Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Adz (offline)

16-12-2019 12:35:59

Biedronka spróbuj sobie kilka dni po owulce zrobić badanie progesteronu, jak będzie w porządku to nie trzeba brać luteiny bo inofem właśnie podobno ( u mnie się sprawdziło) bardzo ładnie reguluje progesteron ;*
Dam znać kochana napewno ;*

Lusi przykro mi sad smiley nie poddawaj się kochana, może faktycznie zrób sobie kolejny cykl całkowitego luzu , nie mierz, nie sprawdzaj. Kochajcie się tylko systematycznie co 2-3 dni może chociaż Tobie to pomoże ;*

Klaudia to trzymam kciuki żebyście się "wyrobili" jak będziesz miała płodne dni ;*

Lusii24 (offline)

16-12-2019 13:36:31

Jest mi tak strasznie przykro ... popłakałam trochę ale muszę się podnieść sad smiley ten miesiąc mam już poplanowane badania przed wizyta u lekarza wiec pójdę i porobie ale tracę siły .. wiem ze na dziecku świat się nie kończy wiem ze w końcu się uda ale ten ból kiedy nie wychodzi i tracisz wiarę w sama siebie jest ciężki ... tak bardzo się kochamy i oboje pragniemy tego dziecka... tak liczyłam ze teraz się uda to by był cudowny prezent .. cały cykl odpuściłam bo miałam masę rzeczy na głowie i i tak nic z tego ..


Cytuj
Biedronka87
Lusii kochana sad smiley przykro mi, ale głowa do góry :* zrób sobie dzień żałoby i nie poddawaj się. Nawet zrób sobie cykl przerwy bez obserwacji aby dać głowie odpocząć.
Ja czekam na @. Temperatura już spadła a @ nie ma... Może przyjdzie wieczorem. Już chce mieć ją z głowy.

Biedronka87 (offline)

16-12-2019 13:38:19

Konin
Adz do tej pory mialam monitoring, sprawdzałam progesteron, itd ale w grudniu zrobiłam sobie cykl przerwy. Oczywiście kochalismy się, ale nie liczyłam dni, itd. Dałam na luz. Dzień owu wyznaczyłam praktycznie po śluzie bo w ten konkretny dzień się w nim topilam.

zaczarowana22 (offline)

16-12-2019 14:20:20

Cześć dziewczyny.
Dziś mam do was ogromna prośbę.
Przeczytajcie proszę historie tego małego wojownika i jeśli możecie wpłaćcie chociaż 1zł oraz udostępnić ten link na Facebook żeby jak najwiecej osób dowiedziało się o zbiórce.
Pamiętajcie - Dobro wraca!!


[link widoczny po zalogowaniu]


Pogodna_Aga (offline)

16-12-2019 19:48:24

Łódź
Lusi...
Cholernie mi przykro, że tak wyszło. To nigdy nie jest łatwe znów patrzeć na ten głupi okres. Nie ma się co obwiniać na pewne rzeczy nie mamy wpływu sad smiley

Wiele, wiele siły dla Ciebie kobietko. Przespij się z tematem, poukładaj sobie wszytko pomalutku.

A mnie boli podbrzusze. Pewnie @ tuż, tuż. W pracy jeszcze sajgon. Obsługiwałam ze 3 metrową kolejke albo i lepiej, która nie kończyła się aż do 17 i jeszcze program zrąbany, także wszystko się wydłużało w czasie. Tragedia.


Adz (offline)

16-12-2019 19:54:18

Dziewczyny ja po wizycie, i anemia i cukrzyca. Mam iść do diabetyka ustalić czy dieta wystarczy czy będę musiała robić zastrzyki z insuliny ehhhh.... Tyle dobrego że mała podwoiła swoją masę i ma już 640g , a na ostatniej wizycie miała 340g. No i serduszko bije, rusza się . Nie ma położenia glowkowego, wierci się strasznie . Raz jest główka w dół a raz nogami więc narazie niewiadomo jak będę rodzić , wszystko wyjdzie w praniu. Także u mnie kiepsko ale u maleństwa ok.

Pogodna_Aga (offline)

16-12-2019 20:07:11

Łódź
Cytuj
Adz
Dziewczyny ja po wizycie, i anemia i cukrzyca. Mam iść do diabetyka ustalić czy dieta wystarczy czy będę musiała robić zastrzyki z insuliny ehhhh.... Tyle dobrego że mała podwoiła swoją masę i ma już 640g , a na ostatniej wizycie miała 340g. No i serduszko bije, rusza się . Nie ma położenia glowkowego, wierci się strasznie . Raz jest główka w dół a raz nogami więc narazie niewiadomo jak będę rodzić , wszystko wyjdzie w praniu. Także u mnie kiepsko ale u maleństwa ok.

O cholerka...zaskoczony Niedobrze jak takie wyniki. Ale dziecko naprawde sporo zabiera a zapotrzebowanie jest bardzo duże już na Twoim etapie ciąży.


Soniaa25 (offline)

16-12-2019 20:14:18

Wrocław
Oj Adz kochana to gnaj czym prędzej do tego diabetyka. Wszystko będzie dobrze :*

Lusii przykro mi, że wredna @ przyszła...niech szybko mija i walczymy dalej mała!

Lusii24 (offline)

16-12-2019 20:24:48

Dziękuje za wsparcie .. sad smiley jestem strasznie dobita ..

minka170 (offline)

16-12-2019 20:26:07

Wrocław
Jestem wreszcie. Zajęłam się mnóstwem rzeczy. Teraz dom mam tak rozgrzebany, że aż szkoda gadać. Wszędzie coś zaczętego i nieskończonego, a ja leżę z psem w łazience i piszę do Was grinning smiley

Zacznę od najświeższej informacji. Adz o kurcze. Masz spore wyzwanie przed sobą. Ta insulina to jest chyba największy wynalazek święta, który dał tyle dobrego.
Ja wierzę, że dieta daje dużo. Tylko w ciąży pewnie ciężko, ale skoro wiesz ,że nie możesz czegoś robić w ciąży to właśnie tak jak pisałaś, bardziej to dociera bezpośrednio do głowy i się robi wszystko w tym kierunku. Kochana moja będę się mocno za Was modliła i trzymała kciuki. Super,że mała rośnie. A Ty dasz radę. Już tyle przetrwałaś. Masz dużą wiedzę w sprawach medycznych,że kto jak kto, ale Ty sobie poradzisz :* Wierzę w to !!!

A no tak.. wizyta jutro... Muszę jeszcze podrukować jakieś dokumenty. Napisali mi SMS, że akceptują płatność zarówno gotówką jak i kartą, więc tym już mnie rozdrażnili, że tak na wstępie już o kasę chodzi grinning smiley Jakoś tak jestem mega spokojna...nie czekam na te płodne, mało myślę o tym wszystkim. Dziwne. Pewnie kilka dni przed @ i tak będę wariowała, hahaha, cała ja smiling smiley

Lusii, strasznie mi przykro sad smiley Niestety tak to jest ,że tego nie da się kupić, mieć na zawołanie... nie ma chyba złotego środka. Po prostu trzeba jakoś dostać w prezencie od losu. Ja już nie mam pomysłu, co mogę jeszcze zrobić,więc chyba pozostaje mi czekanie. A jak się nie uda w przeciągu 2-3 lat, to będę chciała jakiegoś łobuza adoptować winking smiley Oczywiście po in vitro.. chociaż przeraża mnie koszt..ale pewnie to byłby kolejny krok za rok smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.