Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Biedronka87 (offline)

12-12-2019 13:46:33

Konin
Adz u mnie jest tak samo, jak zapraszam gości to chce ich ugoscic. I może nawet bym zrozumiała brak kasy. Ale ja znam tych młodych, kuzynka mojej przyjaciółki to do dzisiaj się czasem spotykamy, i oni razem zarabiają dwucyfrowo netto więc tu nie chodziło o kasę. Tylko zwykłe skapstwo.

Mnie dziś strasznie jajniki bombarduja. Już nie wiem w jakiej pozycji mam usiąść.

Pogodna_Aga (offline)

12-12-2019 14:25:30

Łódź
A ja po wizycie u stomatologa. Kamień wyczyszczony, ząbków do leczenia nie ma. Tyle co ta parszywa ósemka (połowa korony jest na wierzchu) niby rośnie równo ale bardzo blisko siódemki także umówię się pewnie do chirurga szczękowego.

Kapustka dochodzi do siebie na farsz piergorowy. Reszta składników do farszu gotowa.

I teraz ciemna blondynka nie może znaleźć czy ten farsz ma ostygnąć by go włożyć do ciasta czy nie. Ah te rozterki blondynki... nie dość, że blondi to jeszcze ciemna...

Ja w życiu byłam na 2 weselach (ta sama rodzina i to samo miejsce haha), ale to raczej takie wesele wiejskie na bogato. Cały stół przekąsek, co godzinę jakieś cieple danie, pełno ciast. Barmani robiący drinki - kosmos jak dla mnie. I grillek na poprawiny winking smiley
Ale panna młoda ugościła nas w swoim własnym domu rodzinnym, dała nocleg także naprawdę bardzo ładnie się zachowali. I odwieźli nas i wszystko... Cieplutko nas przywitali.

A potem bus żarcia przyjechal tego co zostało jeszcze także w poniedziałek mieliśmy kolejne poprawiny a że mieliśmy oboje wolne to sie zostało winking smiley Także balowanie z młodą parą bywa konkretne grinning smiley i te ich własne bimberki mmm.... A jak zawołali nas do odpakowania prezentów to już się czułam jak na świętach haha grinning smiley

Swoją drogą fajny prezent dostali - pudełeczko z strzykawkami. Dedykacja w środku pudełka w stylu na waszej nowej drodze życia zastrzyk gotówki. Okazało sie że na strzykawki ktoś nawinął stówki grinning smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-12 14:27 przez Pogodna_Aga.

Biedronka87 (offline)

12-12-2019 17:06:25

Konin
Lusii jak u Ciebie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-12 17:07 przez Biedronka87.

ellevv (offline)

14-12-2019 23:32:18

No i w końcu forum spowrotem działa smiling smiley kurczę 2 dni ebobas nie działał a ja nie miałam czego podczytywać na śniadanie LOLLOL i tak jakoś smutno było bez was wszystkich. Ale teraz się cieszyć że znowu działa smiling smiley

Co tam u was dziewczyny ? Opowiadajcie co u was takiego się wydarzyło przez dwa dni smiling smiley

Olkaa93 (offline)

14-12-2019 23:36:29

Chodecz
Edith co u ciebie ?

Olkaa93 (offline)

14-12-2019 23:36:59

Chodecz
U mnie duże zmiany jak wiecie do tego dieta zdrowe odżywianie i za 2 miesiące wracamy do gry

Milii (offline)

15-12-2019 04:06:08

Witam zapraszamy do naszego świata maluszka Sklepu z zabawkami i akcesoriami dla niemowląt i większych dzieci. Z nami opieka nad dzieckiem stanie się łatwa babychoco.mozello.pl @babychocomozello instagram proszę zaobserwować wować profik



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-15 04:06 przez Milii.

Biedronka87 (offline)

15-12-2019 08:12:55

Konin
Jak mi Was dziewczyny brakowało smiling smiley dwa dni bez forum i jakoś tak dziwnie.
U mnie 16 dpo i czekam na @.

Adz (offline)

15-12-2019 08:20:18

No właśnie już się zastanawiałam czy nie przepadło to forum smiling smiley ja w piątek miałam badanie glukozy z obciążeniem. Cukrzyca jak byk. Już wiem skąd te zmęczenie dziwne ostatnio. I morfologia krwi też średnio chociaż czytałam że to normalne. Jutro idę do lekarza to będę wiedziała co dalej.

Biedronka a jak się czujesz kochana ? :*

I co tam u was dziewczyny ? :*

Biedronka87 (offline)

15-12-2019 08:47:04

Konin
Adz w sumie czuje się normalnie. W czwartek i piątek bolał mnie brzuch jak na @ ale jeszcze jej nie ma. Szyjka jest bardzo nisko ale jeszcze zamknięta. Śluz mam taki jak przed @ czyli jakby plodny ale mętny biały. Temperatura w tym cyklu to sobie skacze jak chce między 36,8 a 37,0. Może to stres i ostatnie kłopoty z szefem. I od dwóch dni co zjem to mi staje w gardle, ale to u mnie akurat symptom spozniajacej się @.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-15 09:30 przez Biedronka87.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.