawnik był nasączony jak gąbka. W czwartek przed weselem przypomniałam sobie, że razem z jeszcze wtedy narzeczonym nie zmówiliśmy pokuty ze spowiedzi więc pomodliliśmy się przy okazji prosząc o pogodę i w piątek ok 13:00 wyszło słonce i w sobotę też było pięknie więc jednak cuda się zdarzają grinning smiley Ja w nie wierzę smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-19 16:13 przez Nowa09.

Paula1671 (offline)

19-06-2020 16:19:53

Warszawa
Cześć dziewczyny :*
Czytam Was cały czas oczywiście i trzymam nadal za każdą kciuki smiling smiley

Przyszłam się wypowiedzieć co do tematu cudów grinning smiley tez w nie wierzę. W cyklu w którym się udało zajść powoli planowałam powrót do swojego rodzinnego miasta i rozstanie z partnerem.. Było słabo, z resztą czasem pisałam o tym że nie uklada nam się za bardzo. Straciłam też w tedy pracę, zajść przez tyle cykli nie mogłam i nic mnie na dobrą sprawę tutaj nie trzymało.
Powiedziałam w tedy sobie Boże jeśli mam tutaj zostać i z nim (partnerem) być szczęśliwa to daj mi jakiś znak żebym została.
No i dostałam znak, w dniu wyjazdu do mamy w celu przemyślenia sobie wszystkiego zobaczyłam pozytywny test. Więc dla mnie to cud.

Teraz wierzę że następne cudy przydarza się wam :*

Soniaa25 (offline)

19-06-2020 18:02:25

Wrocław
Oj dobra to już nie będę sobie źle wróżyć xd ale właśnie Minka mi przypomniałaś, że mam lekarza i może lepiej żebym już dostała ten @, żebym wizyty nie musiała przekładać ahhh...

Paula absolutnie nie tracimy wiary w cuda! Za dużo już tutaj dowodów na to było :*

minka170 (offline)

19-06-2020 18:53:44

Wrocław
Nowa, trzymamy mocno kciuki :*

Paula, jak Ty się czujesz kochana w ogóle? :*

Ach dziewczyny, ja jakoś w te cuda słabo wierzę w swoim przypadku. W Wasze cuda bardziej grinning smiley
Ja już biegam częściej do toalety, więc @ się zbliża dużymi krokami ! smiling smiley Czyli ta wizyta będzie 30.06. Muszę wziąć urlop,bo to na 9 smiling smiley

Lusii24 (offline)

19-06-2020 18:58:49

Hej jestem po lekarzu . Ogólnie zaznaczę ze bardzo boli mnie prawy jajnik chociaż dziś znacznie jU mniej . U lekarza wyszło Że owszem
Mam torbiel krwionosna lub „zmianę” na uwaga lewym jajniku nie wiem jak to możliwe lekarz tez nie wiedział...Prawy jajnik ma32*16 jajnik
Lewy jest powiększony ma 41*36 mm z pęcherzykiem 25mm
Co oznacza ze najprawdopodobniej owulacja była z lewego i nie pękło .. czyli owulacji nie było .. ale dzięki temu przy przynajmniej mam jakiś punkt zaczepienia bo z prawego zawsze pęka... ogolnie nie dostałam
Nic na wywołanie bo niby widać ze endometrium zaczyna się złuszczać i okres Brdzie , przepisany mam nimesil i wizytę z za tydzień a wyrazie mocnego bólu szybciej ..

Co o tym myślicie ??...

Pogodna_Aga (offline)

19-06-2020 19:06:44

Łódź
Cytuj
Lusii24
Zadaje sobie tylko w tym wszystkim pytanie czy owulacja która była jeśli wogole miała miejsce to czy była w terminie co powinna czy tez się przesunęła tylko na jaka datę skoro dalej nie ma okresu to nie wiadomo na kiedy by się przesunęła i kolejne pytanie jak Np dostanę miesiączkę za 2 dni czyli 10
Dni spóźnienia to co z bieżącym cyklem wszystko się samo przesunie ? Czy np owulacja będzie zaraz po okresie albo nałoży się na okres . Wszystko mi się rozregulowało przez to opóźnienie z którego i tak nic nie było .. bóle mi ustępują te mocne tępe kłujące w jajnik nie wiem czy iść do lekarza czy poczekać przez weekend jeszcze czy dostanę okres . Tylko z drugiej strony co spowodowało to opóźnienie , nigdy nie
Miałam
Takiej sytuacja a tu już prawie 40 dc ...

Owulacja mogła się przesunąć - to dość prawdopodobne. Jak nie masz monitoringu to tak naprawdę nie wiesz.

Jeżeli w tym cyklu Ci si e coś przesuneło to nie znaczy, że będzie tak zawsze smiling smiley U mnie jak tak było to raczej jednorazowa akcja.

Dadzą Ci pewnie coś na wywołanie okresu i w ciągu 7 dni go dostaniesz smiling smiley


Idż do lekarza i tyle. Nie ma co główkować smiling smiley


Lusii24 (offline)

19-06-2020 19:10:59

Byłam dziś opisałam wyżej .

Soniaa25 (offline)

19-06-2020 19:13:05

Wrocław
Zgadzam się z Agą xd zdarza się ,że coś się przesuwa albo pęcherzyk przerasta, nie pęka, okres się opóźnia bo robi się torbiel. Zwykle one same się wchłaniają więc może dobrze, że jeszcze lekarz nie dał Ci nic na wywołanie tylko daje szansę żeby jeszcze wszystko mogło zadziac się naturalnie więc na spokojnie odczekaj ten tydzień i jak nic się nie zmieni to znowu lekarz i wtedy pewnie coś Ci da.

Biedronka87 (offline)

19-06-2020 19:13:08

Konin
Witajcie Kochane,
nie odzywałam się ale czytam was regularnie.

Witam nowe osoby smiling smiley

Minka
Trzymam mocno za Ciebie kciuki :*

Lusii
Mój gin mi mówił że ból często promieniuje, tzn boli mnie prawy jajnik ale owu jest na lewym, itd. Może też tak jest w Twoim przypadku. Co do torbieli to bądź dobrej myśli. 25 mm to mała, jeśli wcześniej nie miałaś do nich predyspozycji, to w ciągu 2-3 cykli się wchlonie. Myślę że jedynie powinnaś u gin na usg obserwować czy nie rośnie.
Ja niestety mam endometrioze więc u mnie torbiele się nie wchłaniają tylko rosną, przekształcają w guzy i usuwane są operacyjnie. Co dziwne, nawet jak mam torbiel, nie miewam takich stanów bólowych.
Także kochana głowa do góry i będzie dobrze smiling smiley

Co do cudów to też mam wrażenie, że dotyczą one wszystkich prócz mnie, ale może i na mnie kiedyś przyjdzie czas smiling smiley

Lusii24 (offline)

19-06-2020 19:22:16

A co jeśli np następna owulacja tez będzie na tym jajniku gdzie jeszcze nie wchłonęła się torbiel to cykl stracony ? Czy torbiel nie ma wpływu ?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548120, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.