Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

06-02-2020 19:04:27

Wrocław
Adz czekamy :*:*

Aga, na razie nie mam czasu,bo mam egzaminy i mąż ogarnia dietę. Ale po niedzieli zaczne ja działać w kuchni grinning smiley I chce zacząć też w miarę regularnie chodzić na basen smiling smiley
Aga, mowilas ,że jesteś oszczędna. Licz ,ze w klinice popłyniesz z pieniedzmi grinning smiley my juz sporo wydaliśmy. A teraz nam ta inseminacje próbują wcisnąć.. a to podobmo sam zabieg 1200 zl + koszty mnóstwem badan do tego i przygotowania nasienia.. w szoku jestem. Acha ,i badania za wazne tylko pol roku...

Adz (offline)

06-02-2020 22:19:19

Miło że pamiętacie , KTG na szczęście w porządku :*
Ale za to spałam od 17 do 21.30 , mąż też. Cały rozpalony, a ja popuchnieta. Chyba się poprzeziebialismy znów sad smiley

Aga nie przejmuj się opiniami dopóki nie pójdziesz 1-2 razy smiling smiley moja też ma różne opinie w Internecie i wsrod ludzi a ja jestem bardzo zadowolona. Wydaje mi się że kwestia człowieka też i podejścia. Czasami wystarczy że lekarz raz się w czymś delikatnie pomyli a już ktoś go musi obsmarować a i są tacy których lekarz mega skrzywdzi a słowem się nie odezwa smiling smiley

Kurcze Minka cholernie drogo ... Ja widziałam nawet za 600 zł inseminację a to połowa z tego !! Może faktycznie warto spróbować z dietą do max pół roku, jeśli nie pomoże do dopiero wtedy spróbować.. no kupa kasy kurcze. No i skuteczność też taka sobie... Bardzo bym chciała zeby się w koncu udało wam sad smiley

Pogodna_Aga (offline)

07-02-2020 00:05:39

Łódź
Cytuj
minka170
Adz czekamy :*:*

Aga, na razie nie mam czasu,bo mam egzaminy i mąż ogarnia dietę. Ale po niedzieli zaczne ja działać w kuchni grinning smiley I chce zacząć też w miarę regularnie chodzić na basen smiling smiley
Aga, mowilas ,że jesteś oszczędna. Licz ,ze w klinice popłyniesz z pieniedzmi grinning smiley my juz sporo wydaliśmy. A teraz nam ta inseminacje próbują wcisnąć.. a to podobmo sam zabieg 1200 zl + koszty mnóstwem badan do tego i przygotowania nasienia.. w szoku jestem. Acha ,i badania za wazne tylko pol roku...

Koleżanka nie czyta uważnie grinning smiley grinning smiley

Pisałam, że ta klinika jest na NFZ winking smiley NFZ pokrywa badania.


minka170 (offline)

07-02-2020 08:09:20

Wrocław
Adz cieszę się,że wszystko dobrze :*
Wygoń to choróbsko i nie daj się!! :*
Weszliśmy z mężem na stronę Invimedu i az nas z nóg zwaliło, jak zobaczyliśmy ceny inseminacji.
Ale znalazłam dobrego androloga/urologa we Wrocławiu. Opinie ma bardzo dobre na różnych forach takich jak nasze. Lepsze niż ten, do którego mamy isc w Invimedzie.
Umówię tam męża i może powie mu co robic smiling smiley Szkoda, że na rezultaty trzeba czekać około 3 miesiące. No ale tyle czasu już minęło grinning smiley

Aga nie wszystko udaje mi się dobrze wyśledzić na forum. Zdziwiona jestem ,że są kliniki leczenia niepłodności na NFZ. Bo słowo "klinika" rozumiem,że się do takiej odnosi.

Kami1988 (offline)

07-02-2020 08:45:31

Piła
Hej Dziewczyny! Minka co do kliniki - ja jeździłam do Poznania do Poradni Leczenia niepłodności na nfz. I ogólnie wydaje mi się, że poradnia czy klinika- choć bardziej klinika działa wg określonych schematów - jakies tam badania i po kilku wizytach inseminacja - kilka prób i invitro. Bez Wlasnie zagłębienia się w kwestię leków..
To tylko moje zdanie poparte wlasnie doświadczeniami znajomych czy osób spotykanych na poczekalni..
Ja dzisiaj mam 31dc i coś mi odbiło i zrobiłam test no ale negatyw. Buuuu.... tak mi się smutno zrobiło bo aż trudno mi zliczyć, który to już cykl... od poronienia niewiele ale od poczatku staran? Chyba z 50.

Klaudia9212 (offline)

07-02-2020 09:02:02

Adz super ze ktg ok smiling smiley kurczę trzymajcie się i nie dajcie przeziębieniu smiling smiley Herbata z miodem cytryna i imbirem smiling smiley

Aga może w końcu się uda smiling smiley a im szybciej tym lepiej smiling smiley 2 tyg nie dużo ale zawsze coś smiling smiley

Kami nie przejmuj się ja mam spóźnienie @ przeszło tydzień i test tez negatywny. (Jak mniemam owu się przesunęła czekam do niedzieli sad smiley )

Minka do kiedy sesja grinning smiley ja już zapomniałam co to jest LOL

Pogodna_Aga (offline)

07-02-2020 14:47:02

Łódź
Hej

minka
No u mnie w mieście powstał jakiś projekt trwajacy od bodajże 2017-2020 i w tym okresie NFZ przeznaczył ileś tam kapusty w zapobieganiu niepłodności u kobiet i pary własnie mogą skorzystać z badań - nie wiem czy to część obejmuje czy wszystko, ale nawet jak część to ile już człowiek kasy jest do przodu. I ta podklinika jest w szpitalu winking smiley

Takie mi się pierdoły ostatnio śnią, że szok. Jednej nocy porwali mi tatusia i tam różne akcje robiłam by go "odbić" nawet mnie postrzelili. W robocie nawet byłam i wtedy jakieś auto nadjeżdżało wziełam coś rozwaliłam szybe przednią a tam gość siedział za kierwonicą z mojej ochrony w pracy grinning smiley Wiesio grinning smiley. Cyrk.
Potem jechałam z tatą, jego znajomym autem. Zatrzymaliśmy się na jakimś skrzyżowaniu a ten sąsiad truposza znalazł :confused: i gdzieś go potem wywiózł.

Ani filmu nie oglądałam ani gry no nic a takie coś mi się śni.

Wd sennika porwanie, zwłoki to oznaka utraty pracy / partnera grinning smiley


MamaKasia2 (offline)

07-02-2020 15:13:13

Legnica
Hejka ja tylko na chwilkę ! smiling smiley

Gratuluję Koleżance dzieciątka- cieszę się, że wyszliscie już na prostą i jesteście w domku smiling smiley domek to domek smiling smiley pozostaje tylko cieszyć się sobą <3

Przykro mi z powodu negatywnych testów sad smiley ale głowa do góry ! Wczoraj się dowiedziałam, że znajoma właśnie zaszła w ciążę po 25cyklach! A ma już jedno dziecko - niby mówią, że po porodzie potem łatwiej zajsc ale jak widać czasami to też nie tak od razu.. także nie traccie wiary kobietki! ;*

Do mnie dziś wieczorem przylatuje brat i razem jedziemy jutro do Polski na tydzień, także znikne stąd na jakiś czas.. mam nadzieję, że jak powrócę to zastane tu same dobre wieści !!

Buziaki ! Trzymajcie się

Soniaa25 (offline)

07-02-2020 15:23:13

Wrocław
Adz cieszę się, że na ktg wszystko dobrze :*

MamaKasia jak tylko będziesz mogła to odezwij się i dawaj znaka jak się czujesz i jak fasolka.

Ja już dzisiaj mocno odczuwam nadchodzącą @. W brzuchu mi okropnie jezdzi, czuję skurcze i co chwila biegam do WC sprawdzać czy to już bo takie mam uczucie. Na szczęście dziś pracowałam do 12 i już od 13 bezpiecznie w domku więc niech nadchodzi :d

Soniaa25 (offline)

07-02-2020 19:56:08

Wrocław
Minka żel już do Ciebie dotarł? Mój właśnie dzisiaj odebrałam xd dziwnie będzie tego używać hah no ale jestem ciekawa bardzooo
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.