Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

MamaKasia2 (offline)

28-02-2020 19:22:01

Legnica
Maraska jeśli test pozytywny no to na pewno ciazunia ! Może gratulacje :* rosnijcie spokojnie <3

Soniaa25 (offline)

28-02-2020 19:27:50

Wrocław
Minka niestety nie minęły sad smiley w sumie podobnie jak u Ciebie...rano było w miarę ok,ale jak zjadłam obiad to już masakra yawning smiley ale ja też mam problem z drażliwym jelitem więc też może to być to. Jutro zakupie epumisan. Miałam dzisiaj iść pobiegać ale kurcze ta pogoda to jakaś katastrofa...4 pory roku w ciągu jednego dnia...

minka170 (offline)

28-02-2020 19:41:39

Wrocław
Sonia ja już mam dość. Oprócz tych zaparć, wzdęć mam jeszcze problem gazów... Ja pierdziele. Wymiękam już :/
Rano jest super, a tak jakoś koło 14 się zaczyna masakra...
Ech..też jutro polecę po espumisan.. Dobra wiadomość jest taka, że już zostało mało czasu do @ ...

Haha, kolega też ma problem,bo chce schudnąć do swojego wesela i nie ma kiedy biegać ,bo ciągle pada :p

Soniaa25 (offline)

28-02-2020 20:01:18

Wrocław
Minka no gazy u mnie też haha...miałam jutro rano jechać powtórzyć tą prolaktynę, ale właśnie sącze sobie lampke wina i tak mi się przypomniało...no cóż...innym razem xd niech to będzie cykl bez totalnie żadnych badań. Urlop wzięłam na początku kwietnia 3 dni plus weekend to mam nadzieję, że uda nam się z mężem gdzieś skoczyć w górki smiling smiley akurat będę wtedy w połowie kolejnego cyklu to cos poszalejemy :d i marzy mi się jakieś spaaa

minka170 (offline)

28-02-2020 23:57:15

Wrocław
Sonia, góry i spa, mmmm, same przyjemności smiling smiley

Właśnie wyszli od nas przyjaciele. Wiedza,że staramy sie już 1.5 roku, a oni zaczeli miesiąc temu i przyszli już z wydrukiem z USG kropeczki. Generalnie mocno sie cieszę ich szczęściem, ale trochę zabolało mnie nagle, ze już mogą świętować, mimo że miałam taki luźny cykl..

Kinia9111 (offline)

29-02-2020 01:05:49

Szczotka
Maraska
GRATULACJE smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley zobaczyć dwie kreski to już radość którą mogę sobie wyobrazićsmiling smileysmiling smileysmiling smiley Beta to tylko formalność smiling smiley

Minka170
My w listopadzie zaczynaliśmy myśleć dzidzi to już czas, a w grudni zadzwoniła do mnie znajoma(nawet nie koleżanka dostała od kogoś numer do mnie) i mówi pomóż mi muszę usunąć ciąże mam narzeczonego, a zaszłam w ciąże z byłym. W Polsce nie ma możliwości, a ty pracujesz w Holandii tam jest to dozwolone(nie mnie oceniać) , ale na samą myśl!!!!!! Jak można!!!!!! Powiedziałam nie dam rady bo nie znam języka, przepisów w tym państwie. Dziś myślę ja czekam na dwie kreski jak na zbawienie, a ona tak po prostu chce usunąć. Czasem jednym jest dane drugim trzeba cierpliwości i oczekiwania, ale może to potrzebne jest nam w życiu, aby docenić co życie nam daje.

Sonia25
U mnie negatywnie w tym cyklu i też chwila oddechu terazsmiling smiley dziś popijam drinka z mężemsmiling smiley w kolejnym cyklu w dni płodne mamy gości na tydzień w domu więc pewnie będzie bez zabaw, chyba że któryś z plemników będzie na tyle cierpliwy i wytrwały że wyczeka do dni płodnychsmiling smiley

Soniaa25 (offline)

01-03-2020 08:42:50

Wrocław
Co tam kobietki? Jak mija weekend? Coś tutaj cichutko ;(

minka170 (offline)

01-03-2020 10:47:21

Wrocław
Ja na uczelni smiling smiley Dwa dni przed @. Ale chyba coś przyjdzie trochę później,bo późno mnie zaczęły piersi boleć sad smiley
Boli mnie dzisiaj głowa, zaparcia przeszly, zostały tylko małe wzdęcia smiling smiley
Raczej na pewno przyjdzie ta małpka grinning smiley

Olkaa93 (offline)

01-03-2020 11:16:17

Chodecz
Cześć dziewczyny

Olkaa93 (offline)

01-03-2020 11:16:40

Chodecz
Mój wynik Amh 6,65 wysoki wynik czy mam szanse
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547750, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.