Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Pogodna_Aga (offline)

08-01-2020 18:10:41

Łódź
Cytuj
minka170
Sonia no właśnie chciałam "sobie sprawdzić" , czy masz wysokie przy PCOS. Jest i to sporo, jak widzę.
Ale jestem ciekawa,jak Twój organizm zareagował na leki i co tam się pozmieniało :*

Jak się czujecie ? :*
U mnie 4dc i za tydzień płodne, ale ten czas leci..

Leci? Wlecze się jak flaki z olejem...

Za tydzień będę może gościć rodzinkę w domu, także nie będzie czasu na myślenie o pierdołach. Może i dobrze... zwłaszcza, że będzie tuż przed betą...

Kami...
Cholernie szkoda, że ten głupi okres i do Ciebie zawitał sad smiley. Też ostatnio jak przyszedł to dostałam ostro w kość. Człowiekowi odchodzi cały entuzjazm.
Wierze, że przyszły cykl będzie lepszy! Trzymaj się!






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-08 18:13 przez Pogodna_Aga.

Soniaa25 (offline)

08-01-2020 18:11:21

Wrocław
Minka niestety ;( też już jestem ciekawa co tam się zadziało, o ile cokolwiek się poprawiło.

Dzisiaj czuję się fatalnie sad smiley co zjem to mnie muli, boli głowa i mam takie napięcie w podbrzuszu, że szok ;( i czasami ciągnięcia jakieś. O cyckach nawet nie wspomnę...ledwo kurtkę ubrałam rano na siebie.

Kami1988 (offline)

08-01-2020 19:15:38

Piła
Dzięki Aga... jasne, że byłam świadoma, że byłoby zbyt pięknie ale gdzieś z tyłu głowy tlila się nadzieja, że może jednak... że może los zrekompensuje bolesny początek roku minionego no ale niestety..przeliczylam się.. nic na to nie poradzę... męczy mnie ta bezsilność, że miesiące uciekają..my coraz starsi i zero przychylności losu... chciałabym wierzyć w kolejny cykl ale chyba wzmozona nadzieja przynioslaby więcej bólu ppdczas porażki...
W ubiegłym roku styczen/luty był szczęśliwym czasem... ach... ale obiecałam sobie zamknąć okropny 2019 i żyć 2020.
Trzymam mocno kciuki dziewczyny za Was!

Pogodna_Aga (offline)

08-01-2020 19:20:30

Łódź
Ja juz stara się robię, zaraz skończe 30 tke a tu w polu z macierzyństwem. Związek przez to wszytko tez się zrobił do dupy.
Normalnie emeryt się robie a wiadomo wiek nie sprzyja ciąży. Im dalej tym większe popieprzenie w genach... płacz


Biedronka87 (offline)

08-01-2020 19:21:06

Konin
Ja czekam do jutra by zobaczyć co sie będzie działo z temperatura. Dzisiaj czuje się normalnie, brzuch nie ciągnie, szyjka nadal zamknięta i wysoko (ale to żaden wyznacznik) i nie mam wcale śluzu. Zawsze przed @ był lepki, lekko ciągnący i mętny a teraz nie mam go wcale (co też może oznaczać zupełnie nic). Także spodziewam się jutro @ i jak ma nadejść to niech przyjdzie wieczorem bo popołudniu jadę pomagać wybierać suknie ślubną smiling smiley

Kami tak mi przykro sad smiley

Aga czasem lepiej jak coś się dzieje, nie ma czasu na myślenie i liczenie dni smiling smiley

Lusii co powiedział lekarz?

Adz jak ty się czujesz? Tak nam tu zniknęłas sad smiley

Kami1988 (offline)

08-01-2020 19:34:28

Piła
No mi już Aga w tym roku 32 niestety... mojemu 36... przeleciały nam te lata blyskawicznie.. a część z nich na starania... pocieszam się, że raz się już przecież udało...

Biedronka87 (offline)

08-01-2020 19:44:20

Konin
My z mężem w tym roku po 33...

Pogodna_Aga (offline)

08-01-2020 20:15:21

Łódź
O kurcze myślałam, że tylko ja tu koło 30tki a tu takie zaskoczenie.

U mnie o tyle lipa, że partner skończy w tym roku 40. :confused:


Biedronka87 (offline)

08-01-2020 21:01:31

Konin
Aga mówią że facet może w każdym wieku tylko nas ogranicza czas. I może coś w tym jest bo mój pra pra dziadek miał 13 dzieci a ostatnie splodzil w wieku 64 lat smiling smiley a jego żona (trzecia już) miała wówczas 29 lat.

Soniaa25 (offline)

08-01-2020 21:47:57

Wrocław
Biedronka to jurny był ten Twój pra pra dziadek, że tak powiem yawning smiley chociaż kiedyś i w ciążę chyba łatwiej było zajść bo nie było tyle syfu w jedzeniu i w powietrzu.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547700, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.